Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi férfitársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi férfitársam, aki a nőket hibáztatja? F31

Figyelt kérdés

Értem én, sok ember csalódott már. Én is.

Azt is értem, hogy néha olyan, mintha nem egy nyelven beszélnének a férfiak és a nők, bár szerintem ez teljesen normális, teljesen más a hormon háztartásunk meg egy csomó minden.


De miért kell az összes nőt szídni?

Alapból kevés normális ember van szerintem, nők és férfiak között is.

Amikor valamiben valaki általánosít, pl csalódás miatt leszolja az összes nőt, nem gondolja, hogy ő is a nem normális emberek közé tartozik?


Én is csalódtam már, ismerkedési gondjaim is vannak, nekem sem megy könnyen ez az egész, mégsem éreztem soha úgy, hogy ez a nők hibája. Pláne nem úgy, hogy az összes nő hibája.


Ugyan így a férfiak ilyenek, meg olyanok dolgot sem értem.

Néha az jut róla az eszembe, hogy akkor én szerintük nem is vagyok férfi, mert nem vagyok olyan, mint mondják xD


Nem értem mi vesz rá valakit az ilyen szélsöségekre.



2019. nov. 7. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10


"igazodni"


És pont ez az a dolog amit itt sem szeretnék megtenni. Ez öli meg az összes társadalmi réteget, ez az állandó igazodási vágy, a csordaszellem. És mindegy, hogy ezt a bunkó munkások teszik a kocsmában vagy éppen a kékvérű arisztokraták egy backgammon-parti közben. Semmilyen mintát nem szabad követni, pláne nem ahhoz igazítani mindent, mert annak eredménye ugyanaz a csordaszellemben gondolkodás marad, mert "mit fognak szólni"... Belső értékrend kell, még akkor is, ha mindenki lefikáz érte.

2019. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké, ha így gondolod, de akkor miért nem mész el remetének?
2019. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12


Miért is kellene? Látod, már megint a csordaszellem "aki ilyen az menjen el remetének". Miért is kellene? Valóban nehezebb így, de nem lehetetlen ismerősöket találni. Talán csak kicsit furcsábbak lesznek, de inkább kevés ilyen, mint egy sereg klón akik mindenre ugyanazt mondják, mert "azt úgy kell, mert mindenki azt mondja"

2019. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Te durván túlértékeled magadat.
2019. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

Legalább könnyű betömni a szájukat. Mikor valaki nekem a komplett ellenkező nemet szidja, mindig vállat vonok és megkérdezem, hogy ha ennyire utálja őket, miért mindig őket hajtja? 2019 van, ahol mindenki mindenkivel lehet jóformán. Miért kínozná magát? Próbáljon szerencsét és játsszon a másik kapura, ha annyira undorodik. :)


Erre persze megy a pampogás. Hát akkor sajnálom. Aki valakinél el akar érni valamit, annak az illető szerint felállított játékszabályok alapján kell játszania és nyernie. A játékra meg senki sincs kényszerítve. Döntse el, hogy akarja vagy tud más alternatívát.

2019. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!