Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszolnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a nők társkeresőn amikor normális intelligens levelet írok nekik, ha mindig azon sírnak hogy minden férfi csak bunkó szexet akaró levelet ír nekik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 07:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2019. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#10

Pontosan.

És ilyenkor egy szia is elég. Nekem pl.

Ha meg nem jön be, írhat bármit, akár meg is szakadhat, akkor sem ír vissza neki senki.

Nem mondom ez jó vagy rossz, de tény.


Mindenki azonnal azzal szokott jönni, hogy "biztos sablonos", "biztos nem lehet mit válaszolni rá", "biztos ilyen meg olyan".


Lópikulát. Szimpatikus vagyok kép alapján a nőknek, egy szia után is visszaírnak, sőt ha itt leragadok, akkor ők kérdeznek..

2019. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert ők maguk sem tudják, milyen levelet akarnak kapni. Persze honnan is tudnák, amikor saját maguk képtelenek ilyet írni?...
2019. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

#10.


Verseny ujraindul...mi a szar ez, ehezok viadala? Szerintem itt kezdodik a baj. A nok jelentos hanyada versenyezteteskent nez fel. Csak elfelejtik, hogy nehez ugy lenyugozni barkit is, ha o a kisujjat nem kepes megmozditani az ismerkedesert. Csak akkor nem ertem miert van fent, gondolom onbizalom froccsnek jo, csak ez ultra gaz. Mennyi, de mennyi leendo par megy el egymas mellett ez miatt a “posztmodern” hozzaallas miatt. Szanalmas ez nehany no reszerol. Es mielott megkapnam, hogy biztos egy nogyulolo szerencsetlen vagyok, 2x regeltem tinderre eletemben, ket het alatt felszedtem az exem, masfel evig voltam vele, 1 honap alatt, a mostani baratnom akivel 1 eve egyutt vagyok mar.

2019. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

#14

Így van.

Folyton itt sír mindenki, hogy nem írnak vissza a nők.

Nekem visszaírnak. Cseppet sem jobb. A 70%-uk egót fényezni van fent, tetszik ha tőmondatokban válaszolgat egy jóképű férfinak, akkor ő teper érte (én erre nem vagyok vevő..)

A maradék nagy része meg ilyen, mint az itteni válaszoló is, hogy "versenyeztet", de le sem esik neki mennyire üresek és sablonosak a válaszai. Értelmes pasit keresnek állítólag, de nem kell különösebben magas IQ, hogy valakinek lejöjjön, hogy a nő agyban teljesen máshol van.. nyilván mert épp koordinál 5 beszélgetést, legalábbis ezt hiszi, hogy kézben tartja.


Aztán évszázadonként előfordul, hogy egy nővel tényleg kellemes beszélgetni. Ez még akkor is ritka, ha valaki jóképű.

Ez egy teljesen más minőségű beszélgetés, ilyenkor lehet érezni, hogy a nő arra a fél órára veszi a fáradtságot és rád koncentrál. Viszonozza az érdeklődést, utalásokat tesz rá, hogy van elképzelése milyen lehetsz.


Azzal én sem tudok mit kezdeni, amikor valaki egót növelni van, meg versenyeztetni, hiába írnak vissza, kb olyan az egész, kint egy betonfalnak magyarázni.

2019. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%
14: erről a férfiak tehetnek. Tehetek én róla, hogy jóformán minden méltóságuket feldobva, egymást taposva nyomulnak online és offline is? :) Kérlek...
2019. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De nem errol irtam. Azt elismerem, hogy nehany kan meg a legyet is megdugna ropteben, es hasra esik rogton, ha egy lannyal matchel, ami szinten netto szegyen. Csak azt nem tudom mire fel ez a nagy fellengzosseg, mert nehany papucs habzo szajjal irkal rogton. Bar erdekel akkor mar, ha nyomulasrol van szo, megis az online tarskereses mire van? Kepeket nezegetni? Ugy varod el, hogy lenyugozzenek, hogy amit te kepviselsz, ezzel a versenyeztetessel, az egy nagy budos semmi. Az ismerkedes ket ember jateka, varhatod a sult galambot a huspiacon, de tudod zsak a foltjat, gondolom azert vagy meg mindig fent.
2019. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

#16

Persze aranyom a "férfiak tehetnek róla"..


Lepontozhattok az öszinteségem miatt, de ez akkor is úgy müködik, hogy

1) ha valaki már kép alapján sem szimpatikus, akkor az esélyt sem kap (nem minősitem, csak tényként közlöm)

2) mindneki a saját ismerkedési szokásaiért felel, szóval kvázi azt kapja, amit belefektet.


Mint mondtam én jóképű vagyok, ezt tudom magamról, így az első körön könnyen túl tudok lendülni, nekem egy "szia, tetszik amit magadról írtál"/"szia, nem írtál semmit magadról, de érdekelne milyen vagy" is válaszra talál. Pedig reagálni sem könnyű rá, és gondolom sablonos is. De jóképű vagyok, ennyi elég egy visszaköszönéshez. Minek eröltessem meg magam jobban, ha csomó nő már épp beszélget egy szimpatikus férfival és vissza sem fog írni, vagy be sem jövök neki stb.


Ezen felül, ha egy bármilyen reakciót kapok, az egy jelzés, hogy nyitott az ismerkedésre, ekkor szoktam frappáns, vicces és egyéb dolgokon törni a fejem, ami általában be is talál.

Na de most ilyenkor lenne a nő "része", hogy érdeklődést mutat az irányomban, illetve arra utaló jeleket közvetít, hogy velem van elfoglalva, nem mással, pl egy "aha, ez jó volt xD" szintű válasz 5x egymás után nem arra utal, hogy ő épp velem foglalkozik, mint én ő vele, hanem inkább 6másikkal egyszerre. Ezzel sincs baj, de akkor kuka. És kik maradnak a "versenyben" nála?

Akik kétségbeesetten küzdenek. És fel sem tűnik szerencsétlen nőnek, hogy 110-es IQ felett akinek volt némi önérzete, az már rég hagyja a francba, vagy ha válaszol is, ő is "betonfal pingpong" listára tette a nőt, akár csak a nő őt és akkor a nő "dobja", mert unalmas.


Ki tehet róla? Mindneki!

Mindneki a saját szerencsétlenségről tehet. Borzasztó nehéz neten ismerkedni rendesen, viszont olyan nincs, hogy valaki csak bunkó nöt talál, vagy csak bunkó férfit. Akkor vele van a baj. Olyan sincs, hogy minden pasi papucs, akkor egyszerüen aki nem az, az már rég kirostált téged..


Persze a külsöség alapján történő első benyomás nyilván fontos. De erre mit mondjak? Kinek nem az? Az hazudik. Persze mindenkinek más tetszik, de mindneki olyan párra vágyik, aki tetszik neki.. nem?

2019. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyk-n mindenki magyarázza a bizonyítványt, hogy micsoda gyönyörűséges leveleket küldözget, társkeresőn meg jön a sok ocsmány üzenet, amiben annyinak se nézik a nőt, mint egy kvat. Érdekes azért.
2019. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne pár példalevél.
2019. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!