Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többgyerekes 35 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes 35 év feletti elvált nőként tényleg csak a csúnya, unintelligens vagy 50 év feletti férfiaknál jöhetek szóba, mint leendő társ?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy fizetős társkereső oldalon már 6 hónapja, de 80%-ban 50 év, sőt 60 felettiek írtak rám. Sőt a korosztályomból az a pár elvétett rám írónál is pár levélváltásból kiderült, hogy az intelligenciájuk hagy némi kivetnivalót maga után. De itt most nem arra gondolok, hogy nekik nem volt diplomájuk, nekem meg van, hanem arról, hogy nem lehetett velük szinte semmiről sem, ami nem hétköznapi beszélgetni, mert nem volt véleményük pl. reinkarnáció.

Értrm, hogy hasonló a hasonlóval, de annyira nem vagyok ronda sem, minthogy még fogatlanok is próbálkozzanak. Rendesen dolgozom, eltartom a gyerekeimet, de így ez elkeserít.

"Selejtnek" számítok? Adjam lejjebb azokat az igényeimet is, hogy ne dohányozzon és ne legyen alkoholista? Nem akarok 7 évnél nagyobb korkülönbséget. Ez is lehet a baj?



2019. dec. 1. 14:40
1 2 3 4 5 6
 41/58 Kútásó67 ***** válasza:
13%

Egy több gyermekes 35 éves elvált hölgy státusza már eleve, bizonyítja hogy nem a "hűséges típusba" sorolható a férfitársadalom szemében,ugyanis kétféle csoportba oszthatóak a nők:-feleségnek való.

-az egyéb hölgyek.

2020. jan. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
72%
Nem hűséges azért mert gyereke van és elvált? Oda volt írva hogy felrement ezért elhagyta a férje? Anyám... csak ilyen megkeseredett férfiakkal ne kezdjen...
2020. jan. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell se nővel se nyugdíjassal összeállnod

Türelem

És nyugodtan próbálj ki több tarskeresot is Több esély

Húszévesen se könnyű később amikor a körösbeli férfiak java része családos egyre nehezebb

Ne törődj a gonoszkodókkal semmi baj veled nem te vagy az oka Nehéz ez

37 evésen váltam el egy gyerekkel

6 évig voltam tartósan egyedül közben egy 3 hónapos kapcsolatom volt aki szó nélkül tűnt el és egy kb másfél éves szakítós kibékülős idióta akit eljegyzés után találtam a neten ismét vagy még mindig életé szerelhet keresve de kalandban is benne lett volna az álldogálómmal

Siralmas

És ehhez képest fél éve tálaltunk egymásra épp a badoorol egy 40 éves elvált 2 gyerekes hapsival Együtt élünk már Soha ilyen boldog kapcsolatom ilyen jó emberrel nem volt

Szóval türelem Lehet sok idő de ki kell várni és fog jönni

2020. jan. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Korodbeli bocs telo átírta
2020. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Benne lett volna az ál profilommal
2020. jan. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 Kútásó67 ***** válasza:
17%

"Ne törődj a gonoszkodókkal semmi baj veled nem te vagy az oka Nehéz ez

37 evésen váltam el egy gyerekkel"


Akkor gratulálok neked is!

Azt nem értem, hogy ha nem tudtok/akartok házassági hűségben élni egy életen át egy férfi oldalán, családban, minek házasodtatok meg egyáltalán, és miért akartok újra, meg újra újabb áldozatokat?


A válással/periodikus monogámiával tönkre teszi a nő elsősorban a maga életét, aztán szegény gyerkőcökét, akik aztán semmiről nem tehetnek, sok férfit bűnbe visztek és még siránkoztok is, ha nem jól ityeg, ...


Családban is nehéz élni egy jó család anyaként, de mondhatom, még ez a legjobbik rossz megoldás.Gyermekeket nevelni háztartást vezetni, jó ételeket főzni stb stb....



Mindig a nő akar házasodni, aztán meg elválni aztán meg megint meg újraházasodni...

2020. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Elárulnád miből indul ki a teóriád hogy ha egy nő kilép egy kapcsolatból az áldozatokat szed?

Élettársak voltunk amúgy nem házasok a fiam apjával de ez ebből a szempontból lényegtelen

Újra és újra házasodni? Most sem vagyok házas

Tönkrement a kapcsolat fogtam a gyereket elköltöztem anyagiakat elrendeztük Nem azért mert nem akartam finom eteleket fozni:))))

2020. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfit bűnbe visztek

Én??? Hányat? Mivel????:))) nem azt írtam hogy házas férfiakkal összefeküdtem így kirúgott az uram

Olyan klassz hátteret kreáltál pedig

2020. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 Kútásó67 ***** válasza:
14%
Normális esetben egy családban úgy nőnek fel a gyerekek, hogy van apukájuk és anyukájuk és ők a saját vér szerinti szüleik, nem olyan amilyent találnak, vagy nem találnak helyettük, egy számukra valami idegen fickóban. Bocsi nem akarok ítélkezni, de szerintem, ha vannak gyerekek etikátlan dolog már csak e végett is partnert váltani.
2020. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Kedves Kútásó67! Nem voltam hűtlen a volt férjemhez, ő ment félre egy nálam 5 évvel idősebb gyermektelen nővel, mikor a kisebbik 4 hónapos volt. Azóta is együtt vannak. (Azóta a volt férjem előző házasságából (elhunyt a volt neje) született 3 gyermekéből 2 már tavaly kirepült, már csak egy 10 éves maradt velük, akit együtt nevelnek.) Elnézést, hogy nem akartam a házasságomban második lenni és eltűrni csak a gyerekek miatt a folyamatos megaláztatást.... Gyerekek miatt együttmaradni egy 0 tiszteletes házasságban szerintem nagyobb rossz, mint kilépni és olyan társat keresni, aki képes a hűségre és ahogy én el tudtam annó fogadni a volt férjem 3 gyerekét, úgy ő is képes legyen elfogadni, az én 2 gyerekemet.
2020. jan. 2. 22:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!