Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan külsejű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan külsejű férfiak akik hiába fejlesztik magukat hiába gyúrják ki magukat és tesznek meg mindent hogy fejlődjenek akkor sem fognak kelleni az átlagos nem kövér nőknek, mert olyan a genetikájuk, testük, magasságuk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá túlzottan erre a témára. Pusztán a kigyúrt test nem elég ahhoz, hogy az ember párt találjon, szerencse is kell hozzá: össze kell futnod azzal, akivel összepasszoltok, akivel bírjátok egymást, működik a kémia. Ha egy ilyen lánnyal találkozol, akkor már másodlagosak lesznek a külső részletek.


Egyébként a kinézet tényleg nem minden: sokakat láttam már, akik külsőre nem voltak kifejezetten helyesek, aztán olyan bombázó barátnőjük/feleségük volt, hogy össze se tudtam rakni a fejemben. Egyszerűen egymásba gabajodtak, valami miatt bejöttek egymásnak. Szóval ez egyáltalán nem kizáró ok!


Ennek ellenére nem mondom, hogy ne foglalkozz magaddal. Sokan próbálnak izmosabban kinézni, küszködnek is vele, mégsem sikerül nekik. (Nincs elég idejük, akaraterejük, stb.) Neked ez sikerült! Ez is érték, ne hagyd el magad, tartsd karban magad folyamatosan! Csak ne azért, hogy társat találj, hanem azért, mert egészségesebb, magabiztosabb, stb. leszel, egyszerűen, mert jobban érzed így magad. (Aztán, ha megismerkedsz egy lánnyal, majd nyilván tetszeni is fog neki, de ne ez legyen a cél.) Szóval a sportolást csapasd nyugodtan.


Jársz társaságba, vannak barátaid? Ha esetleg már állandósult a baráti köröd, próbálj meg új ismerősöket szerezni.


Milyen a jellemed? Azt is tudod fejleszteni: próbáld tudatosan figyelni magad, keresd a lehetőséget, hogy kedves lehess másokkal, hogy segíthess nekik. Próbálj vidámnak, viccesnek lenni. Zárkózottabb vagy? Próbálj egy kicsit nyitni a világ felé. Vannak, akiknek nehezen megy, mert a személyiségük másmilyen (pl. én is introvertáltabb vagyok), de mindenki tud rajta javítani, és egy kis odafigyelés után már magától megy. Nem kell teljesen más személyiséget magunkra erőltetnünk, mint amik vagyunk, de ha valamiben észrevesszük, hogy javulnunk kéne, azt muszáj egy kicsit erőltetni.


Sok sikert!

2019. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!