Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen szűzként és párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen szűzként és párkapcsolati tapasztalat nélkül már végleg eltűnt minden esélyem?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 40-et. Sem barátnőm nem volt soha de szexelni sem szexeltem egy sem. Bárhol fordultam meg életem során a lányok, nők mindig levegőnek néztek. 7 évig tanultam egyetemen és ott hozzám sem szóltak, a munkahelyemen döntő többségben nők vannak de a helyzet ott is változatlan. Mindenhol én voltam az a kis "néma" akinek a hangját sohasem hallotta senki sem.

2019. dec. 10. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
89%
Változtass a hozzáálláson. Irtó nehéz lesz de ha nem teszed akkor veszett ügy. Ezzel a stílussal 40 év alatt nem nyertél akkor váltani kell. Mit veszithetsz ha nyitottabb leszel? Aki évek óta így ismer furcsállani fogja de az új emberek már olyannak ismernek meg nekik úgy leszel jó. Eddig is levegőnek néztek akkor változtass és a legrosszabb ami történhet, hogy levegő maradsz másoknak. Vagyis rosszabb nem lehet, csak nyerhetsz. Elhatározás kérdése.
2019. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
92%
Dobd le a gátlásaid végre! 😊 én 34 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem , azóta már van egy iskolás gyermekem,és boldog kapcsolatban élek. Én nő vagyok. Ha nekem lett esélyem, Neked is lesz! Ne add fel! 😊
2019. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
16%
nem! még mindig vásárolhatsz túrót tőlem! Már online is rendelhető! Eskü kiszállítjuk!
2019. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
74%
Igen. (Nem az első válaszoló vagyok). Lehet itt szövegelni, biztató idézeteket bemásolni, de minek. Aki arra se képes, hogy pl 30-35 korában egy prostituáltal elvetesse a szüzességét, annak már tök mindegy. 50 évesen már szarul is fogsz kinézni, 60 évesen már nem fog érdekelni a szex, aztán meg lehet meghalni. A látszat ellenére nem utálom a kérdezőt, nem vagyok megkeseredve, csak józanul látom a dolgokat.
2019. dec. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
19%

Engedd el ezt a dolgot...

30 évesen is késő lenne már, nemhogy 40!

2019. dec. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
Lehet valóban jobb lenne elengedni.
2019. dec. 11. 09:28
 17/81 anonim ***** válasza:
22%
Ha tul lennel az elso szexen magabiztosabb lennel?
2019. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok hiteles választ adni.
2019. dec. 11. 15:51
 19/81 anonim válasza:
9%

Tudod mi a gond?

Nem az a baj, hogy szűz vagy, az engem nem zavarna.

Az a gond, hogy a szűz pasinak, ha lesz egy baratnoje, kivancsi lesz masik nore szexben.

2019. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
100%

#19


Ez közel sem mindig igaz. És egy csomó szűz/incel férfi ezen téves elképzelés miatt nem tud sosem kialakítani párkapcsolatot. Mert szimplán esélyt sem kapnak senkitől. Pl én sem kajtattam más nők után miután elvette a szüzességem egy nő. Csak kár, hogy ő nem tervezett semmit sem velem egy alkalmi szexet kivéve.

2019. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!