Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok férfi tinderen, ha nem írunk vissza a "szia, mizu? "-ra?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz frappáns kezdést kitalálni. De nekem pl sok képem van, amin a hobbim létszik, illetve írtam rendes bemutatkozást is. Azok alapján már lehetne valami rendesebb üzenettel kezdeni. Párszor visszaírtam az ilyen üzenetekre, de az a baj, hogy továbbra is unalmas, lapos üzeneteket kaptam. Pedig nem csak tőmondatokban válaszoltam, illetve mindig reagáltam arra, amit írtak és vissza is szoktam kérdezni.

Plusz ilyenkor az a gyanúm, hogy ugyanezt bemásolja még 30 lánynak.

Az a kérdésem, hogy ha az ilyen üzenetre nem válaszolok, akkor miért küldenek el a p...-ba és miért hordanak el mindenféle büdös k...-nak? Komolyan ez a huszonéves férfiak stílusa? "Szia mizu", aztán ha nem jön válasz akkor leqrvázom? És ezt kedvesnek kinéző fiúktól szoktam megkapni. Szóval fogalmam sincs, hogy mi alapján lehetne kiszűrni az ilyeneket...


2019. szept. 21. 18:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem nehéz frappáns kezdést kitalálni, de MINEK? Semmi értelme abszolút. Csak időpocsékolás. Én is így szoktam köszönni, de tudok normálisan fogalmazni és beszélgetni. Általában a másik fél "adja fel" előbb. Nem a részemről lankad az érdeklődés. A köszönés annyira lényegtelen hogy hihetetlen, nem ezeket kellene fenn akadni, hanem erről az idiótizmusról ami megy az online társkeresésben. Még jó hogy leléptem róla, mert úgy éreztem már mint valami gyűjtő hely. Meg tudod meg unja az ember amikor minden alkalommal csak szarabb kedve lesz miután bezárja a társkeresőt.

UI. és a nőknek tényleg könnyű :D Én örülnék ha egy csaj rám írna szia mizuval, ti meg már ezen is kiakadtok...

2019. szept. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!