Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többgyerekes 35 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes 35 év feletti elvált nőként tényleg csak a csúnya, unintelligens vagy 50 év feletti férfiaknál jöhetek szóba, mint leendő társ?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy fizetős társkereső oldalon már 6 hónapja, de 80%-ban 50 év, sőt 60 felettiek írtak rám. Sőt a korosztályomból az a pár elvétett rám írónál is pár levélváltásból kiderült, hogy az intelligenciájuk hagy némi kivetnivalót maga után. De itt most nem arra gondolok, hogy nekik nem volt diplomájuk, nekem meg van, hanem arról, hogy nem lehetett velük szinte semmiről sem, ami nem hétköznapi beszélgetni, mert nem volt véleményük pl. reinkarnáció.

Értrm, hogy hasonló a hasonlóval, de annyira nem vagyok ronda sem, minthogy még fogatlanok is próbálkozzanak. Rendesen dolgozom, eltartom a gyerekeimet, de így ez elkeserít.

"Selejtnek" számítok? Adjam lejjebb azokat az igényeimet is, hogy ne dohányozzon és ne legyen alkoholista? Nem akarok 7 évnél nagyobb korkülönbséget. Ez is lehet a baj?



2019. dec. 1. 14:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Kútásó67, inkább kútmérgező vagy te, vagy mérgezett, szegény.

Biztosan nagy csapás érhetett, de emelkedj túl rajta, fiatal vagy még ennyi méreghez.


Olyan vagy, mint a meteorológus, aki elmondja a tegnapi időjárást. Ha tudtam volna, hogy nem tart örökké meg se házasodtam volna, na ennek mi az értelme?

De egyébként igen, az a két gyerek, ha nem is ideális körülmények között, de rengeteg szeretetben nőtt fel, már 30+ évesek, és kapom ám vissza tőlük, de kap belőle az egész környezetük is!


Nem tudtuk megoldani a házasság problémáit, gyengék voltunk buták. Ezért váltunk el.

De, ha el nem váltunk volna, akkor meg nem volna a két kisebbik sem, - hát a felnőtt emberek világa már csak ilyen. nem ideális íveken autózunk, mint Hamilton. De valahogy csak jutunk valamerre, ami jobb, mint volt.

2020. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
A házasságok fele válással végződik Ami nyilván nem jó a gyereknek De annál biztos jobb mint a szülei mérgező nyomorult kapcsolatát elviselni egy életen át
2020. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 Kútásó67 ***** válasza:
0%

"A házasságok fele válással végződik Ami nyilván nem jó a gyereknek De annál biztos jobb mint a szülei mérgező nyomorult kapcsolatát elviselni egy életen át"


Emlékszem gyerekkoromra, az én szüleim is viharos és viszontagságos kapcsolatban éltek, amikor el akartak válni (anyukám mélyen vallásos családból jött) és sem a pap sem a szülei nem támogatták az ilyesmiben)

Mára már, megbékültek, megöregedtek és szépen élik az öregkorukat.


Azt elképzelni hogy az anyukám mondjuk elvált volna a fateromtól, és azután, elnézni hogy idegen fickó hajol rá,

na az aztán abszurdum lett volna!


Az durva valóban hogy sok gyermek mozaik családban nő fel önhibáján kívül, de az még durvább, ahol még el is vetetik őket és esélyt sem kapnak az életre...

2020. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is viharos házasságban éltek aztán hála a jó istennek elváltak és végre csend lett... Alig vártam. És rohadtul nem érdekelt senkit a pap véleménye... éljen a pap akivel akar.
2020. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

"Azt elképzelni hogy az anyukám mondjuk elvált volna a fateromtól, és azután, elnézni hogy idegen fickó hajol rá,

na az aztán abszurdum lett volna!"

Na ezt hívják önzésnek. A szüleim áldozzák fel az életüket a látszat miatt, hátha öreg korukra megbarátkoznak egymással. Az kéne még csak...

2020. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 Kútásó67 ***** válasza:
0%

Most én itt valamit nem értek, ha ennyire nem szerettek családban élni, miért erőltetitek mégis ezt a dolgot?


Ha a válás boldoggá tesz, a független szingli élet, akkor mi a probléma bizonyára egy boldog társadalomban élünk.

2020. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Rossz kapcsolatban nem szeretünk

Ahogy a többség

A kirakat rohadtul nem érdekel mit szól a pap meg a falu

2020. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
70%

#56, ha nem értesz valamit, akkor gondolkodjál rajta!

Rád fér.

2020. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!