Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok férfi tinderen, ha nem írunk vissza a "szia, mizu? "-ra?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz frappáns kezdést kitalálni. De nekem pl sok képem van, amin a hobbim létszik, illetve írtam rendes bemutatkozást is. Azok alapján már lehetne valami rendesebb üzenettel kezdeni. Párszor visszaírtam az ilyen üzenetekre, de az a baj, hogy továbbra is unalmas, lapos üzeneteket kaptam. Pedig nem csak tőmondatokban válaszoltam, illetve mindig reagáltam arra, amit írtak és vissza is szoktam kérdezni.

Plusz ilyenkor az a gyanúm, hogy ugyanezt bemásolja még 30 lánynak.

Az a kérdésem, hogy ha az ilyen üzenetre nem válaszolok, akkor miért küldenek el a p...-ba és miért hordanak el mindenféle büdös k...-nak? Komolyan ez a huszonéves férfiak stílusa? "Szia mizu", aztán ha nem jön válasz akkor leqrvázom? És ezt kedvesnek kinéző fiúktól szoktam megkapni. Szóval fogalmam sincs, hogy mi alapján lehetne kiszűrni az ilyeneket...


2019. szept. 21. 18:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Minek kreatívkodni? Rohadtul erőltetett az esetek 99%-ban.

Egy sima Szia nem jô? A mizu nekem nagyon suttyónak hangzik.

2019. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok, de egyikőtök sem a kérdésre válaszolt!

A kérés az, hogy miért kell ezért leqrvázni meg olyanokat írni, hogy "sz.pd le apádat" meg ilyenek??

Azért nem akkora bűn, ha nem írok vissza. Egyébként nem az zavar, hogy ezzel kezdenek, az ilyenre nem válaszolok és kész, van elég érdekes férfi tinderen. Engem ez az alpári stílus zavar.

2019. szept. 21. 20:46
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyen választ vársz? Nem tudod felfogni miért reagál valaki így?
2019. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"A kérés az, hogy miért kell ezért leqrvázni meg olyanokat írni, hogy "sz.pd le apádat" meg ilyenek??"


A tinderes emberek 99%-a frusztrált, azért.

Gondolj bele: eleinte mondjuk 20%-uk frusztrált csak.

Azok akik még nem frusztráltak beszélgetnek eggyel aki igen, és az szétalázza őket. Emiatt ők is frusztráltak lesznek, és szétaláznak másokat, pl. téged.

2019. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

Mert lusták, nem túl kreatívak és nem hajlandóak időt befektetni semmibe...

Én mindig egy bővebb beszélgetést remélhetőleg beindító üzenettel kezdek, eddig bejött. :)

Mindig egyedileg írom az adott személynek, ez a minimum, hogy megtisztelem ennyivel, ha már valami szimpátia a kép alapján van. mondjuk nekem komoly ott a szándékom nem alkalmi... :)

2019. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok fent Tinder-en, ellenben Facebook-on és Instagramon igen, és ott szoktam hasonló emberekbe belefutni.


Arra, hogy "Szia", "Szia, hogy vagy?", "Hi" nem szoktam válaszolni.


Ha ő arra nem veszi a fáradtságot, hogy legalább két sort írjon magáról (könyörgöm, legalább azt, hogy hány éves), akkor én se fogom arra venni a fáradtságot, hogy válaszoljak neki.


Amúgy is, egy nap legalább két tucat lánynak elküldi ezt a semmit, és a nagy számok törvénye alapján reméli, hogy valaki válaszol neki. Az ilyeneket pedig alapból kiesnek nálam.


Amúgy nem kell nagy kreatív dolgokra gondolni. A legutóbb három, amire válaszoltam, azok ezek voltak:

- Gondor-ban vagy Rohan-ban élnél szívesebben?

- Szia! Milyen volt a rafting? Szereted az ilyesmi sportokat?

- Szia, segítened kell. Szerintem veled álmodtam. Egy gyönyörű lányt láttam kék bőrdzsekiben, a kezében Green Day CD-vel. Te lettél volna az?


Aki meg azt írja, hogy sok nőnek nincs szinte semmi a profilján, akkor neki miért szeretnétek írni? Mert nőből van? Ha semmit nem tudtok róla, akkor miért neki szeretnétek írni?


23/L

2019. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. Miért? Talán mert közel lakik, korban hozzám illő, külsőre tetszik, és szeretném megtudni belsőre passzolunk e?!
2019. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

Én is nő vagyok,nem is értem mit kéne egy vad idegen embernek írnom a szia mizura?

Írjam,hogy áhh minden rendbe tegnap a Marissal voltam kávézni ma elmentem a fodrászhoz,utána rohantam befizetni a csekket,és az a rohadt szemét főnök is kikészített?

Vagy mit? De ezeket miért osszam meg egy számomra tejesen idegennel?!

A másik kedvenc,szia mi jártba itt?

Egy társkeresőn? Hát a legfinibb pizza tészta receptjét akarom kideríteni..

2019. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18: A "Mi járatban"-ra azért igazán lehetne valamit írni, mert nem mindegy, hogy komoly társat keresel,mozipartnert, dugópartnert, havert mert unatkozol, vagy mondjuk az sem árt ha hamar kiderül, hogy "harmadiknak" keresel valakit mert amúgy kapcsolatban élsz.
2019. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18 vagyok

Mondjuk,igazad van,ebbe így bele se gondoltam :)

2019. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!