Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire könnyű lehet egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire könnyű lehet egy jó pasi dolga?

Figyelt kérdés
Felmentem Tinderre és egyszerűen senki nem jelölt vissza, egy párom se lett ott, állt parlagon az alkalmazás... Van egy unokatesóm aki borzasztó helyes, állítólag a nők szerint ilyen 10 per 10es pasi igazi sármos jó pasi (eddig akiket kérdeztem mind nagyon helyesnek látta). Megengedte hogy a képével felmenjek a tinderre, hihetetlen amit találtam, folyamatosan jöttek a párok, egyszerűen állandóan mutatta hogy jelölnek be a nők és mindegyik szinte vissza is írt, hogy lehet ez?... tényleg ennyire könnyű egy jó pasinak csajt szerezni?
2019. dec. 5. 17:03
1 2 3
 21/21 Rockarc ***** válasza:
100%

Gyerekek. A netes tarskereses a kulsorol szol. A tinder meg aztan meg inkabb.


Aki randa es van baratnoje, az tuti nem a neten szedte ossze. Mindenki keresse meg es tudja a helyet a taplaleklancban. Aki a neten sikertelen, az kenytelen lesz mashol es mashogy ismerkedni.


Aki pedig eloben sikertelen, az neten is az lesz.


Neten keresztul nem latszik a belso tulajdonsag, raadasul ahhoz joval tobb ido kell, amig egy noben kialakul egyfajta erdeklodes iranta. Arra pedig a kutya nem veszi a faradtsagot, hogy mind a 10 millio ferfit randik sorozataval megismerje, mert hatha az egyik lesz az igazi. Kivalasztja a legjobbnak gondolt 10-et, a tobbi meg kuka es le van tudva egy negyedevre elore a naptar. Nem nagy spanyolviasz ez. Nem is tudom mire fel ez a szamonkero stilus.


43F

2019. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!