Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésileg kilátástalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésileg kilátástalan férfiak! Nektek tulajdonképpen mi értelme van az életeteknek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan vagytok így. Sokan vagytok teljesen reménytelen helyzetben társkeresés tekintetében, főleg a fiatalabb férfi korosztályból jó sokan. El se tudják képzelni a legtöbben, akik nem ebben élnek, hogy mennyire kilátástalan a helyzet, ha nincs rátok kereslet a társkeresési piacon.

Ti amúgy miért éltek? Mi értelme van az életeteknek tulajdonképpen? Ha felteszitek magatoknak ezt a kérdést, hogy "Mi értelme van az életemnek?" akkor mit tudtok erre válaszolni magatoknak? Őszintén!


2019. nov. 16. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs az életemnek.Nem is értem minek születtem meg.
2019. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincs párkapcsolatom, még cab értelme az életemnek.

Tanulok, ahogy kell, eljárok sportolni.

Foglalkozom a hobbiaimmal.


Mindig keresem a lehetőséget hogy megismerkedjek valakivel.

2019. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Célok, család (rokonok, jóbarátok), hobbik, fejlődés, szórakozás.

Egyébként az élet értelmét azért is keresik évezredek óta, mert az emberi agy korlátai nem engedik elfogadni azt a tényt, hogy bizony nem szükségszerű, hogy valaminek "értelme" legyen.

2020. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!