Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le meg utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le meg utálják mindig a lúzereket?

Figyelt kérdés

Tele van ez a topik lúzereket pocskondiázó, köpködő válaszokkal, anélkül hogy tudnának bármit is a másikról (leszámítva azt, hogy semmi nem jön össze nekik a nők terén).


Vajon az Aradi Vértanúkat is ugyanúgy szidják, csak azért, mert lúzerek voltak? Vajon az 56-os forradalom emberi mércét nem ismerő bátorsággal megáldott hőseit is köpködik, csak azért mert a végén mégis elbukott a forradalom.

Petőfit is utálják, mert egy vesztes volt? A 300 spártait is mocskolják, mert elestek a csatában?

Ami engem illet, függetlenül, hogy nyertek-e vagy sem a végén én ugyanúgy nagy embereknek tartom őket és Hősökként tekintek rájuk!

Nem érdekel, hogy az 56-os forradalom kudarcba fulladt, mert mi a kis országunkból nem nyerhettünk a hatalmas Szovjetunió ellen. Az sem érdekel, hogy az Aradi Vértanúk mind vesztettek, mert egyedül voltunk a Habsburgok és az összes környező országgal, néppel szemben. Mert ettől még ugyanolyan nemeslelkű emberek voltak és bátor emberekként nézek rájuk.


Akkor nem értem miért kell mindig mocskolni a csajozás terén elesetteket is? Miért kell szidni azokat, akik elestek a párkeresés csatájában?

Pl engem sem érdekelt semmi, hanem próbálkoztam és valahányszor elutasítottak vagy elgáncsoltak, mindig felkeltem és küzdöttem tovább. Nem érdekelt senki, nem érdekelt, hogyha nulla esélyekkel indultam olyanokkal szembe akik fényévekkel gazdagabbak és jóképűebbek voltak tőlem, mert én megpróbáltam és a végsőkig harcoltam.

De az élet más területén sem érdekelt különösebben, hogy mekkora túlerővel szállok szembe, mert ha egyedül is voltam mindenki más ellen, én harcoltam. Pl gyerekkoromban is nem egyszer volt, hogy csak én voltam az egész környék többi gyerekeivel szembe. Nem keseregtem, hanem küzdöttem az utolsó csöpp leheletemig. Általánosban is volt olyan, hogy egymagam voltam az egész iskola ellen hógolyózásban, és gyakorlatilag kivégeztek és még a gatyám is tocsogott a vízben utána, de én harcoltam a végsőkig.


A csajozás terén is, hiába vesztettem el eddig minden egyes csatát. De számomra a háború korántsem ért még véget és küzdeni fogok az utolsó csöpp véremig. Nem érdekel, hogy vesztek-e vagy sem. Mert az én példaképeim az 56-os Hősök, akiket szintén nem érdekelt, hogy vesztettek-e vagy sem. A lényeg azon volt, hogy harcoltak a végső pillanatokig.



2019. okt. 25. 00:48
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
11%
#8 Az elsőnél a pénz volt a lényeg. Azzal kompenzálta. Tehát. Összeségében ha egy ronda pasinak van pénze akkor lesz párkapcsolata is.
2019. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
84%

Elmorzsolok érted egy könnycseppet a szemem sarkában.

Na figyi. Én ponthogy eléggé támogatom/támogattam a lúzereket itt, főleg régebben, akkor még segítőkészséggel írtunk, próbáltunk tanácsokat adni,de poénkodtunk is persze.

Viszont mostra eljutottam pl én oda, hogy egyszerűen nem érdemes semmilyen tanácsot adni, mert nem tanácsért járnak ide, hanem a, hogy igazat adj nekik hogy (a nők a rosszak, a magasság a lényeg, az egész világ egy csicska), vagy b, azért járnak ide, hogy sajnálja meg valaki őket egy csajjal, de az mondjuk minimum modell alkatú legyen D-s mellekkel és emellett természetes külsejű.


Szóval érted. A kérdések legtöbbje nem is kérdés, hanem önigzolás, sértődés és sírás.

Tekinthetsz te bárkit hősnek, Naruto fiam, és leírhatod ide mennyit próbálkozol: igazi segítséget meg akkor se tudunk adni, csak találgatni, mivel nem ismerünk. Emellett elég unalmasak az ismétlődő kérdések ahol fent is írták, hogy gáz e ha 5000 évesen szűz, (komolyan valaki azt hiszi, hogy erre ingyen küldenek neki egy párt GLS-el, vagy, hogy ráír valaki? Nem fog írni kB senki üzenetet, ha meg igen, az elég ritka szerintem).

Szóval én is csak kB röhögni jövök már és más kategóriákban segítek, mert még ezt a kommentemet se volt értelme leírnom.

2019. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
12%
#12 Persze. Mert a nők csak a jóképű,gazdag pasikra buknak. Ezért jössz ide röhögni mert fáj neked az igazság és jó érzés ha a szerencsétleneket látod szenvedni. Fogadjunk hogy te is egy aranyásó vagy,különben nem röhögnél az igazságon.
2019. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
92%

"ngem sem érdekelt semmi, hanem próbálkoztam és valahányszor elutasítottak vagy elgáncsoltak, mindig felkeltem és küzdöttem tovább. Nem érdekelt senki, nem érdekelt, hogyha nulla esélyekkel indultam olyanokkal szembe akik fényévekkel gazdagabbak és jóképűebbek voltak tőlem, mert én megpróbáltam és a végsőkig harcoltam."


Azert van kulonbseg azok kozott, akik kuzdenek, es azok akik nyavajognak.

Aki tenyleg akar tenni valamit, az ugy all hozza, es nem hibaztat masokat, nem mutogat masokra, hogy de nekik konnyebb, hanem elfogadja, hogy neki ilyen lapokat osztott a sors es ebbol megprobalja kihozni a legtobbet.


Volt itt par napja egy hasonlo kerdes. Ott a kerdezo kb mindenkit hibaztatott, es amikor olyan tancsaot kapott, amihez tenni is kellene valamit, azt szepen ignoralta.

Szoval lehet itt picsogni, de ha csak vallveregetest akar az ember, hogy igen, nem a te hibad, a csunya nok azok gonoszak es bekepzeltek es nem akarjak az ilyen kedves fiukat mint te, az menjen szepen haza anyucihoz es ott sirja ki magat.


Szerintem mindenkinek tele van a hocipoje az ilyen kerdesekkel.

Szoval mi lenne, ha ezentul ezek a "luzerek" csak szepen visszakeresnek a tobbi 50000 hsaonlo kerdest es vegig olvasnak a valaszokat.

Ja nem, mert igazabol nem tesznek semmit, csak sirdogalni szeretnenek.

2019. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
23%
#14 Ja igen. Tenni. Azt hiába megy oda egy nőhöz ha csak a külsőt nézi. Egy ronda pasival szóba sem áll. Igen lehet tenni. Gazdagnak lenni de akkor meg az aranyásók találnak meg. Az meg nem igazi párkapcsolat. Ha jóképű vagy akkor nem kell tenned semmit mert oda ugrik egy topp modell csaj és máris a feleséged. Egy ronda pasinak akkor miért kell tennie? Érdekes.
2019. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

Azert kell egy ronda pasinak tennie mert ... ronda? Mert ha not akar akkor kompenzalnia kell?


Mellesleg alig van ronda pasi, viszont rengeteg igenytelen van! Neha mar egy hajvagas csodakat muvelne!!!

2019. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
18%
#16 Na látod. Most vallottad be hogy a külső számít. Ha egy jóképű pasi nem tesz semmit akkor egy rondának miért kell kompenzálni? A nők meg nem tesznek semmit mert csak válogatnia kell. És ha valakinek nem tetszik az igazság akkor incelnek nevezik. És az incelnek kell kikényszeríteni az igazságot. Ez a szánalmas. Méghazudtolják magukat az emberek. Aztán még az incelt hibáztatják. Undorító. Ha kicsit magatokba látnátok akkor nem lenne ennyi incel férfi. Ja mert feminizmus van akkor így már mindent megtehettek. El vannak nyomva a férfiak.
2019. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
94%

Jó lenne, ha végre nem a kategorizálásokkal foglalkoznátok hanem elindulnátok a nagybetűs életbe. Nem kell meghatározni előre és lejátszani fejetekben, hogy milyen a világ, mi történik, mi fog történni, ti csak rosszul járhattok, blablablabla. Nem a másokat kell figyelgetni, meg a "jóképű pasikat" akiknek "minden jár". Nem kell kitalálni olyat, hogy más jóképű, semmit sem kell tennie, bezzeg számotokra minden borzalom és igazságtalanságokkal teli.

Minden re megvan a kifogásrendszer, bármi is érkezik javaslatként, jótanácsként: "ez nem az én világom" "ez nekem nem menne" "nem tudom" "mit szólnak mások" "nem vagyok az a fajta" "nem szeretnék kimozdulni, neten szeretnék ismerkedni", "egyszer megpróbáltam korábban, nem ment", "nekem ez nem megy" stb.

Valami azt súgja számomra, hogy 43% flehasználóé az alábbi két kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
94%

13. Igen, annyi aranyam van, hogy Dubaiba olvasgatom a gyakori kérdéseket. Amúgy meg nem azon röhögök ha valakinek baja van, hanem a sok hülyeségen, ami néha lemegy itt. Pl a te kommenteden is nevettem, köszi.

Ékes példája vagy arra, hogy van itt olyan ember aki értelmes és lehet vele beszélni, vagy viccelni, meg van olyan, aki minden áldott dolgon besértődik. Találd ki melyik vagy.

2019. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
18%
#18 Egyik sem az én kérdésem. Mint mondtam nem a jóképű pasikra koncentrálok. Felszínes sem vagyok. Úgyanúgy próbáltam átlag Alattiakkal is ismerkedni. És ahogy másokat is elutasítanak úgy engem is. A külsőm miatt van. Szerinted miért van az hogy csak helyes pasikat látok az utcán nőkkel kézen fogva? Itt miért csak ronda férfiak panaszkodnak hogy társkeresőn lekoptatást kapnak? Na?
2019. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!