Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vagyunk, nagyon ritkan keres. Tehetnek ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
A srac tudtommal nagyon elfoglalt van hogy reggel 7tol este nyolcig a munkahelyen van ... most heteven kerdeztem h nem talalkozunk-e , penteken kongresszuson volt a munkajaval kapcsolatban es szombaton pedig a barataival... nagyon ritkan keres hogy talalkozzunk altalaban pont akkor amikor elkonyvelem magamban hogy mar biztos lett egy komoly baratnoje... letezik hogy ennyire nem tud idot szakitani a szexre kb csak 3 hetente ?en tobbet igenyelnek... voltatok hasonlo helyzetben mar ?
2019. szept. 23. 12:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
32%
Máshol is találkozhatnak (pl. mehet ő maga a lány lakására virággal és pezsgővel a kezében), beugrós csajból meg lehet neki bármennyi.
2019. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
köszi #9es, megfogadom a tanácsod !
2019. szept. 23. 12:37
 13/45 anonim ***** válasza:
68%
Pedig simán jogod van rákérdezni - bár nem biztos, hogy őszinte választ kapsz.
2019. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már, egy férfi lakásán fel lehet ismerni hogy van-e komoly barátnője... ha nem akkor vakok vagytok. minden kis részletre figyelek, mellesleg azért jöttünk így össze mert egyikőnknek sincs senkije és tisztáztuk ha ez változna akkor egyből szólunk a másiknak... ismerem annyira, és tartom annyira intelligensnek és egyenesnek hogy megmondaná, hiszen a szexet ( amiért mi találkozgatunk) annantól kezdve máshonnan is megkapja.
2019. szept. 23. 12:43
 15/45 anonim ***** válasza:
49%

Honnét jönnél rá,hogy van e komoly barátnője?:)

Nincs semmilyen női holmi,mindent a férfi csinál otthon. A volt barátom lakásán se látszott,hogy vagyok neki.

De ha korrekt és őszinte,akkor úgy is elmondta volna neked szerintem.

2019. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Oke , akkor lehet nem vennem eszre ... barmi lehet
2019. szept. 23. 12:55
 17/45 anonim ***** válasza:
69%
A szexkapcsolatban nem szokás játszmázni. Ha azt mondta nincs barátnője, akkor nincs. Te meg nyugodtan felhívhatod, hogy nincs -e kedve találkozni, ne értem, hogy miért kell megvárnod, amíg ő keres!
2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
22%

Ha többet igényelnél, akkor miért vagy azzal, akinek kizárólag szexbábu vagy és előre elmondta, hogy amint talál valakit aki nem te vagy, téged dob a szemetes kosárba?

Most ennyire nem mered felvállalni még magadnak sem, hogy érzelem mentes szex kapcsolatban vagy?

Vagy titkon remélsz tőle valamit, és annyi önbecsülésed sincs, hogy nem adod el magad szex kelléknek?


Azon már elgondolkoztál, hogy miután ő dobni fog, mert ugye tudod így lesz, ha nem így lenne még a csillagokat is lehazudná neked, hogy összejöjjön veled rendesen, de neki csak a tested kell.. belegondoltál, ilyen irányba fejlődő jellemmel kinek fogsz majd később kelleni?


Persze nem ítélkezem, te életed. ;)

2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
65%
Férfiként voltam hasonló helyzetben, amikor 5 hétig egyfolytában 12 óráznom kellett, meg szombaton is behívtak túlórázni. Akkor a napom nagyjából annyiból állt, hogy hazaérve, zuhanyoztam, ettem, és bedőltem az ágyba. Akkor 5 hét alatt, kb. négyszer találkoztunk a csajjal. Mondjuk én szóltam neki, hogy nem azért nem keresem mert nem érdekel vele a szex, hanem mert a munkám szellemileg és fizikálisan is lenulláz.
2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért dönt valaki szexkapcsolat mellett mert nincs ideje normálisra és nem kell neki elszámolnia és vitázni, hogy miért nem foglalkozik többet a párjával.

Most te problémázol a semmin.

Ha neked ez kevés keress komolyat

2019. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!