Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nemdiplom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nemdiplomás lányok (tapasztalatom szerint) sokkal kedvesebbek, nyitottabbak és alázatosabbak, mint kvalifikált társaik?

Figyelt kérdés
Van OKJ-s végzettségem és egyetemre is jártam, tehát ezen tapasztalataim alapján mondom azt, hogy a nemdiplomás lányok sokkal kevésbé vannak elszállva maguktól. Több olyat is ismerek, akik tök egyszerű fiúkkal (alacsony, szakmunkás) is összejöttek, miközben ők maguk elég szépek. A boltban, drogériában is mindig kedvesek, a fodrász lányokon is látni az alázatot. Ezzel ellentétben az egyetemista lányok (főleg a közgáz/jogász/orvos hallgatókra igaz) igényei az egekben. Még a molettebb csajok is +185-ös, helyes mérnök fiúkról álmodoznak, a "kishallgatókat" meg levegőnek nézik. Megy az értelmiségi, elitista életérzés, mások lenézése és úgy érzik magukat, mintha valami leendő EU-s diplomata asszonyok lennének, akik a pórnép között sugározzák a felvilágosodást. A kampusz folyósán rájuk se bírok nézni, mert olyan nagyképű magassarkú koptatással masíroznak végig, mintha Ivanka Trump lépkedne apja elnöki rezidenciája felé. Persze ők úgyse néznének rám a hűvös tekintetükkel.

2019. nov. 24. 23:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
17%

Hat figyu...én pl meg se szoktam mondani h van e diplomám,nem ezzel nyitok egy beszélgetésnél.

A nagyképű kolléganőmnek minden 2. mondata az hogy neki mi JÁR. A maradék az h ő szep okos es tanult.

Egyikse amúgy 🤷‍♀️ Van azért ebben valami...

2019. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
61%

Hát, igen, van, akinek a fejébe száll ( a magas végzettség, azt hiszi tán, hogy "az "minden"") ,vagy van, aki eleve is ilyen volt. Márhogy beképzelt lehetett akár már előtte is talán.

Akár pl lehet családi háttér is, hogy vagy elhanyagolták, vagy elkényeztették.

És akkor így ettől többnek érzi magát másoknál.

2019. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként ez a videki falu legszebb lánya típusnál a leggyakoribb
2019. nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó tudni, hogy kedvesebbek vagyunk! :D

Gyógypedikűrös vagyok, abból élek hogy főleg idősebb emberek lábát dzsuvázom.

A vendégköröm 90%a nyugdíjas. Sokkal több férfi, mint nő.

Ha az összes vén kujonnak megmondanám a véleményem, nem tudnám etetni a gyerekeimet.

Szóval kedves mosolyt fel és "ugyan már Józsinácsi, hát mit szólna a férjem, ha ezt hallaná (elvált vagyok, és időszakos távkapcsolatban, de nem kell tudniuk) miközben fejben lenyeletem vele a bekapcsolt körömcsiszolót.

Nem lehetek őszinte azokhoz, akikből élek.

Szóval munka után Postal2-zöm egyet feszkólevezetésként, odaképzelve pár ügyfelet.

Fodrász ismi ugyanez.

2020. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, hogy akik "hétköznapi" munkát végeznek pl. fodrász stb. valószínű, hogy azért kedvesebbek az emberekkel, mert akkor lesznek keresendőbbek, ha jó benyomást tesznek az emberekre.

Én jelenleg munka mellett (tréneri feladatokat látok el) gépészmérnök hallgató vagyok az ország egyik legjobb egyetemén és mégsem érzem azt, hogy elvagyok szállva magamtól. Sőt elég jó benyomást keltek első találkozásra az emberekben.

Bár lehet, hogy hatással van a természetemre a tréneri munka, illetve,hogy vidékről származom és suli mellett saját magamat tartom el.

Bár szerintem az is igaz, hogy diplomás emberek legtöbbször diplomával rendelkező párt keresnek maguk mellé. ÉS ez legtöbbször szerintem nem a pénz miatt van, hanem az emberek szeretnek egy szinten lenni a partnereikkel.

2021. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!