Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek a személyisége miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a személyisége miatt nem volt és nem lesz soha párkapcsolata az hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés

Lehetséges egyaltalán? Képes az emberi elme ekkora traumát elviselni ép ésszel? Lehet örökké egyedül lenni ?

Meg lehet úszni totális megörülés nélkül?



2019. dec. 11. 00:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Nincs olyan, akinek a személyisége miatt nem volt és nem lesz párkapcsolata. Nőből mindenkinek több férfi is csapja a szelet egyszerre, a férfiak személyisége pedig nem számít a nőknek, csak a külseje.
2019. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

És ezt melyik jósnő mondta neked, hogy sosem lesz? Vagy ki traumatizált téged ennyire?

Attól, hogy nem volt, még nem zárja ki annak az esélyét, hogy lesz a jövőben... persze, ha semmit sem teszel érte, akkor biztos egyedül leszel.. vagy ha tipikusan az a bajod, hogy válogatos vagy, akkor sem csoda, ha egyedül maradsz.. de akkor nincs miért sajnáltatnod magad, hiszen te döntőttél így.

Nekem sincs párom, de azt jól tudom, hogy ha NAGYON akarnám, akkor lehetne, de én sem tudok elviselni akárkit magam mellett, akármennyire is fáj a magány..

Neked mi okod van arra, hogy úgy gondolod sosem lesz senkid?? Nagyon nem mimdegy.

2019. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#6 köszi már megvolt, de sajnos leszoktam


#10 ez total hülyeség ( nyilván nem nőként merült fel a probléma )


#9 normális amit irsz , de a hozzám hasonló emberek akkor is ugyanazok maradnak akármilyen közösségbe mennek.

És én nem hiszem hogy az olyan mértékű élményt adna, hogy valamilyen hobbit űzök, mint pl az hogy mások tini lányokkal dugnak egész életükbe, vagy normális kapcsolatban élnek...

2019. dec. 11. 10:11
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Olyan nincs hogy személyiséged miatt nincs nőd.

Rengeteg szar tróger alak kapcsolatban van.

A külsővel van ott a gebasz.

2019. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam el hanem változtattam a személyiségem rossz oldalain és lett.
2019. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már ezt, hogy a személyisége miatt nincs egy pasasnak nője!

A külsőddel lesz a gond, öregem.

Nem akarom elhinni, hogyha jól néznél ki, akkor sosem sikerült volna összejönni egyetlen csajjal sem. Ha egy férfi kellően vonzó, bármit elnéznek neki a nők. Lehet befelé forduló, agresszív, buta, simlis, pesszimista, esetlen stb.


Íme a képlet:

- Gyúrd ki magad.

- Szolizd ki magad divatosan barnára.

- Csináltass hozzád illő hajat.

- Vegyél magadhoz illő ruhákat.

- GYÚRD KI MAGAD!


Ja, hogy ehhez megfelelő genetika kell és sok pénz? Hát gyakorisztánban ilyen probléma fel sem merülhet, szóval ez csak kifogás...

2019. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy. Mindig azt mondják, hogy minden a külsőségekről szól, én már elég jól kimaxoltam a külsőm, mégsincs barátnőm, viszont olyan paliknak van, akik nem néznek ki jól, és nem is adnak magukra:

- asztalra kihajtható pocak

- hatalmas toka

- gülü szem

- alacsonyság

- Faxa ösztrogénes hízás extraszéles csípővel

- kopaszodás

2019. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
És engem megnéznek az utcán a csajok, tinderen 100 like az első nap, egyszerűen csak mentalcel vagyok.
2019. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Mivel nem volt kiírva melyik nemhez szántad a kérdést


Én nőként megvagyok a magánnyal,nekem nem igényem a társaság feltétlen. de alapjáraton ahogy észrevettem nagyon nagy az igény mások felé, így érdemes inkább próbálkozni, ha nem jön össze valami. Próbálkozás kérdése. Ha nem jön össze a taktika, kérdezz meg valakit. Vagy egy mentort.


Na szóval vannak fura kivételek. -Egy pánszex

2019. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Enyhe autisztikus beütésem van (családi vonás, hálistennek nincs róla "Papírom"), hát, így kb lehetetlen.

Bár nem biztos, Rowan Atkinson (Mr Bean) is családos ember.

2019. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!