Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen szűzként és párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen szűzként és párkapcsolati tapasztalat nélkül már végleg eltűnt minden esélyem?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 40-et. Sem barátnőm nem volt soha de szexelni sem szexeltem egy sem. Bárhol fordultam meg életem során a lányok, nők mindig levegőnek néztek. 7 évig tanultam egyetemen és ott hozzám sem szóltak, a munkahelyemen döntő többségben nők vannak de a helyzet ott is változatlan. Mindenhol én voltam az a kis "néma" akinek a hangját sohasem hallotta senki sem.

2019. dec. 10. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
43%

Főleg az elsőnek, negyediknek szól, de mindenki másnak is szól, aki igent mondott.


Nem értek egyet veletek. Lehet változni, változtatni 40 fölött is. Tény, hogy nagyon sok energia, elhatározás és kitartás szükséges hozzá, de megfelelő támogató rendszerrel sikerülhet.


Egyrészt le kell ülni, és egy hihetetlenül őszinte és valós önismereti vizsgálaton át kell esni. Le kell írnod a pozitív és negatív tulajdonságaidat, no meg azt, hogy milyen tulajdonságokat akár megszerezni.


Utána egy tervet össze kell írni, milyen tetteket kell cselekednie, ahhoz, hogy ezeket megszerezte. Ha nincs a környezetedben példa, olyan akitől el leshetsz dolgokat, keress filmekből, könyvekből. Keress olyan egyént is, aki a változás közben támogat, helyrerak a mélypontoknál. Mélypontok lesznek, de nem lehetetlen átküldeni őket. Írd össze, hogy hol, kitől tudnád eltanulni azt a viselkedést, amit szeretnél elérni. Majd a legkisebb elemekre bontás le a siker eléréséhez szükséges gyakorlatokat. Ez után cselekedj.


Minden nap a pozitívumok megerősítésével kezdj, és azzal zárd a napod. Szépen lassan megváltozol, és könnyebb lesz egy párt találni. Hosszú folyamat lesz, sok erő kell hozzá, de ha tényleg akarja az ember, sikerülhet.

2019. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
78%
Most őszintén,kinek kéne egy korosodó szűz férfi?Senkinek,sajnos.
2019. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
100%
kevés
2019. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
33%
ugye nyomulni kell, de úgy, hogy köpni-nyelni ne tudjon a nő, szó szerint le kell rohanni és akkor a tiéd lesz minden nő. Ez örök szabály.
2019. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
32! 40 évesen te sem leszel már annyira szép, mint kisr1b@nckorodban.
2019. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:
Jobb lesz ha elengedem.
2019. dec. 15. 22:54
 37/81 anonim ***** válasza:
76%
Ne engedd el! Soha! Engem nőként nenem zavarna ha 40 éves szűz pasit dobna elém az élet, ha nem bunronda e s intelligens.
2019. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:
Azért a kinézetemmel tudnék vitatkozni.
2019. dec. 15. 22:59
 39/81 anonim ***** válasza:
Mi a gond szerinted a kinezeteddel?
2019. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:
Nem vonzó a nők szemében.
2019. dec. 15. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!