Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért emelik ki a kopaszodást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emelik ki a kopaszodást a nők, hogy az taszító tényező? Holott minden 3. harmincas férfi kopaszodik, minden 3. meg őszül. Akkor ergo a férfiak kétharmada selejtes? Nem értem ezt a baromságot a nőknél, hogy az is hiba, amiről a pasi nem tehet.

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 19:34
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
A mellkasszőrt szeretik. Nagyon sok lány mondta nekem, ha nem dzsungel, akkor az igenis jó. Ha nincs az baj, mert ott tesztoszteron hiány van és gyanús h terméketlen a pasi.
2019. nov. 20. 23:13
 32/45 anonim ***** válasza:

30-as, azt azért nem mondom, hogy sikertelen vagyok. 4 barátnőm azért már csak volt azért. :) ÉS ebben volt olyan is aki igen csak top kategóriába tartozott szerintem. :) De mi emberek hiúak vagyunk. Általában arra figyelünk fel, ha valakinek nem tetszünk valamiért.


Kérdező:

Igen, szerencsére azért vannak nők akik szeretik a mellkas szőrt még. :)

2019. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
77%

Kitalálom. Kopaszodsz, és most neked ez a világ tragédiája, first world problem.

Elárulom, rohadtul nem kopaszodik minden harmadik férfi 30 felett (pláne nem őszül), egyébként nem értem, miért él a kollektivizálással mindenki, aki a képzelt vagy tényleges hibás jegyeit csökkenteni akarja a jelentőségükben.

Jobb volt attól, hogy most kidühöngted üagadat?


Egyébként én is kopaszodtam. Mint a bátyám. Ő már majdnem teljesen az. Hogy ne járjak így, tudod, mit tettem? Bőrgyógyász! Cipőt a susztertől. Ez a dolgok normális intézése. Ajánlott Alpecint. Nem kopaszodok már. Bátyám ennyi idős életkorára már túlment ezen.

Tudsz tenni a sorsodért. Csak tenni is kell, nem olyan - hamis - felmentésre hárítani minden egyéni felelsséget, hogy minden harmadik embernek olyan.

2019. nov. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Így van, én pl 30 alatt is őszültem... Tudod, a nők... :D


Egyébként eszembe nem jutna vágni a mellkasszőröm... :D

2019. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Megoldás a plasztika. Az alacsonyabb homlok fiatalos, a kopaszodás öregíti a viselőjét sajnos ez van.

Egyébként a nők is szenvednek hajhullásban kopaszodásban csak nem olyan gyakori mint a férfiaknál. [link]


A magas homlok sem tetszetős ezért Amerikában a homlokvonal plasztikasztatnak a nők is nem csak a férfiak.

Itt van pár előtte utána kép,( vagy beírod a keresőbe forehead plasic surgery, vagy hair line implant)


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]

2019. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Elárulom, rohadtul nem kopaszodik minden harmadik férfi 30 felett (pláne nem őszül)


olvass statisztikát.

2019. nov. 21. 10:42
 37/45 anonim ***** válasza:

Ezt most magadnak írtad? :D

melyik éned tört felszínre?

2019. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Párom is kopaszodik és őszül is. Túlnyomó részt már ősz. Mikor összejöttünk, akkor kevésbé volt az. De engem nem zavar, így is férfias. A kisugárzása nem változott. Mondjuk neki a kék szeméhez még jól is áll az ősz.

Egyedül ha a fejtetőn kopaszodik valaki, az rosszabb az én szememben, de olyankor érdemes egész rövidre borotválni.

2019. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"olvass statisztikát."


Menj ki emberek közé. Talán épp az a hiba forrása, hogy beragadsz az internetbe, önigazoló irományokat olvasva tényleges élet helyett.

Lépj ki a létező világba.

2019. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
43%

#9-es


"Azt kell megérteni, hogy a nők született, megváltozhatatlan genetikai tulajdonságok alapján válogatnak elsősorban a férfiak között (magasság, kopaszság, széles váll, szép arc) és gúnyolódnak azokon a férfiakon, akik elkövették azt a hibát, hogy nem születtek olyannak, amit a nők ösztönszinten vonzónak tartanak. Sőt, nem csak gúnyolódnak, hanem egyenesen selejtesnek hívják."


Igen. Ezzel mi újat mondtál? A nők a kilenc hónap terhességre + szoptatás idejére egyszeri "lövésüket" ösztönösen a lehető, elérhető legjobb genetikai állományt keresik. Hogy életképes, erős utódjaik legyenek, nem "hibásak", ezzel is csökkentve saját reprodukciójuk fennmaradásának. És ilyet, hiába nem tehet róla egy férfi, pontosan ehhez hasonló genetikailag öröklött jegyekből tudnak leolvasni.


Egy férfi ellenben a genetikai fennmaradását éppen úgy tudta biztosítani, ha a napi többször újratöltődő örökítőanyagát minél több helyen elülteti, és a sokszámú utóddal reméli saját vérvonala örökítését valahol.


------


Kérdező:


"Szerintem csak olyankor nézik el, ha ilyen felsőtest társul hozzá és akkora pénisz, mint Johnny Sinsnek van."


Na, hát akkor itt a megoldás. Izmosítsd magadat. Az izmok ingyen (mármint fenéket, de nem pénzért) vannak. Nem, nem kell hozzá kondi. Még súlyzó sem. Bármit emelgethetsz.


---------


#20-as:


"a ferfiak is csak a homokora molettseget talaljak vonzonak pedig a nok sem tehetnek arrol hova hiznak. a strias v kotenyhasrol sem terhesseg utan."


A túlsúly ellen lehet tenni. Az alacsonyság, vagy a kis pénisz ellen nem, a már meglévő kopaszság ellen is csak költségesen.

A stírákat pedig, elárulok egy titkot, 99,9%-ban C-S-A-K a nők veszik észre. Egymáson is, és magukon is. Mégis minden nőt feszélyez. Ha egy férfit kérdezel, valószínűleg nem is fogja tudni, mire gondolsz, és hol keresse rajtad.

Ha kifogtál olyat, aki szóvátette neked, akkor szimplán peches voltál.

Ha esetleg neked személy szerint több pasi tette ezt szóvá, akkor esetedben talán viszont már olyan stíráik lehetnek, amik akár műtéti hegeknek is kinéznek. Nem ez az általános.

A legtöbb nő ok nélkül feszül rá erre.

2019. nov. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!