Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többgyerekes 35 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többgyerekes 35 év feletti elvált nőként tényleg csak a csúnya, unintelligens vagy 50 év feletti férfiaknál jöhetek szóba, mint leendő társ?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy fizetős társkereső oldalon már 6 hónapja, de 80%-ban 50 év, sőt 60 felettiek írtak rám. Sőt a korosztályomból az a pár elvétett rám írónál is pár levélváltásból kiderült, hogy az intelligenciájuk hagy némi kivetnivalót maga után. De itt most nem arra gondolok, hogy nekik nem volt diplomájuk, nekem meg van, hanem arról, hogy nem lehetett velük szinte semmiről sem, ami nem hétköznapi beszélgetni, mert nem volt véleményük pl. reinkarnáció.

Értrm, hogy hasonló a hasonlóval, de annyira nem vagyok ronda sem, minthogy még fogatlanok is próbálkozzanak. Rendesen dolgozom, eltartom a gyerekeimet, de így ez elkeserít.

"Selejtnek" számítok? Adjam lejjebb azokat az igényeimet is, hogy ne dohányozzon és ne legyen alkoholista? Nem akarok 7 évnél nagyobb korkülönbséget. Ez is lehet a baj?



2019. dec. 1. 14:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
63%
A 13-as és a 19-es teljesen jól leírta. Próbáld egy A4-es papírra leírni az értékeidet,amit nyújtani tudsz és az oldal túloldalára,ami szerinted egy férfi ismerkedésénél negatívumként szóba jöhet. Csinos vagy oké,de ott van két gyerek. Mit dolgozol? Mennyit? Mikor hazamész fáradtan,még a nyakadban lóg a két gyerek,szerinted ez egy korodbeli férfit mennyire tüzel fel? Hisz lehet,hogy most szállt ki egy ugyanilyen kalpcsolatból,és erre a legkevésbé sem kíváncsi. Én már 46 évesen sem választanálak, pedig se nem iszom,se nem dohányzom. Nem akartam nyers lenni,de így sikerült. Sajnos a nőknek meg kellene tanulniuk már,hogy kinek szüljenek gyereket. Jó persze, van amikor kifordul magából a pasi,de azért nekem nem mondjátok,hogy nem volt annak 20 évesen előzménye,hogy szereti az alkoholt,vagy szoknyapecér.Nemrég egy zenész barátom mesélte,hogy a dobos összejött egy rajongóval,nagy szerelem,házasság meg minden,aztán kezdte zsarolni,hogyha nem hagyja abba a zenélést,akkor elválik tőle,mert féltékeny,hogy amíg a gyerekkel otthon van,esetleg koncert után a férje valakivel kavar. Hát basszus, tudtad,hogy kihez mész hozzá,meg hogy milyen körülmények között? Ha találsz valakit (nem hiszem,hogy a társkeresőn),akkor nagyon nagy szerencséd lesz,de akkor őt nagyon becsüld meg.Sok szerencsét!
2019. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
89%
21-es vagyok. Még annyit szerettem volna, hogy 45 évesen jobbak lesznek az esélyeid,mikor a gyerekeid nagyok. Akkor sem könnyű,mert sok férfi csak szexet akar,de ott már jobban tudsz majd válogatni. Ezt a 10 évet bírd ki.
2019. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
96%

Hölgy ismerősöm is hasonló cipőben van! Amint elmondta, hogy vannak gyerekei, onnantól eltűnt a pasi, pedig az ővéi nem is kicsik. Pasik részben félnek, meg akár nyűgnek is érezhetik a nő gyerekét, gyerekeit. Főleg attól a mondattól tartunk a gyerek szájából, "Hogy te nekem ne dumálj, nem vagy az apám!" ,miközben esetleg ha már együtt élnek, akkor a férfi meg azért dolgozik, hogy neki meglegyen mindene.

Lehet olyan oldalról is nézni, hogy egyáltalán tudnak-e elég időt kettesben lenni a gyerek mellett? Illetve ez esetben a gyereknek is meg kell felelni, ami szintén nehéz, ráadásul ez mindkét félnél előjöhet, mert itt panaszkodott egy hölgy, hogy a pasija lánya ott tesz neki keresztbe ahol csak tud.

2019. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
63%

Különben simán találhatnál 1 gyerekes 30-as 40-es elvált férfit pl, ha nem lenne olyan sok olyan vélemény mint a 21. Ez nagyon megnehezíti a dolgot. Ő is mit csinál? Ő nem akar rosszat, de te tehetsz róla, 20 évesen miért nem voltál jövőbelátó és bölcs, muszáj erről értekeznie. Rengeteg az ilyen frusztrált pasi, akinek nem volt szerencséje a nőknél, és aztán szidja a nő első férj választását (hogy miért nem az olyanokat választotta mint ő). Szinte hallható a káröröm a sok szerencsét kívánás ellenére is.

Ha ezeket kikerülöd és vidám, pozitív maradsz, könnyebb társat találni.

2019. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
13%

Szia!

A hasonló a hasonlót vonzza nemcsak arra vonatkozik, hogy amilyen vagy VALÓJÁBAN, olyan embereket vonzzol, hanem amilyen címkével ellátod magad VAGY a másik embert. Hiszen tudod: minden visszatér hozzád. A címke is.

Ezért szoktam azt mondani, hogy légy önmagad, hogy a másik is az lehessen, vagyis megláthasd a másikat. Ne címkézz! Ismered a mondást? Ne ítélj, vagy megítéltetsz! Ez az Univerzum szintjén nagyon is működik, viszont nem az Univerzum szívat, hanem te magad. Az Univerzum csak egy "eszköz" arra, hogy teremts. Mint a főzésnél olyan az egész, sz@r alapanyagokból sz@r étel készül. Rakj az Univerzum edényébe olyan alapanyagot, amiből az fő/ sül ki amivel TE elégedett vagy.

Remélem segítettem 😉

2019. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
75%

#25 Te mit szívtál így kora reggel?

Eléggé beütött, az egyszer szent.

2019. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
30%

És nő nem jöhet szóba nálad?


Egy korodbeli nőnél teljes értékű nőként indulnál, meg tudnád mutatni pl.a belső értékeidet, a személyed különlegességét, nemcsak abban mérnének, hogy elvált, 35 éves nő anyuka vagy. A férfiaknak e legutolsó , ótvar exprostituált is többet ér nálad,ha a fiatal és nincs gyereke. Közben az emberiség másik felében kismillió szerető és szerethető társat találnál.

2019. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
90%

#24. Gondolom egy gyerekes anyuka úgy szeretne azért megállapodni, hogy egy család legyenek a végén. Ezt pedig elég nehéz kivitelezni úgy, hogy a kapcsolat még nincs azon a szinten, hogy család legyen gyerekkel. Az előző hapival is eljutottak addig valahogy, ami a beletett párkapcsolati munka eredménye. A probléma azzal van általában, hogy a gyerekes anyuka, mivel gyerekes anyuka onnan indul, hogy család vagyunk, holott belátható, hogy onnan megy csak, hogy család legyünk.

Nekem is volt gyerekes anyukám, csak 10 évvel fiatalabb kiadásban. Ő is parázott, hogy eltűnök, mondtam neki, hogy nem tűnök el, de tisztázni kell ki mit akar, meg milyen buktatókat kell kezelni. Mi lett belőle? Olyan voltam, hogy a gyerek fél év után az apjával kevert, szóval gyerekem az lett, csak párom nem. Első a gyerek volt, aztán anyu, aztán a háztartás, aztán az iskola, aztán a szülei hülyeségei, aztán a lakás meg a szomszéd stb...én meg úgy voltam a sor végén, hogy beleadtam mindent, de akor is, ha volt 5 perce. Ha mondtam, hogy enné azért egy kicsit többet várnék, akkor az volt a válasz, hogy "értsd meg,hogy nincs időm/majd ha neked is lesz gyereked"... ez ha én csináltam volna úgy is hangozhatott volna, hogy " na kellett neked gyerek". Ez azért nem olyan egyszerű, hogy fogadjon el a gyerekemmel,meg hogy nincs időm a kapcsolatra és funkcionáljon úgy, mintha mindig is egy család lettünk volna, miközben ahhoz, hogy eljussunk addig, abba nem tettem energiát, mert nem tudok vagy akarok. Igenis kellenek a közös élmények, a randik, a romantika, minőségi és rendszeres szex, meghitt pillanatok, ezt egy gyerekes anyának elég nagy feladat megadni. Ha meg tudja és akarja, ő azon kevesek egyike, aki rendben van, aki meg nem, az pedig azok táborát gyarapítja, akik miatt szitokszó a szingli anyuka. Ebben semmi rosszindulat, ezek tények. Ez az oltogatás meg, hogy vegyed/vigyed, kb olyan, hogy menjél alulöltözve, egyedül, este egy rossz környékre és hajtsad álomra a fejed. Hülye lennél megtenni.

2019. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
70%
25-ős. Nem kárőrömként írtam, ezek tények. Nem vagyok frusztrált. Nem szoktam ilyen kérdésekkel foglalkozni,csak a gyík feldobta véletlen kérdésként,és leírtam a véleményem. Ami egyben az is, hogy nagyon sokat kell dolgozni azon, hogy egy kapcsolat ne essen szét,egy bűdős láb,vagy egy fingás miatt. Ha nem megy,akkor biztos könyebb egyedűl 3 gyereket nevelni,meg új partnert keresni,aki tökéletes,de minket minden hibánkkal,gyerekünkkel együtt fogadjon el.
2019. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 mikeXxX ***** válasza:
59%
"Annyira nem vagyok ronda" Tehát ezek szerint szép sem vagy inkább ez a problélma forrása .
2019. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!