Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen szűzként és párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen szűzként és párkapcsolati tapasztalat nélkül már végleg eltűnt minden esélyem?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 40-et. Sem barátnőm nem volt soha de szexelni sem szexeltem egy sem. Bárhol fordultam meg életem során a lányok, nők mindig levegőnek néztek. 7 évig tanultam egyetemen és ott hozzám sem szóltak, a munkahelyemen döntő többségben nők vannak de a helyzet ott is változatlan. Mindenhol én voltam az a kis "néma" akinek a hangját sohasem hallotta senki sem.

2019. dec. 10. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Jó akkor a hajat hagyjuk. Kis gyúrás nem ártana viszont. Nekem még a szemüveggel sincs semmi bajom. Viszont kicsit olyan berogzott vagy ...nehezen valtoztatasz, nehezen alkalmazkod. Próbálj lazább lenni. 😉
2019. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:

Sokan mondták nekem, hogy első ránézésre vagy infós vagy valamilyen orvos kinézetem van. Annak idején az egyetemen a szobatársam is infósnak nézett első látásra.


Mi az, hogy nincsen előnyös kinézetem?

2019. dec. 16. 19:26
 53/81 anonim ***** válasza:
100%
190 cm-hez vékony vagy, szemüveges és kopasz(odó). Ez előnyös szted? A hajon nem valtoztatasz..oké... De amit korábban írt valaki, hogy pld kipróbálhatnal 1 kontaktlencsét, de az igazi jó az lenne, ha legalább izmos(abb) lennél. Egy jó adottságú, 190 cm-s fickó vagy! Miért nem akarsz ferfiasabban kinezni? Egy lestrapalt csaladapánál meg értem. De Te szeretnél egy nőt magad mellé, ha jól értem. Azért pedig tenni kell, hogy tessél a másik nemnek.
2019. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:
Régebben edzettem kitartóan de nem fejlődtem úgy ahogy kellett volna, odafigyeltem az étkezésemre is. Egyszerűen semmilyen oknál fogva nem tudok hízni. Kezdett kockásodni a hasam és a mellizmomon, a vállaimon is látszott a sportolás eredménye de kb ennyiben ki is merült.
2019. dec. 16. 20:48
 55/81 anonim ***** válasza:
Persze hülyeség így általánosítani, hiszen attól lehet tök helyes arcod hogy vékony vagy és kopasz és szemuveges. Azért kérdeztem korábban hogy te hogy látod önmagaddal, hogy érzed magad a saját bőrödben. Az sokat számít. 😉
2019. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk be, a nők többsége az erős(ebb), izmosabb pasikat részesíti előnyben. Nekem a legelső barátom magas és vékony volt. De a legjobb partnerem pld velem pont egy magas (175 cm) de erős,izmos, nagyon jó testű pasas volt. De vele azért nem működött, mert csak az ágyban volt frenetikus vele, utólag kiderult hogy egy aljas szemét volt. De be kell látni, a kapcsolatok mégis úgy indulnak el, hogy szemet vetünk valakire, aki külsőre tetszik. 😡
2019. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
A 40 évem alatt senkinek sem tetszettem akkor már ezután sem fogok. Bármit is tennék. Legalább már sejtem, hogy miért kerültek mindig mindenhol.
2019. dec. 16. 20:58
 58/81 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig,hogy amikor sorba kellett állni nem voltam szerencsés és Én kaptam a kisebb méretet. A péniszem mérete sem kimondottan az ideális kategóriába tartozik. A 40 év az 40 év. Napról napra egyre erősebb az a gondolat bennem,hogy már semmi értelme megpróbálni. Ha idáig nem léteztem a nők szemében akkor már ezután sem fogok.
2019. dec. 16. 22:33
 59/81 anonim válasza:
76%
Furcsa elképzelni, hogy a 190 centidhez extrém kicsi az intim méreted, ez a kettő valamennyire azért össze szokott függni. Nagy láb-kéz --> nagyobb nemi szerv a valószínű, téged ilyen lapátkezűnek képzellek.
2019. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Ha nem kisebb, mint 14cm, akkor biztos nem minősül kicsinek a méreted.
2019. dec. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!