Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért emelik ki a kopaszodást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emelik ki a kopaszodást a nők, hogy az taszító tényező? Holott minden 3. harmincas férfi kopaszodik, minden 3. meg őszül. Akkor ergo a férfiak kétharmada selejtes? Nem értem ezt a baromságot a nőknél, hogy az is hiba, amiről a pasi nem tehet.

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 19:34
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Nem

Szamomra irelevans a teste. Ha ! Olyan szoros mindenutt ahogy szeretem

😆

Tolem lehet vekony vagy macis is

2019. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl az taszít, ha egy feltűnően kopaszodó férfi nem hajlandó megszabadulni a maradék hajától. A teljes kopaszság a legtöbb esetben még mindig jobban néz ki, mint egy kopasz folt a fejbúbon. Sőt, van, akinek kifejezetten jól áll a borotvált fej, főleg, ha magabiztosan tudja viselni.
2019. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Én 28 éves férfi vagyok. 18 évesen elkezdett hullani a hajam. Fejtetőn azóta megritkult, de azért még van bőven. Viszont kénytelen vagyok nullással vágni, mert hiába van még hajam bőven fejtetőn, látszódik, hogy sokkal kevesebb, mint oldalt és hátul. Szóval nullással tolom. Arcom ellensúlyozom kis borostával. Nem tehetek róla, ez van :D Magamnak tetszek, ismerkedésnél meg mindenkinek nem lehet tetszeni. Van ilyen :D


De egyébként a kopaszság is van akinek jól áll, van akinek nem. Pl egy enyhén dagi pasinak aki úgy kopasz (teljesen borotvált a feje), hogy közben még a szemöldöke is vastag fekete, annál nem néz ki jól a dolog. De ha van rajtad némi izom leszálkásítva, akkor lehet vele jól kinézni.


Egyébként nem tudom ki mennyire hallgat magyar rapet és hasonló stílusú zenéket, Weyronra ha rákerestek youtube-on vagy a google-ben ő pl kopasz (szerintem amúgy neki lenne haja, csak kopaszként kényelmesebb neki) és neki egyáltalán nem gáz. Férfi szemmel is azt lehet mondani, hogy ő egy jóképű pali. Van rajta izom leszálkásítva, tetkó és ő pl hajjal nézne ki furán szerintem.


Szóval a kopaszság nem feltétlenül jelent hátrányt. Max akkor ha el vagy hízva és a fejed sem kerek, hanem hosszúkás, mert hosszúkás fej tényleg furán mutat kopaszon.

2019. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Szerintem pont hogy hosszúkás arcformával jó mint pl Burce Willisnek.
2019. nov. 20. 21:14
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gond, kiszemeltem is kopaszodik. Egy nagyon vonzó férfi, nem akadok fent ilyesmin.

29N

2019. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még van remény az olyanoknak mint én, akik szőrösnek születtek. :D Nem, nem a hátamon... :D
2019. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

26-os, én akkor mit szóljak? :D


Én sokszorosan selejtnek születtem :D De igyekszem tenni ellene.


Elálltak a füleim elég rendesen (megműttettem, szóval ez orvosolva), elkezdtem kopaszodni (leszedem mindenhol a hajam, szerencsére jól áll). És extra szőrös vagyok. A mellkasom végig az egész hasam is. És a hátamon is van szőr. Mondjuk a hátamon azért nem bunda, de hosszú fekete szőrök. A mellkasomon és a hasamon hajnyíróval szoktam fél centire levágni, így nem gond, viszont a hátamra kénytelen voltam venni hátborotvát :D Igen, már feltalálták ezt is. Annó voltam ilyen IPL lézeres szőrtelenítésen a hátammal. A nő azt mondta 4 alkalom elég szokott lenni. Hát én voltam 8 alkalommal és sajnos semmit nem használt. Alkalmanként 30 000Ft volt a kezelés, tehát kidobtam az ablakon 240 000Ft-ot + az útiköltség és semmi haszna nem volt. :( Szerencsémre feltalálták a hátborotvát és így már nem vagyok szőrös :D

2019. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Szegény. Nekem a hajszálereimet nem tudták eltüntetni dupla kezeléssel sem a lábamon, én is kifizettem és nagyon fájt de sz*rt sem ért.

Én meg olyan embert nem láttam aki ne tudott volna magán hibát találni. Még a legszebb nőknek is van valami "titkuk", pl elálló fül, nagy anyajegy a háton,gerincferdülés, bőr elszíneződés, tyúkszem, sárgás fog, bütyök szőrös kéz hát. stria Stb.

2019. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok.


Hát igen, hatalmas csalódás volt számomra az az IPL szőrtelenítés. Főleg annyi pénzért. Legalább ha egy kicsit is használt volna, de nem használt egyáltalán. Pedig elméletileg világos bőr és fekete szőr kombináció esetén a leghatásosabb. Én nagyon nem tapasztaltam ezt.

Férfi szemmel is tudom, hogy gáz a szőrös hát és ez dühít a legjobban, hogy én egy valag pénzt is kifizettem, hogy tegyek ellene, mégsem szabadultam meg tőle. Jó, hátborotvával vissza tudom kölcsönözni azt, mintha nem lenne, de a borotválás mindig csak átmeneti megoldás. Irigylem azokat a férfiakat akiknek nem hogy hátszőrük nincs, de kb mellkas szőrük is alig van :D Több női ismerősöm is van akik azt hangoztatják, hogy ők még a mellkas szőrt sem szeretik egy férfin.


Sajnálom, hogy Te is tudod milyen ez, hogy valamiért rengeteg pénzt kifizetsz és nem használ semmit. Hiba tényleg mindenkin van, de pl egy anyajegy az azért tud szexepil is lenni egy nőn akár. :)

2019. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Lachesys ***** válasza:
100%
utolso, akkor kepzeld el ezt nokent:) hogy szoros belso comb, hascsik.... na ez az ultra gaz:) de igy is van baratom:) egy szoros hat nem a vilag vege.... igazabol egy testi hibara fogni a sikertelenseget (esszeru kereteken belul, tehat nyilvan ha vmi deformitasod van az mas) mindig csak onaltatas.
2019. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!