Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vagyunk, nagyon ritkan keres. Tehetnek ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
A srac tudtommal nagyon elfoglalt van hogy reggel 7tol este nyolcig a munkahelyen van ... most heteven kerdeztem h nem talalkozunk-e , penteken kongresszuson volt a munkajaval kapcsolatban es szombaton pedig a barataival... nagyon ritkan keres hogy talalkozzunk altalaban pont akkor amikor elkonyvelem magamban hogy mar biztos lett egy komoly baratnoje... letezik hogy ennyire nem tud idot szakitani a szexre kb csak 3 hetente ?en tobbet igenyelnek... voltatok hasonlo helyzetben mar ?
2019. szept. 23. 12:11
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
18, tobbszor szexelnek erre ertettem hogy tobbre lenne igenyem :) a jellemem meg hogy milyen ember vagyok az igazabol most nem lenyeges :) attol meg mert nem talalok megfelelo ferfit egy komoly kapcsolatra nem tudom miert rombolna a jellemem ha egyetlen egy emberrel osszejarok szexelni :) talan nem leszek olyan savanyu a mindennapokban mint te , ennyi hatasa lehet a jellememre ;)
2019. szept. 23. 13:06
 22/45 anonim ***** válasza:
50%

Imádom az észt osztó embereket gyakorin. Látatlanban ítélkeznek.:D

Ha jó a kapcsolatotok és máshol is megértitek egymást,nem csak az ágyban,akkor nyugodtan beszélhetsz vele.

2019. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem te vagy az egyetlen, akire időt kell szakítania.

Ha belementél ebbe a viszonyba ebben a formában, sajnos nincs sok lehetőséged. Ha hagyod ezt, szenvedsz, ha szóvá teszed, lecserél.

2019. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem te vagy az egyetlen akivel szexkapcsolata van bár ha ràkèrdezel nem hiszem, hogy bevallaná.
2019. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Valószínű az utolsó kérdés volt amit feltettem az oldalon :D egyből én vagyok a retkes jellemtelen r.banc akinek soha nem lesz igazi kapcsolatra eselye :D egyik nap olvastam egy kérdést amiben a srác 35 éves volt és az anyja vágta még a körmét neki, valószínű ilyenek probálnak megromlott emberré titulálni.:DD


A többi véleményt persze elfogadom, lehetseges hogy van neki más, nem kizárt , én is gondoltam rá, azért is írtam ki hogy ti mit gndoltok

2019. szept. 23. 13:24
 26/45 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:24


Egyrészt semmi köze a jellememhez a körömvágásnak. -.-

Másrészt a barátnőm vágja nem az anyám. Csak akkor vágta anyám ha barátnőm szakított velem akkor tetten fel a kérdést .

Aztán összejöttümk megint. Igaz most nem vagyunk együtt de a körmöm le tudom vágni.

És képzeld szexkapcsolatom is volt már persze én szexkapcsolatban is vannak igényeim!!

Nem csak alám fekszik, hanem ezt azt megcsinál nekem szexen kívül is. .


Te ítélkezel én odartam hogy nem ítélkezek nyugi csak ribinek tartalak ez van..


Bár nem tudom mit várok a nőktől a barátnőm sr jobb. Vagyis most épp nem barátnőm de az!!!!

2019. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Csajok, barmi gondotok bajotok van tegyetek fel gyakorin . Latjatok hozzaerto a kozonseg 😀😀😀
2019. szept. 23. 13:39
 28/45 anonim ***** válasza:
69%
Te meg ne foglalkozz hülyékkel; hívd fel a srácot, hogy ráér -e!
2019. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Diazepam ***** válasza:
86%
Azért az elég gáz hogy itt a nők hazahordják a pasijuktól a cuccukat. Baromi komoly kapcsolat lehet ahol nem lehet a pasi lakásán egy nyomorult fogkefe, hajkefe, váltóruha. Elgondolkodnék a helyetekben hogy miért is akarja a lakását nőmentesnek feltüntetni a pasi.
2019. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Ezert irtam en is ... nem egy baratnommel tortent mar meg h felment a srachoz es egy gazdatlan rozsaszin labellot talalt , kihullot muszempillat ilyeneket .. ha sokszor ottvan egy masik no azt nagyon nehez 100%ban ugy eltuntetbi h aki figyel ezekre ne vegye eszre
2019. szept. 23. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!