Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nemdiplom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nemdiplomás lányok (tapasztalatom szerint) sokkal kedvesebbek, nyitottabbak és alázatosabbak, mint kvalifikált társaik?

Figyelt kérdés
Van OKJ-s végzettségem és egyetemre is jártam, tehát ezen tapasztalataim alapján mondom azt, hogy a nemdiplomás lányok sokkal kevésbé vannak elszállva maguktól. Több olyat is ismerek, akik tök egyszerű fiúkkal (alacsony, szakmunkás) is összejöttek, miközben ők maguk elég szépek. A boltban, drogériában is mindig kedvesek, a fodrász lányokon is látni az alázatot. Ezzel ellentétben az egyetemista lányok (főleg a közgáz/jogász/orvos hallgatókra igaz) igényei az egekben. Még a molettebb csajok is +185-ös, helyes mérnök fiúkról álmodoznak, a "kishallgatókat" meg levegőnek nézik. Megy az értelmiségi, elitista életérzés, mások lenézése és úgy érzik magukat, mintha valami leendő EU-s diplomata asszonyok lennének, akik a pórnép között sugározzák a felvilágosodást. A kampusz folyósán rájuk se bírok nézni, mert olyan nagyképű magassarkú koptatással masíroznak végig, mintha Ivanka Trump lépkedne apja elnöki rezidenciája felé. Persze ők úgyse néznének rám a hűvös tekintetükkel.

2019. nov. 24. 23:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%
Mellesleg jó tudni, hogy parancsba van adva a bolti eladók felének, hogy ha a vevő köszön, akkor ne köszönj vissza, hanem nézz rá lesajnálóan. 😂 Nem tudtam, hogy ez arrafelé így megy.
2019. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
53%

#23:

Te nem vagy értelmiségi, az értelmezésed egy 0... :D

Nem, nálunk úgy van, hogy a fellépés ki van adva parancsba (ellenőr). A bolti eladó pedig a háta közepére kívánja az érthetetlenfajtádat... :D

2019. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy egy vidékről érkezett emberkének miért ne lenne joga rá, hogy utazgasson és olyan képeket tölstön fel? Ha az egyetemmel vagy a nélkül is, de van lehetősége Párizsba, Londonba, hasonló helyekre menni, az miért rossz? Ettől ő nem lesz kevésbé kedves vagy jószívű, sőt, többet lát a világból, gazdagodik a személyisége. Meg mi ez az ,,elfelejtik, hogy honnan jöttek" dolog?! Az egész családon ízig-vérig falusi, és sok mindent szeretek is abból az életből, de nem azért tanultam, hogy ott maradjak (főleg, hogy az én szakommal nem is lehet). A tanulás pont arra van, hogy ha akarsz, akkor dolgozhatsz máshol is, és nem csak a helyi kisboltban eladóként. Kérdező, ne légy irigy, légyszi.
2019. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
87%

Jól van, jól van, értem én, hogy bántja az önérzeted, ha valaki több energiát tett a tanulmányaiba, mint te... De attól még igazán felfoghatnád, hogy egyesek úgy vágnak pofákat a boltban, hogy az ember csak köszön nekik, mikor fizet. Na, velük mi van? Mennyire bírja a kognitív disszonanciád ezt a kérdést? :D


Vagy beszéljek a végzettség nélküli színesbőrű honfitásainkról, akinek a lelkét aztán tényleg nem tette tönkre a tanulás, hogy biztosra menjek? Közülük sem sokan kedvesek. A börtön tele van alulképzett emberekkel de gondolom arról is a diplomások tehetnek. Esetleg nem szeretnéd kihúzni a fejed a seggedből?

2019. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

Tipikus: az alulképzettek kitalálnak minden hülyeséget a maguk igazolására meg elmondják mindennek a diplomásokat, aztán ha valamelyikük felhúzza magát a folyamatos sértegetésen és ostobaság okádáson, akkor rá lehet ugye fogni, hogy bunkó.


Mint a vegánok. Addig csesztetnek, amíg le nem inted őket, utána meg arra fogják, hogy frusztrál, hogy egy "gyilkos" vagy, azért viselkedsz így, véletlenül sem azért, mert úgy viselkednek, hogy egy nálam hirtelenebb ember már rég felmosta volna velük a betont... Áh dehogyis m

2019. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 árokpart ***** válasza:
Dehogy van kiadva az ellenőröknek a fellépés parancsba. Szolgáltatószektor az is mint az üzletek, nem rendvédelmi szerv.
2019. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
12%

#25:

Én írtam amit írtam, szerencsére én sem vagyok alulképzett, így nem veszem magamra.

Dehogy fáj a tény, körülöttem az összes diplomás 90% ilyen lett mint a hugom, egy büdös bunkó.

És igen, van aki "így születik" bocsánat... nevelik (mielőtt kiforgatjátok), teljesen mindegy mi a szakmája. Nem arról szól a fáma, hogy aki bunkó az bármilyen iskolázottság után bunkó lesz-e vagy sem, hanem arról, hogy normális ember hogyan lesz f@.zkalap.

2019. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
72%

Én sem értem, hogy mi a bajod azzal, ha egy vidéki lány szeret utazni. Ja, tudom. Ez a te kisebbségi komplexusodbol eredő lenezes, fikazasa minden nőnek, aki többet ért el nálad és nem veled akar összejönni.


"mert olyan nagyképű magassarkú koptatással masíroznak"


Nem kell rájuk nézni. Nem kötelező.



Egy mérnök lány.

2019. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem ilyenkor nem is az van hogy többet ért el a diplomás, csak ezt pl a kérdező így gondolja ebből jön a komplexusa. De egyébként szerintem ha normálisan gondolkodna erről mindenki, az úgy lenne hogy minden munkára szükség van, és mindenki azt végezze amire képességa van. Pl nekem van diplomám de felnézek azokra akik mondjuk nehezebb fizikai munkát végeznek és bírják, vagy akik a saját munkájukat jól végzik. Mert pl nem mindenki bírná azt se fizikailag vagy mentálisan. Csak ők ezt nem mindig tudják, hogy sokan hálásak nekik.
2019. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
34%

#28


Szerintem nem attól függ, hogy ki mennyit ért el, hogy mennyit utazik. Ennyi erővel a mávos kalauzok értek el a legtöbbet.

Meg a diploma sem mutatja meg, hogy ki mennyit ért el. Pl egy ismerősöm Ma-s diplomával nem tud munkát találni sehol, míg egy másik ismerősöm pedig megbukott általánosban és most főnökként dolgozik több tucat ember felett.

Meg sehol sem írta a kérdező, hogy az lenne a baja, hogy nem akarnak vele összejönni.

2019. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!