Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le meg utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le meg utálják mindig a lúzereket?

Figyelt kérdés

Tele van ez a topik lúzereket pocskondiázó, köpködő válaszokkal, anélkül hogy tudnának bármit is a másikról (leszámítva azt, hogy semmi nem jön össze nekik a nők terén).


Vajon az Aradi Vértanúkat is ugyanúgy szidják, csak azért, mert lúzerek voltak? Vajon az 56-os forradalom emberi mércét nem ismerő bátorsággal megáldott hőseit is köpködik, csak azért mert a végén mégis elbukott a forradalom.

Petőfit is utálják, mert egy vesztes volt? A 300 spártait is mocskolják, mert elestek a csatában?

Ami engem illet, függetlenül, hogy nyertek-e vagy sem a végén én ugyanúgy nagy embereknek tartom őket és Hősökként tekintek rájuk!

Nem érdekel, hogy az 56-os forradalom kudarcba fulladt, mert mi a kis országunkból nem nyerhettünk a hatalmas Szovjetunió ellen. Az sem érdekel, hogy az Aradi Vértanúk mind vesztettek, mert egyedül voltunk a Habsburgok és az összes környező országgal, néppel szemben. Mert ettől még ugyanolyan nemeslelkű emberek voltak és bátor emberekként nézek rájuk.


Akkor nem értem miért kell mindig mocskolni a csajozás terén elesetteket is? Miért kell szidni azokat, akik elestek a párkeresés csatájában?

Pl engem sem érdekelt semmi, hanem próbálkoztam és valahányszor elutasítottak vagy elgáncsoltak, mindig felkeltem és küzdöttem tovább. Nem érdekelt senki, nem érdekelt, hogyha nulla esélyekkel indultam olyanokkal szembe akik fényévekkel gazdagabbak és jóképűebbek voltak tőlem, mert én megpróbáltam és a végsőkig harcoltam.

De az élet más területén sem érdekelt különösebben, hogy mekkora túlerővel szállok szembe, mert ha egyedül is voltam mindenki más ellen, én harcoltam. Pl gyerekkoromban is nem egyszer volt, hogy csak én voltam az egész környék többi gyerekeivel szembe. Nem keseregtem, hanem küzdöttem az utolsó csöpp leheletemig. Általánosban is volt olyan, hogy egymagam voltam az egész iskola ellen hógolyózásban, és gyakorlatilag kivégeztek és még a gatyám is tocsogott a vízben utána, de én harcoltam a végsőkig.


A csajozás terén is, hiába vesztettem el eddig minden egyes csatát. De számomra a háború korántsem ért még véget és küzdeni fogok az utolsó csöpp véremig. Nem érdekel, hogy vesztek-e vagy sem. Mert az én példaképeim az 56-os Hősök, akiket szintén nem érdekelt, hogy vesztettek-e vagy sem. A lényeg azon volt, hogy harcoltak a végső pillanatokig.



2019. okt. 25. 00:48
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Tudom nem kellett volna, de a 42% válaszadóval kezdtünk el vitázni és ezért a kérdéstől eltért a vita iránya. Úgy éreztem, bármit is írok le, mindenre megvan a tapasztalatok nélküli ellenvélemény. Lásd: jóképű hapsiknak van nője, ez 100%. Én jóképű vagyok és nincs sikerem: a nők "úgy gondolták" hogy vígasztalás képpen jóképűnek mondanak stb-stb... Mindenre megvan az ellenvéleménye, mit miért nem érdemes tenni.

Itt mivel az emberek nem ismerik egymást, sajnos, ezért csak általános tanácsokat lehet adni. Sok tanácsra (van akinél szinte mindegyikre) azonnal jön az ellenvélemény, vagy önigazolás keresése: "persze, ismerősöm is sikeres akart lenni, csinált valamit dehát hiába" ergo "nekem se érdemes tenni semmit". Valaki sokszor ír ki kérdéseket és hiába érkeznek tucatszámra a válaszok, jótanácsok, mindegyikre megvan, hogy miért rossz.

Ettől függetlenül is az élet - sajnos - semmit sem garantál az embernek, csak azt, hogy a filozofálás, mélázás, egyhelyben ücsörgés nem segít semmit és nem visz előre. Sokakból árad, hogy ha bármilyen tanácsot is kapnak, azonnal megmondják: "mit hogyan ne csináljanak". Tudta azt is, hogy a "nők mit gondoltak" mikor "jóképűnek neveztek". Az ilyen embereknél a fekete-fehér látásmód idegesít sokakat.

Te tényleg nem vagy ilyen, próbálsz tenni.

A 10-es, 80%-os (meg a többi 80%-os, nem tudom van -e még másvalaki) vagyok.

2019. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

#50


Azt említettem, hogy miért váltam kiközösítetté sok esetben (származás miatt). Noha nyilvánvalóan nem csak ez játszott közre, de mivel gyenge nyelvérzékem van ezért én nem tudtam olyan könnyen megtanulni a többség nyelvét és ezért könnyen a perifériára kerültem. Elsősorban ez játszott szerepet.

De voltak olyan esetek amikor más miatt estem ki a csoportból. Pl amikor mindenki füvezett, de én nem akartam rágyújtani. Aztán volt olyan eset is, amikor mindenki alkoholt ivott, de én mondtam, hogy nem iszom sört, erre azt mondták, hogy "valaki itt pelenkaszagú". Tehát többnyire olyan dolgok miatt kerültem szembe a csoporttal amik miatt nem tehetek vagy olyan dolgok miatt, hogy nem akartam felvenni egy csoport destruktív szokásait és pusztító morálját.

De amikor olyan csoportokba kerülök, amiknek a morálja nem próbál meg destruktív hatást gyakorolni rám és nem ítél el olyan dolgok miatt amik miatt nem tehetek, akkor azokban a csoportokban minden további nélkül jól érzem magam és be tudok illeszkedni.


Ami azt illet, sosem voltam gazdag. Most sem vagyok.

Igazából ki merem jelenteni, hogy szegényebb vagyok mint Magyarország több mint 80%-a. (Ezt igyekszem javítani és a közelmúltban már történt némi változás)

De mindig be kell osztanom a vagyonom. Pl ki kellett fejlesztenem olyan étrendet ami magas fehérjetartalmú de egyben olcsó is (mert sportolok is). A piacról vásároltam olcsó belsőségeket, mint pl marhalépet és azt ettem, mert annak kilója csak 250 Ft. Gyakran figyelem a leárazott aznap lejáró szabatosságú ételeket is, mert azokat sokszor féláron is meg tudom venni. Pl a lejárt szabatosságú sajtot néha kevesebb mint ezer Ft per kilójáért is meg tudom venni. Jelenleg ahol élek mellesleg nincs melegvíz és internet sem. De nem kezdtem el sírni, hanem hozzászoktattam a szervezetemet a hidegvízhez és a netet is megoldottam valahogy (különben most nem írnék :D).

Annyira nem utaztam sokfelé. Ahova pedig igen, oda sosem saját pénzből, mert nem lett volna rá lehetőségem.


Fogalmam sincs, hogy miért nem tudtam találni párt (némi halvány sejtéseim vannak csak). De folyamatosan fejlesztem magam és keresem a magyarázatokat.


#51


Így van. De attól tartok már elég sok tanácsból kifogytam. Az a gond, hogy sok megfoghatatlan és nem lehet vele semmit sem kezdeni. Pl ilyen az amikor azt mondják, hogy "Légy határozott és magabiztos", ezzel konkrétan mire gondolt aki ezt írta? Ez semmi konkrétum, csak egy sablonos szöveg. Ha én kijelentem, hogy "Amint megírtam ezt a kommentet megiszom egy pohár vizet, és bármi történjék és odamegyek az asztalhoz és le fogom hajtani azt a vizet és egyetlenegy élőlény sem tántoríthat el ezen tervemtől" akkor én ettől határozott férfi lettem? És ha igen akkor az garantál egyáltalán bármit is? Szóval érted.

Akkor ott van egy csomó olyan tanács, amit hiába fogad meg az ember, semmit nem visz előrébb, olyanok mintha egy műtétre várakozó tüdőrákos betegnek az orvos aszpirint írna föl. Ilyenek azok a tanácsok, hogy "menj el fodrászhoz, járj kondiba, menj sok szórakozóhelyre" (megjegyzem ezeket konkrétan mind megfogadtam és semmi nem változott).


Szívesen fogadok bármiféle tanácsot és egyet nem értést.

De sajnos legtöbbször tényleg az szokott lenni, hogy nem tudnak semmi releváns és konkrét tanácsot adni, csak sablonos dolgokat írnak (a destruktív válaszokról ne is beszéljünk mint pl a "halj meg egyedül te életképtelen lúzer"). Az a kevés kivétel aki tényleg konkrétumokat ír, azzal az a gond, hogy hiába ogadom meg a tanácsaikat nem változik semmi sem. Sokszor pedig sajnos olyan dolgokat is írnak, amiket ha akarok sem tudok megváltoztatni.

2019. okt. 27. 03:28
 53/54 A kérdező kommentje:

Így utólag érdekes belegondolni abba, hogy a 14 válaszolóból, akinek reagáltam a kommentjeire mindössze csak 2 válaszolt. Nektek köszönöm, hogy visszaírtatok, mert ez azt jelenti ti TÉNYLEG akartatok segíteni nekem és jószándék vezérelt benneteket.


Azonban a többiekről immár egyértelművé vált, hogy a segítségnyújtás legkisebb szándéka sem vezérelte őket, csak jól esik néha belerugdosni a földön zokogó jelentéktelen kis senki lúzerekbe.

Számomra ez ordít ebből az egész kategóriából is. Nem is elsősorban a megkeseredett negyvenéves szüzekkel van a gond, hanem az őket rugdosó fröcsögőkkel.

Felteszi valaki kérdésnek, hogy "35 évesen szűz vagyok, mit csináljak?". És akkor mi van? Miért ne tehetne fel bárki is ilyen kérdést? Kíváncsi vagyok ha ti is ennyi évesen szüzek lennétek minden próbálkozásotok ellenére akkor vajon mit tennétek? Ez már egyből ok arra, hogy köpködjük és mindennek lehordjuk a kérdezőt?

Vagy a másik kedvencem az, amikor valaki feltesz egy kérdést és megemlít pár dolgok, hogy miért megy neki nehezen neki az ismerkedés. De a válaszolók már egyből belehallucinálnak minden fűt-fát a kérdezőbe. Pl ha valaki azt írja, hogy nincs pénze saját lakásra akkor már egyből el is képzelik, hogy csakis egy mamahoteles ingyenélő kis senki lehet a kérdező. Vagy pl így lettem én is öngyilkos terrorista, csak mert nem hiszem el a fideszes propagandát.


Ez a kérdés is ékes példája annak, amit mondani akarok. Mindenki idejött osztani az észt, de amint visszajelzés jött részemről, hirtelen mindenki elnémúlt. Amint konkretizálni kellene a dolgot, egyből megfutamodott mindenki. (és mint mondtam tisztelet annak a kettő kivételnek, akikbe tényleg volt jóindulat)

2019. nov. 1. 00:09
 54/54 anonim ***** válasza:

Én sajnálom, hogy nem a kérdésre, hanem a nem a kérdésre válaszadókra és az ő mondanivalójukra reagáltam. A kérdésben leírtakkal kapcsolatban nem tudom, mit lehetne tenni, az látszik, hogy mindent megtettél.

Az olyan kérdések kapcsán amit említettél, a fő probléma, hogy az illető már megszokta a semmittevést és ha felhívják figyelmét, hogy ki kellene mozdulni, vagy hobbikat keresni, sportolni, bármit tenni, rögtön jön a "nem az én világom", "ez nekem biztosan nem menne" és hasonló kifogások. Írják a válaszokat tucatszámra és mindegyikre jön a kifogás, miért ne mozduljon ki a négy fal közül, miért nem teheti éppen azt amit javasolnak, meg egyébként is "ő nagyon ronda", "ő ilyen genetikával rendelkezik", stb. Ismerem, milyen ezen az oldalon lenni, le lehet élni egy életet semmittevéssel, vegetálással meg azzal, hogy meggyőzik magukat róla: semmit sem érdemes tenni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

Ha élőben (vagy netes ismerkedésnél) is ilyeneket mantráznak, nem csoda, ha nincs téma.

2019. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!