Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le meg utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le meg utálják mindig a lúzereket?

Figyelt kérdés

Tele van ez a topik lúzereket pocskondiázó, köpködő válaszokkal, anélkül hogy tudnának bármit is a másikról (leszámítva azt, hogy semmi nem jön össze nekik a nők terén).


Vajon az Aradi Vértanúkat is ugyanúgy szidják, csak azért, mert lúzerek voltak? Vajon az 56-os forradalom emberi mércét nem ismerő bátorsággal megáldott hőseit is köpködik, csak azért mert a végén mégis elbukott a forradalom.

Petőfit is utálják, mert egy vesztes volt? A 300 spártait is mocskolják, mert elestek a csatában?

Ami engem illet, függetlenül, hogy nyertek-e vagy sem a végén én ugyanúgy nagy embereknek tartom őket és Hősökként tekintek rájuk!

Nem érdekel, hogy az 56-os forradalom kudarcba fulladt, mert mi a kis országunkból nem nyerhettünk a hatalmas Szovjetunió ellen. Az sem érdekel, hogy az Aradi Vértanúk mind vesztettek, mert egyedül voltunk a Habsburgok és az összes környező országgal, néppel szemben. Mert ettől még ugyanolyan nemeslelkű emberek voltak és bátor emberekként nézek rájuk.


Akkor nem értem miért kell mindig mocskolni a csajozás terén elesetteket is? Miért kell szidni azokat, akik elestek a párkeresés csatájában?

Pl engem sem érdekelt semmi, hanem próbálkoztam és valahányszor elutasítottak vagy elgáncsoltak, mindig felkeltem és küzdöttem tovább. Nem érdekelt senki, nem érdekelt, hogyha nulla esélyekkel indultam olyanokkal szembe akik fényévekkel gazdagabbak és jóképűebbek voltak tőlem, mert én megpróbáltam és a végsőkig harcoltam.

De az élet más területén sem érdekelt különösebben, hogy mekkora túlerővel szállok szembe, mert ha egyedül is voltam mindenki más ellen, én harcoltam. Pl gyerekkoromban is nem egyszer volt, hogy csak én voltam az egész környék többi gyerekeivel szembe. Nem keseregtem, hanem küzdöttem az utolsó csöpp leheletemig. Általánosban is volt olyan, hogy egymagam voltam az egész iskola ellen hógolyózásban, és gyakorlatilag kivégeztek és még a gatyám is tocsogott a vízben utána, de én harcoltam a végsőkig.


A csajozás terén is, hiába vesztettem el eddig minden egyes csatát. De számomra a háború korántsem ért még véget és küzdeni fogok az utolsó csöpp véremig. Nem érdekel, hogy vesztek-e vagy sem. Mert az én példaképeim az 56-os Hősök, akiket szintén nem érdekelt, hogy vesztettek-e vagy sem. A lényeg azon volt, hogy harcoltak a végső pillanatokig.



2019. okt. 25. 00:48
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
44%
Jóképű férfi vagyok, egész életemben ezt mondták nekem, mégis lekoptatnak és egyszer jött össze párkapcsolat egész életemben, így közel a negyvenhez. Ha siránkozok és a nőket kezdem utálni, semmi sem lesz jobb, csak hamis önigazolást keresek magamnak és általánosítok.
2019. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
14%
#21 csak azért mondták mert nem akartak megbántani. Nekem is mondták már hogy nem vagyok ronda és kiderült hogy a hátam mögött röhögtek mert ronda vagyok. Az emberek nem mindig az igazságot mondják. Csak azt amit hallani akarsz.
2019. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
72%

Vadidegenek is mondták, neten, arctalanul is mondták.

Nem kell mindenkibe önbizalomhiányt plántálni, mert veled ez a helyzet.

2019. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy a neten mondták de a valóságban más gondolnak. Senki fejében nem látsz ugye. Az lehet hogy nincs önbizalmam.
2019. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
#17 azt a reszet miert nem lattad a valaszomnak, hogy aligvan Ronda ferfi, viszont rengeteg igenytelen van???
2019. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
0%
Láttam. Viszont ezzel nem értek egyet. Rondából is van nagyon sok. Csak te nem találkozol velük. Mivel csak a külsőt nézed. Tehát csak oda fókuszálsz ahova akarsz.
2019. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy gondolatolvasási képességekkel is rendelkezel, ettől függetlenül nagyon botladozol a "mit tegyek hogy jobb legyen a helyzetem, mert az önsajnálat nem visz előre" című játékban.
2019. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
3%
#27 Az önsajnálat ha kimondom az igazságot és ezt magatokra veszitek?
2019. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

Önsajnálat, ha önigazolásokat keresel, csak egyféleképpen látod a világot, élni nem mersz, de úgy gondolod hogy minden csak és kizárólag úgy lehet, ahogy elképzeled. "Örök vesztes vagy, 100% hogy nem lehet sikered", "nem mersz lépni", stb. Jó érzés, hogy szenvedsz ahelyett, hogy tennél valamit?

Teljesen biztosan meg vagy győződve arról, hogy én nem vagyok jóképű és szánalomból mondták nekem, hogy jóképű vagyok de valójában azt gondolták: "szegénykém, mondok neki valami vígasztalót ha már nem néz ki jól". Számodra minden csak egyféleképpen lehet, fekete-fehéren látod a világot. Biztos vagyok benne, hogy otthonról nem mersz kimozdulni ismerkedés céljából és keresed az önigazolási lehetőségeket, melyek megerősítésként szolgálhatnak arra, miért nem érdemes változni. "Gazdag pasi a jó nővel, jó pasi a jó nővel, jó nő nem áll szóba nem gazdag pasival", stb.

Előre lejátszod a szituációkat, mi hogyan nem fog sikerülni és miért, meg hogy csak vesztes lehetsz stb... Sokan, nagyon sokan így rontják el fiatal életük évtizedeit.

2019. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert nem akarnak semmit tenni, és utálják a nőket, egyszerre akarják is őket, és ez kemény személyiségtorzulást okoz.


Nem tudom, hogy egy ember-e vagy több, de rengeteg kérdés van, amit kiír egy lúzer - nevezzük akkor így -, a normális hozzászólókra nem reagál, az ilyen kis hörcsögöknek, mint a 43%-os, azonnal válaszol, rögtön egyetértenek. "Hmm, igazad van, cimbora, mind qrvák, miért nem kellek vajon a r1bancoknak, hmm..."

2019. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!