Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le meg utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le meg utálják mindig a lúzereket?

Figyelt kérdés

Tele van ez a topik lúzereket pocskondiázó, köpködő válaszokkal, anélkül hogy tudnának bármit is a másikról (leszámítva azt, hogy semmi nem jön össze nekik a nők terén).


Vajon az Aradi Vértanúkat is ugyanúgy szidják, csak azért, mert lúzerek voltak? Vajon az 56-os forradalom emberi mércét nem ismerő bátorsággal megáldott hőseit is köpködik, csak azért mert a végén mégis elbukott a forradalom.

Petőfit is utálják, mert egy vesztes volt? A 300 spártait is mocskolják, mert elestek a csatában?

Ami engem illet, függetlenül, hogy nyertek-e vagy sem a végén én ugyanúgy nagy embereknek tartom őket és Hősökként tekintek rájuk!

Nem érdekel, hogy az 56-os forradalom kudarcba fulladt, mert mi a kis országunkból nem nyerhettünk a hatalmas Szovjetunió ellen. Az sem érdekel, hogy az Aradi Vértanúk mind vesztettek, mert egyedül voltunk a Habsburgok és az összes környező országgal, néppel szemben. Mert ettől még ugyanolyan nemeslelkű emberek voltak és bátor emberekként nézek rájuk.


Akkor nem értem miért kell mindig mocskolni a csajozás terén elesetteket is? Miért kell szidni azokat, akik elestek a párkeresés csatájában?

Pl engem sem érdekelt semmi, hanem próbálkoztam és valahányszor elutasítottak vagy elgáncsoltak, mindig felkeltem és küzdöttem tovább. Nem érdekelt senki, nem érdekelt, hogyha nulla esélyekkel indultam olyanokkal szembe akik fényévekkel gazdagabbak és jóképűebbek voltak tőlem, mert én megpróbáltam és a végsőkig harcoltam.

De az élet más területén sem érdekelt különösebben, hogy mekkora túlerővel szállok szembe, mert ha egyedül is voltam mindenki más ellen, én harcoltam. Pl gyerekkoromban is nem egyszer volt, hogy csak én voltam az egész környék többi gyerekeivel szembe. Nem keseregtem, hanem küzdöttem az utolsó csöpp leheletemig. Általánosban is volt olyan, hogy egymagam voltam az egész iskola ellen hógolyózásban, és gyakorlatilag kivégeztek és még a gatyám is tocsogott a vízben utána, de én harcoltam a végsőkig.


A csajozás terén is, hiába vesztettem el eddig minden egyes csatát. De számomra a háború korántsem ért még véget és küzdeni fogok az utolsó csöpp véremig. Nem érdekel, hogy vesztek-e vagy sem. Mert az én példaképeim az 56-os Hősök, akiket szintén nem érdekelt, hogy vesztettek-e vagy sem. A lényeg azon volt, hogy harcoltak a végső pillanatokig.



2019. okt. 25. 00:48
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
85%
Egyetlen más ember se ártott neked annyit, mint te sajátmagadnak, szerintem. Olyan szinten nem bántott senki, ahogy te sajátmagadat besorolod sikertelen kategóriába stb. Ha bántottak is, már rég elfelejtettek, te pedig saját gondolataid által folytatod az önbántalmazást, olyan, mintha magad ellensége lennél és a gondolataid felőrölnék a lehetőségeidet. Nem biztos, hogy sok lehetőségeid van de ha nem keresel, nem próbálkozol, egy se lesz. Ha kiskorodban egy jópár elesés után feladtad volna, hogy megtanulj járni, akkor nem tudnál járni... Ugyanilyen kitartóan lenne érdemes a dolgokat végezni még akkor is, ha eleinte nincs napi szintű eredmény.
2019. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Oke, akkor megint azt kerem mint mindig. Linkelj be 2-3 pasit akit ye rondanak tartasz.

Addig nem beszelhetunk, amig nem tudom, hogy neked mi a Ronda.

2019. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

El kellene (illetve érdemes lenne) elfelejteni az emberek kategorizálást, minősítgetést, véleményt mondást róluk, vagy kép alapján bármilyen következtetést levonni róluk, velük kapcsolatban.

Jobban járnátok, ha nem másokkal meg a kategorizálásokkal foglalkoznátok, nem azzal, hogy "hogyan ne csináljak semmit" hanem "hogyan tegyek valamit, amitől jobban érzem magam".

2019. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
43%os. Sajnos csak most tudtam újra bekapcsolódni a beszélgetésbe. A 8-as versenyző lennék. Azt írtad az első srác akit említettem azért talált később párt mert meggazdagodott. Érdekel ezt mire alapozod (azon feltevéseden túl hogy csak pénz és sárm kell a nőknek?)
2019. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Lassan kezdem úgy érezni, felesleges vitázni velük (vagy rádöbbenteni őket: változni kellene, ha jobbat szeretnének), mert mindig találnak újabb és újabb önbecsapás-szerű kibúvót, hogy önmagukat igazolják.
2019. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

"elkepeszto mennyisegu csalodason vagyok tul, jobb lenne meghalni"

Kiderult, hogy volt 7 baratnoje akikkel nem jott ossze.


Ezek utan, "utalnam a lanyok, mindig kinevetnek etc"

=

Ket csaj radnezett es nevetett valamin amirol beszelgettek.


[link]

Ez a pasi, ha megcsinaltatna a fogait, elmenne fodraszhoz es egy elonyos frizurat csinaltatna, es kezdene valamit a szemoldokevel, pl egesz jol nezhetne ki. (az idosebb nok szamara) Ha ragyur a dumara, akkor sikeres is lehetne.


[link]

Es megint- normalis hajviselet, normalis szemuveg, normalis ruhak amikor jol neznek ki, rendesen megborotvallkozva, jol is nezhetne ki.


[link]

Itt ferfiakat es noket latszhatsz elotte es utana.


Ez a ronda pasi model lett a vegen

[link]


Szoval meg mindig azt mondom, hogy igazan ronda pasi az nagyon ritka, mindenki javithat magan.

Persze nagyon nehez, es hiaba lszel jokepubb, ha belul ugyanaz az onbizalomhianyos kisfiu maradsz.

2019. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Akkor most én, mint kérdező is reagálnék néhány kommentre.


Mert ahogy látom szokás szerint félrement.


Csak egy kérdést tettem ki, erre már egy lapon vagyok kezelve a magukat felrobbantó terroristákkal. gratulálok...

2019. okt. 26. 15:25
 48/54 A kérdező kommentje:

#4


Erről írtam a szakdolgozatomat, szóval felőlem vitatkozhatunk még. Kíváncsi vagyok te miket olvastál össze a neokon oldalakról.


#5


Az életben ha bármit akarsz, harcolnod kell érte.


#6


Köszönjük.


#7


Igazad van. Sajnos az emberek többségében nincs empátia.


#8


Ez már végre sokkal értelmesebb komment. De reagálnék erre.


A felvetéseid helytállóak. De ami engem illet én nem önös érdekből harcolok. Vagy azért küzdök, hogy valami olyat érjek el, ami jót tesz másoknak vagy pedig valami olyan dolog ellen küzdök ami árt másoknak. De sokszor csak a saját magam életbenmaradásáért kell harcolnom.

Nem azért voltam egyedül a világ ellen, mert én ezt akartam volna. Sosem indítottam háborúval, mindig békével fordultam az emberek felé (és ezután is így fogok tenni). De sajnos nem mindenki tett így. Amikor kimentem gyerekkoromban barátkozni a többiekkel, akkor én csak játszani és barátkozni akartam. Nem én akartam háborút a többiek ellen, ők döntötték el, hogy akkor összefognak ellenem és pl ürülékbe mártogatják a labdámat és hasonlók. Ha rajtam múlt volna ugyanúgy barátkoztam volna velük mint ők egymás közt.

De sajnos esélyem sem volt, mivel olyan dologban különböztem ami nem megváltoztatható (származás), ezért automatikusan létrejött az "én vs mindenki más" felállás (és mint mondtam nem én akartam ezt).


Másodszorra pedig: Sosem ugyanúgy csinálom a dolgokat. Csak a buta legyek csinálják azt, hogy mindig nekirepülnek az ablaknak ugyanúgy. Mivel én nem vagyok légy, ezért ha hibáztam megvizsgálom a hiba okát, és kijavítom. Legközelebb pedig máshogy próbálkozom. Folyamatosan fejlődök (eddig sajnos sikertelenül).


És nem hibáztatok senkit sem. Akármilyen a helyzet, mindig túl kell élni és kész. Ha az egész iskola eldöntötte (ők, nem pedig én) hogy mindenki én ellenem fog harcolni, akkor ott küzdeni kell a végsőkig és kész.


És mellesleg KOMOLYAN GONDOLOM. (szóval írhatsz bármit - amennyiben te is komolyan gondoltad)


#9


Én pedig éltem kint sokáig egy teljesen muzulmán országban és senki sem kötött belém. Sokkal többen kötöttek belém a "keresztény" Európában.

Azok a londoniak meg ha tényleg betartanák a shariát, akkor nem vernének meg csak úgy más embereket.


#10


Kiírtam kérdést. Kaptam rá tanácsokat. Megfogadtam őket. A helyzet változatlan maradt.


Pl számtalan hobbim van (kb amióta élek) és számtalan helyen megfordulok, sok olyan hely is van köztük amiken az átlagembernek leesne az álla. Olyan helyeken is megfordultam ahova sokan be sem tették volna a lábukat és soha életükben nem mennének el.

Szóval én nem-egy két helyen megfordultam és nem egy-két hobbit űztem.

Szerinted ez változtatott bármin is? Az égvilágon semmit sem.

Ez a gond. Hogy bármilyen tanácsot adnak, amit hiába fogadok meg, semmi sem változik.


#12


Értem ne picsogjon senki sem.

Aki ismer személyesen az tudja, hogy nekem az a mottóm, hogy "Nem kötelező velem egyetérteni".

Neked is ezt mondom. Nem kell semmiben sem egyetértened velem. Ha valami nem tetszik, tessék írd le, hogy mi az. És hátha elgondolkodok rajta és fejlődni tudok.

Nem bólogatójánosokat kérek. Akinek nincs saját véleménye és csak bólogat mindenre az húzzon a kérdésem alól!

Tessék kerek-perec leírni mi a problémátok velem, konkrét tanácsokat adni. Amiket én majd megfogadok és hátha végre lesz valami.

De a tapasztalatom eddig az, hogy bármilyen tanácsokat adtak, azokat hiába fogadtam meg, nem történt semmi változás (voltak olyan tanácsok, amiket nem is volt lehetőségem megfogadni).

Ilyenkor meg sokszor az az érzés kerekedik bennem, hogy ezek csak kamusegítségek, melyekkel tulajdonképpen csak a válaszolók nyugtatják magukat, hogy ők márpedig segítettek valakin, miközben semmit sem tettek (Rockerarc a legjobb példa erre).


#14


Sosem hibáztattam másokat.


Elfogadtam, hogy az élet sajnos nem túl sok lapot osztott és ezekhez mérten harcolok.

Ha elbuktam kielemeztem a bukás okát, taktikát változtattam és máshogy próbálkoztam.


#18


Ez fordítva volt. Előbb próbálkoztam és utána gyártottam magyarázatokat. Nem pedig úgy mint a legtöbb incel, aki előbb magyarázatokat gyárt és ennyi.


#19


Sosem sértődök meg semmin sem. Írhatsz bármit.

Tessék leírni, amit akarsz!


#30


Nem utálok senkit sem. Ez csak egy szimpla küzdelem, ahol az egyedüli dolog amit meg tudok változtatni az csak én magam vagyok, ezért igenis akarok változni. A gyűlölködés nem visz előrébb.


#31


Nekem mindig valós tapasztalatokon alapul. Aki pedig nem ért velem egyet, az nyugodtan írjon csak le mindent. Nem félek a velem egyet nem értőktől.


#36


Tévedés. Minden véleményt meghallgatok. Akik egyetértenek velem, az nem érdekel, mert az nem érdekes.

Elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi akik nem értenek velem egyet. És hogy miért.


Mint írtam nem bólogatójánosokat kérek, hanem tessék leírni az egyet nem értéseteket.

2019. okt. 26. 15:25
 49/54 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy akiknek reagáltam a kommentjeire, azok olvassák a válaszomat.


Mert ha nem írnak vissza semmit, az megint ékes bizonyítéka annak, hogy mit is értenek "segítség" meg "jótanács" szó alatt.

2019. okt. 26. 15:27
 50/54 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom és eddig ezt láttam beigazolódni is hogy a gyerekek receptorai nagyon érzékenyek. Alapvetően a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni a kiközösített társaikkal de nem véletlenül lesz valaki kiközösített. És ez a korai hiba amit a legtöbb esetben meg se próbálnak javítani végig kíséri az ember életét a további rossz tapasztalatokkal súlyosbítva a helyzetet. De mindig van egy alap hiba ha valaki komoly erőfeszítések árán se talál barátokat és befogadó közösséget.

Ezzel nem azt mondom hogy az áldozat hibája hogy bántják. De nem is feltétlenül a többi gyereké. A felnőttek feladata lenne rájönni hol a hiba és segíteni.

A gyerekként meg nem oldott gondokat pedig csak görgeti maga előtt az ember.

Azt írod fejlődsz próbálkozol világot jársz. De még így is harcnak fogod fel az életet és úgy írsz a dolgokról mint egy kiskamasz.

Az élet akkor harc ha annak akarod látni vagy ha a létminimumon tengődsz. Nem tudok rólad semmit de ha minden fele éltél gondolom a létminimum nem játszik. Akkor mi az amiért harcolnod kell a mindennapokban?

Az én életem nem harc pedig nevetséges a fizetésem és halódik a kapcsolatom. De szeretem a munkám és ha úgy alakul majd lesz másik párom. Imádom az életem. A te leírásod nem ezt mutatja. Miért?

A másik kérdés hogy a leírásod alapján próbálkozol évek óta. Rájöttél miért nem tartanak szimpatikusnak az emberek? Hogy mi volt a gond gyerekként? Találtál barátokat?

2019. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!