Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg velem van a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a probléma?

Figyelt kérdés

20 éves múltam, soha nem volt még senkim. Soha nem voltam még randin sem. (Sőt, még csak soha nem is csókolóztam.) És egyenlőre jól érzem így magam. A baráti társaságomban, viszont egyre inkább kirekesztettnek érzem magam (mivel lassan mindenki rátalál a párjára), sokszor szóba kerül a téma, és nagyon kellemetlenül érint. Ilyenkor felmerül bennem, hogy velem van a probléma, de nem érzem hogy változtatnom kéne, vagy hogy jelenleg szükségem lenne egy kapcsolatra, és nem is igazán érzem magam késznek erre. Az elmúlt években nagyon sok lelki eredetű problémám volt, az amúgy is alacsony önértékelésem mellé, amit egyedül kell helyretennem magamban és ami nagyon sok időt igényel (szerencsére haladok vele, csak nagyon lassan). Emellett szeretnék az egyetemi tanulmányaimra koncentrálni.

Az volna a kérdésem, hogy szerintetek a későbbiekben probléma lehet a tapasztalatlanságomból? Vagy nem akkora gond, hogy 20 évesen még semmilyen tapasztalattal nem rendelkezem? Félek, hogy igaza lesz a barátaimnak, és nem leszek képes találni magam mellé senkit, aki tolerálja a “hiányosságaimat”.

Ha valakinek van valamilyen személyes sztorija, ami esetleg megnyugtathat ezzel kapcsolatban azt szivesen várom!

Köszönöm a válaszokat!

20/L



2019. szept. 20. 21:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Semmi különös meg vagyok, minden ugyanolyan, tanulok a vizsgákra.:) Csak eszembe jutott a kérdés, hátha:)
2019. dec. 27. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!