Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire könnyű lehet egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire könnyű lehet egy jó pasi dolga?

Figyelt kérdés
Felmentem Tinderre és egyszerűen senki nem jelölt vissza, egy párom se lett ott, állt parlagon az alkalmazás... Van egy unokatesóm aki borzasztó helyes, állítólag a nők szerint ilyen 10 per 10es pasi igazi sármos jó pasi (eddig akiket kérdeztem mind nagyon helyesnek látta). Megengedte hogy a képével felmenjek a tinderre, hihetetlen amit találtam, folyamatosan jöttek a párok, egyszerűen állandóan mutatta hogy jelölnek be a nők és mindegyik szinte vissza is írt, hogy lehet ez?... tényleg ennyire könnyű egy jó pasinak csajt szerezni?
2019. dec. 5. 17:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Halljátok követni sem lehet a nőket, ez nagyon durva, egyszerűen beszélgetni nem lehet normálisan annyi van,
2019. dec. 5. 18:10
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

10: nem tudom, hol olvasod ezeket. Én sosem tagadtam, hogy fontos a külső. Nyilván azért figyelek a sajátomra is. De a belsőhöz képest eltörpül azért. A külsőnél elég, hogy valaki ne taszítson és lehet, hogy ez a szint is túl magas sokaknak, mindenesetre nem várok modelleket. De lehet akármilyen jó kívül, ha belül nem oké, nem fog vonzani akkor sem, ha a megtestesült ideálom. Az embernek a belsője dönti el, hogy akarsz-e egy percet is ráfigyelni. Észreveszed, talán szívesebben is válaszolsz neki a sablon szar kérdéseire eleinte, amíg az összkép pozitívra jön ki, de hamar eléri a hülyeségével a limitet és nem sokáig ér el a helyes pofival.


Ha meg az ember kalandot keres, akkor meg csak kussoljon és dugjon meg rendesen, az ágyban mindenki leszarja a belső értékeket, ha pár órával később úgyis elköszöntök

2019. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Ki az isten tagadja, hogy számít a külső, hát kiket látsz a tévében, ogrékat? Engem pont az lep meg, hogy a pasi áll, látja, hogy ott van Chris Evans a filmben, és nem hiszi azt, hogy a nőknek a jó pasik kellenek. Szerintetek a Beatles miatt azért sikítoztak annak idején, mert ismerték a belsejüket? Mindig a külső a belépő, jó reggelt kívánok.
2019. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy a jó pasikra gerjednek a csajok. Csak ha a jópasi is a jócsajra gerjed, akkor a jópasi megkapja, hogy milyen felszínes, csak a cicababák kellenek neki...
2019. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem a jócsajokkal van a baj, hanem akiket fullosnak hívtok. Műköröm, műpilla, póthaj, felfújt száj, szoli, műcicik.


Maradjunk Chris Evans-nél, hogy ő a top. Neki nőben - szerintem - egy szintén csak ennyire top csaj lehet a párja. Mondjuk maradjunk Marvel vonalon, ScarJo. De nem egy műalkatrészes Barbie. Ennyi lenne a pasiktól az elvárás, sport, az arcukból a maximumot kihozni, és a szőrüket gondozni.


Most mindenki mondja majd, hogy de neki nem tetszenek ezek a műr1b1ik. Akkor meg tessék új szót kitalálni rá, mert amíg fullosként vannak definiálva, meg mint top csajok, addig el van bszva pár dolog.

2019. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Azért vannak itt jó páran a gyk-n, akik vehemensen tagadják ezt.

Mindig előadják magukat, hogy lehet akármilyen moslék fejed, majd a személyiségeddel elvarázsolod és halomra kúrod a nőket.

Valóságban ez persze pont fordítva van, egy jó külsővel kb mindegy milyen a személyiséged, kapós leszel.

Ha meg csúnyább vagy, max szerencsével találhatsz neked tetsző párt, te többnyire ha megfeszülsz, akkor sem jön össze.

2019. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem zavar, hogy a külsőre mennek elsősorban a nők, sőt megkockáztatom, hogy szinte csak az számít náluk, csak akkor ne adják elő, hogy őket mennyire érdekli a személyiség, a humor. Miért nem lehet kimondani az igazat, ha ronda vagy labdába nem rúghatsz!
2019. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De mennyire nehéz lehet így a nőknek is hogy tényleg nagyon kevés olyan pasi lehet aki vonzó nekik.....
2019. dec. 5. 19:55
 19/21 A kérdező kommentje:
Látom azért sok sok lány van Tinderen, másfél óra alatt 20 jelölés...
2019. dec. 5. 20:49
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Értelmes nő nem jön össze egy jóképű de üresfejű férfivel. Akkor inkább egyedül marad.


A buta nők összejönnek egy jóképű, de üresfejű pasival. Értelmes férfinek nem kell ilyen buta nő.


A buta férfi bárkivel összejön, mert ösztönlény. A buta nő legalább külsőre igényesen választ. :D

2019. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!