Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél tényleg hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél tényleg hátrány, ha valaki küzdősportol?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta hobbi / félprofi szinten sportolok (thai box, box, jiu jitsu).

Nem rég egy ígéretesnek induló ismerkedésnek ott lett vége, hogy elárultam a hobbim.... itt már húzta a száját. Kérdezte, hogy szoktam-e ringen kívül verekedni. Egyszer volt rá példa, hogy 3 "brazil" utasított, hogy szálljak le a bicikliről. Elakarták lopni, de én kiütöttem őket és eltekertem. 18 éves lehettem, a 3 srác is akörül volt. Ezt elmeséltem neki.

Erre a hölgy már majdnem kioktató stílusban elmondta a véleményét, hogy szerinte ez igen primitív és egy erőszakos, agresszív embernek tartott emiatt.

Szóhoz se tudtam jutni... Tán hagynom kellett volna magam? Szerinte elég lett volna rendőrt hívni.

Persze, addigra meg már árkon bokron túl vannak a drótszamarammal.


Másoknál is hátrány, ha valaki mondjuk thai boxol? Hozzáteszem nincs szétverve a fejem, nem szoktam ok nélkül balhézni és provokálni az embereket, csak hogy elverhessem őket. Nem is vagyok agresszív vadállat.

21/f


2019. okt. 20. 00:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Régen a párom is űzött ilyen sportokat és az se lenne baj, ha most is edzene. Szerintem szexi
2019. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!