Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vagyunk, nagyon ritkan keres. Tehetnek ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
A srac tudtommal nagyon elfoglalt van hogy reggel 7tol este nyolcig a munkahelyen van ... most heteven kerdeztem h nem talalkozunk-e , penteken kongresszuson volt a munkajaval kapcsolatban es szombaton pedig a barataival... nagyon ritkan keres hogy talalkozzunk altalaban pont akkor amikor elkonyvelem magamban hogy mar biztos lett egy komoly baratnoje... letezik hogy ennyire nem tud idot szakitani a szexre kb csak 3 hetente ?en tobbet igenyelnek... voltatok hasonlo helyzetben mar ?
2019. szept. 23. 12:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Mire jártál utolsó,bukta cukrozónak?:) mert szerintem fogalmad sincs,hogy mennyire gyilkos egy orvosi vagy mérnöki képzés.;)

Amúgy ki említette neked egy szóval is,hogy csak két hetente találkoznak? Arra a pici sütni valóddal nem gondoltál,hogy a kollégiumban is tudnak együtt aludni? Hogy napközben is van pár óra szabad idejük és együtt esznek,moziznak,blabla?

Kedves kérdező! Ne haragudj,hogy vitát generáltam a kérdésed alatt,csupán a tapasztalataimat szerettem volna leírni.

2019. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
😗semmi gond, kulonbozunk , mashogy latunk dolgokat. Az exem szemrebbenes nelkul megcsalt miutan egyutt nyaraltunk a csaladommal , en mar semmit sem veszek az eg vilagon keszpenznek . (Sajnos) mindent ketelkedve figyelek mar lesben allva mikor vag at valaki, pont ezert gondoltam hogy egy ilyen kapcsolat most pont “eleg” lesz. En csak azt kivanom h mindenki talalja meg a tarsat es legyen boldog , ez mindenkinek jar
2019. szept. 23. 21:27
 43/45 A kérdező kommentje:
#42, koszi , nalad van az igazsag
2019. szept. 23. 21:28
 44/45 anonim ***** válasza:
24%

ma 21:12


Igen, cukrász szak...

TTK Fizika :D

Már első éves egyetemista koromban analizist korrepetáltam bukdácsoló mérnök szakosnak. Bocs hogy nem ájulok el a hatalmas tudásuk elött :D

Szerinted máshol nem kell teljesíteni?

Fura nekem mégis volt életem..

2019. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező,én is a bizalmatlanságom miatt voltam ilyen fajta kapcsolatban. Nem kívántam még egy becsapást.

utolsó válaszoló,a gyakori kérdések közönsége örül ennek....csak sajnos senki sem kérdezte és ha ennyire okos vagy,akkor fogd fel,hogy vannak másoknak prioritásai ilyen korban:család,barátok,hobbi és végül kapcsolat. Nincs szükségi napi 24 órás együtt létre.

2019. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!