Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többgyerekes 35 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes 35 év feletti elvált nőként tényleg csak a csúnya, unintelligens vagy 50 év feletti férfiaknál jöhetek szóba, mint leendő társ?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy fizetős társkereső oldalon már 6 hónapja, de 80%-ban 50 év, sőt 60 felettiek írtak rám. Sőt a korosztályomból az a pár elvétett rám írónál is pár levélváltásból kiderült, hogy az intelligenciájuk hagy némi kivetnivalót maga után. De itt most nem arra gondolok, hogy nekik nem volt diplomájuk, nekem meg van, hanem arról, hogy nem lehetett velük szinte semmiről sem, ami nem hétköznapi beszélgetni, mert nem volt véleményük pl. reinkarnáció.

Értrm, hogy hasonló a hasonlóval, de annyira nem vagyok ronda sem, minthogy még fogatlanok is próbálkozzanak. Rendesen dolgozom, eltartom a gyerekeimet, de így ez elkeserít.

"Selejtnek" számítok? Adjam lejjebb azokat az igényeimet is, hogy ne dohányozzon és ne legyen alkoholista? Nem akarok 7 évnél nagyobb korkülönbséget. Ez is lehet a baj?



2019. dec. 1. 14:40
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
42%

Mi van azokkal, akikre te írsz rá?

Ha te ezotériáról, reinkarnációról, jógadémonról és társairól akarsz beszélgetni arra ott vannak a barátnőid, ne férfiaktól várd, mert az értelmesebbjénél ez piros lámpa.

A korkülönbséges kritériumod felnőtt érett embereknél szerintem inkább nehezítő tényező, gondold át, hogy szükséged van-e rá, vagy el tudnád engedni.

2019. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
74%
Én kitolnám azért nyugodtan ezt a korhatárt. Bár lehet csak az én környezetemben, de én látok olyan több gyerekes elvált ffit, aki simán esélyes lenne, ha elvált több gyerekesként társat keresnék. Igen már őszes, de őszintén felnőtt családos embereknél pl. 37 és 50 éves nem nagy különbség. Nekem 37 évesen kifejezetten tetszenek az 50-es apukafazonok, ffiasak. Annyi ennél fiatabb van, aki meg azt se tudja mi az, hogy villanykörte.. Szerintem gondold át a limitet és azt hol keresel, mert a társkereső tele van selejtekkel.
2019. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
64%
Én értem, hogy a női társkeresés teljesen én-központú, de azért tedd már fel magadnak azt a kérdést, hogy mégis mit tudsz nyújtani azoknak a férfiaknak, akikre pályázol. Miért téged válasszanak, amikor a korosztályodbeli férfiak nem "selejtes" része nálad sokkal fiatalabb és gyereknélküli nőket is megkaphatnak. Miért vállalják fel az állandó idegeskedést és stresszt idegen gyerekek miatt és a velük járó apuka állandó jelenlétét és folyamatos drámát?
2019. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
90%
A környezetemben rengeteg elvált, 40 körüli gyerekes férfi van. Válás után kezdetben hajtják a fiatal csajokat, többnyire eredmény nélkül, vagy csalódás, lehúzás a vége. A férjem egyik barátja 6 évet pazarolt el, mire belátta, hogy 40-es, elvált, gyerekes férfiként nem fog tudni huszonéves, gyerektelen lányokkal normális párkapcsolatot kialakítani.
2019. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztató szavakat, valamint a nem bíztatóakat is, hisz azok is magán vélemények.


A legutolsó (csütörtöki) kb. 30 perces randim felébresztett az álmodozásból és letöröltem magam a társkeresőről. Nem érzem magam "selejtnek", de ha hasonló a hasonlót vonzza, akkor a randipartnereimből kiindulva, tuti annak számítok. Akkor inkább egy időre jegelem az egész témát és továbbra is maradok 2 gyerekes elvált anyaként és nem nőként berendezkedve, funkcionálva.

2019. dec. 7. 03:24
 16/58 anonim ***** válasza:
90%

En pont ezt akartam javasolni. Szerintem tobb eselyed van eloben. Mar ha van eselyed kicsit kimozdulni gyerekek nelkul.

Akkor a ferfi beszelget veled, latja, hogg ki vagy, es nem csak azt, hogy 35 eves anyuka tarsat keres.

2019. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
54%
A párom apja 54 éves, teljesen jól tartja magát, szinte a bátyjának néz ki az apja helyett. Még szerintem is jól néz ki, pedig 25 vagyok. A felesége 2 gyerekes elvált 36 éves anyuka. Teljesen megvannak, odavannak egymásért. A te korosztályodban lévő férfiak még erősen a 25-30 közöttieket vadásszák, sajnos egy gyerektelen 20on évessel szemben nem sok esélyed van. Szerintem nézz körül az 50-esek között és meglátod, hogy fogsz találni ott még rendeset. Én 35 felett mindenképp ezt csinálnám. Gondolj bele, ő érzi majd szerencsésnek magát,hogy meg tudott fogni egy ilyen fiatal anyukát és mindent meg fog adni, hogy vele maradjál. Ha már nem akarsz több gyereket,akkor miért is számítana a korkülönbség?
2019. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
62%
Társkeresést nem szabad csak internetre bízni, ez csak egy extra lehetőség amivel elhetsz. Ne találkozz olyan férfival, akit selejtesnek gondolsz, csak olyannal, aki szimpatikus. Hidd el, ez a jelenség 30 alatt is megvan, hiába csinos valaki, ha nincs közös téma... Szerintem a felsorolt három igényed egyáltalán nem sok, sőt kevésnek mondanám. Helyedben megpróbálkoznék a kezdeményezéssel, mivel így olyan férfivel is ismerkedhetsz, akinek bemutatkozója szimpatikus, és 50 alatti.
2019. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
45%

Akit te keresel, az veled szóba sem fog állni, mert nálad körökkel jobb nők közül válogathat.

Várod a szőke herceget, miközben te egy elvált, lestrapált kétgyerekes anyuka vagy. A társkeresésed szerintem ott bukik el, hogy nem látod reálisan, te mit tudsz nyújtani (gyakorlatilag csak terheket: két idegen gyereket, egy mindig képben maradó exet, elvált családi állapotot, közös gyereket nem biztos, stb, stb, stb,).

Erre kinek van szüksége?

Szerintem senkinek.

Millió csinos, független nő szaladgál az utcán, hozzájuk mérve veled csak a baj van.

2019. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
72%
Eleve a férfiak 90%-val nem fogsz ezoról beszélni és vagy 70%-al nem fogsz lelkizni.
2019. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!