Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy nővel korábban tök jól elbeszélgettünk egyszer csak b_szik válaszolni és nem inkább azt mondja hogy nem érdeklem hanem csak egyszerűen nem ír?

Figyelt kérdés

Aztán természetesen a sokadig érdeklődésem után meg letilt. Miért jó ez a mocskos gerinctelen viselkedés?


47F


2019. nov. 20. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért megunja az írogatást, meggondolta magát stb.
2019. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert egy gyáva sz@rkupac megírni mit érez. Könnyeb felszívódni. 36/n
2019. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez a férfiakra is igaz miért szívódik csak úgy fel?Miért nem magyarázza meg?
2019. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Talán eljut arra a pontra, hogy EBBÖL ELÉG! Miért lenne kötelessége megmagyarázni az esetleg számára elfogadhatatlan stilusodat, viselkedésedet, véleményeidet?
2019. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
3. A kérdező egy nőről írt, hogy jönnek ide a férfiak?
2019. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Lejött neki, hogy egy agresszív tetű vagy, aki nem nyugodtan reagált volna, ha megmondja mi van. Lásd a kis kérdésed.
2019. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert bepasizott!

Jártam én is így nem is egyszer! Badoon nem egy nőt megismertem akikkel naphosszat beszélgettünk, és minden bánatunkat meg tudtuk beszélni. Barátjaként mindig mesélték a vacakabbnál vacakabb randijaikat, míg végül meglett az igazi. Na egycsapásra nem írt, és ha rákérdeztem, hogy miért akkor mindenféle nevetséges okokat talált ki.

Lényegében te is csak lelki szemetesnek kellettél neki mindig ahogy én is ezeknek a nőknek,addig amíg meglett a várva várt pasi. Onnantól már nincs szükség ránk, hiába mondják, hogy örökre a legjobb barátjuk maradunk.

2019. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy mindegyikkel többször is találkoztam személyesen.
2019. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!