Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek a személyisége miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a személyisége miatt nem volt és nem lesz soha párkapcsolata az hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés

Lehetséges egyaltalán? Képes az emberi elme ekkora traumát elviselni ép ésszel? Lehet örökké egyedül lenni ?

Meg lehet úszni totális megörülés nélkül?



2019. dec. 11. 00:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A 16-os és 17-es tökéletesen összefogalmazta. Magadban kell eldönteni, hogy mit akarsz. Ha PÁRkapcsolatot, ahhoz kevés a külső, ha szexelni, akkor elegendő, de azért ott is meg kell szólalnod, bár sokkal könnyebb 1-2 randin át színészkedni, mint egy életen át.


PÁRkapcsolat pedig létezik szex nélkül, minimális szexuális élettel és félrelépésekkel is. Mielőtt irigyli valaki a csúnya srácokat szép barátnővel mert lát ilyet elhaladni az utcán, tegye fel magában a következő kérdéseket.


- Vajon tényleg egy párt alkotnak? Nem lehet, hogy csak kollégák?

- Nem, mert úgy néz a férfi a nőre? Egyrészt a legtöbb férfi úgy néz a jó nőre vagy elnyomja magában, másrészt akkor lehet, hogy randiznak vagy ugyancsak kollégák és a férfi legyeskedik a nő körül, mert arra számít, hogy majd befűzheti.

- Ez sem lehetséges, mert túl bensőséges a kapcsolat? Nem lehet, hogy testvérek? Nem hasonlítanak? Féltestvérek, unokatestvérek. Vagy épp évek óta barátzónás srác, akikkel akár egymás kezét is fogják poénból, de semmi több a srác meg majd megveszik a csajért aki közben randizgat és szexelget másokkal.


Ennél többet pedig idegeneknél nem látsz még akkor sem, ha te vagy maga Csernus doki.


És ahogy mindig a mélyére ástam ezeknek a kapcsolatoknak (egyébként nekem is pont pszichológus mondta, hogy nem minden az, aminek látszik) - nyilván úgy, hogy ne legyek creepy valamelyik erősen esélyes volt a fent felsoroltak közül. Vagy még a kapcsolat elején voltak (olyan kérdések hangzottak el, hogy ki hova jár egyetemre meg családi témák, kutya, cica, stb, ami arra utalt, hogy nem ismerik túl régóta egymást és a srác meg a csaj karakterét megítélve lehet, hogy még csók se volt kettőjük között, nemhogy szex. - Egyszer láttam olyat is, hogy a metrólejáróig kísérte a srác a csajt, szájrapuszi (amit a csaj nem fogadott túl lelkesen), majd a csaj 20 másodperc múlva telefonál


"Mondtam, hogy randim van, ezért nem hívtalak vissza... Áh... majd mesélek. Akkor megint én menjek át? Jó, csak dobj előtte egy üzit, hogy ne ütközzek a többi szexpartnereddel. Persze, persze én vagyok az egyetlen, úgy teszek majd, mintha elhinném. Na puszi, akkor este tali."


Úgyhogy erről ennyit. Ha nem haltak volna ki belőlem az emberi érzések, elmorzsoltam volna pár könnycseppet szerencsétlen srácért.


Volt olyan, mikor tökre egy párnak néztek ki, csak épp a csaj megbeszélte a mellettünk lévő asztalnál/tömegközlekedésen, hogy a Dani/Feri/Pisti így meg úgy aztán kiderült, hogy az illető a csaj aktuális pasija meg korábbi exei majd ő is rákérdezett a végén, hogy mi újság a Kittivel/Nikivel/Andival és szomorúan konstatálta, hogy "Kár, hogy nem jött össze, de nem is baj, egyébként sem illettetek volna össze. Egyszer majd lesz egy igazán aranyos, kedves, rendes lány, akit megérdemelsz, mert annyira jó srác vagy. Nem, ezt tényleg nem csak úgy mondom. Attól, hogy nekem nem vagy az esetem még nincs semmi baj a külsőddel. Ja igen, a barátnőim is mind foglaltak vagy azoknak se vagy az esete, de amúgy tényleg jó srác vagy. Különben nem lógnék veled állandóan és nem téged hívnálak éjjel 3-kor, amikor megmélytorkoztatott az aktuális Tinder randim, majd kivágott a kocsiból."


Sőt, olyan is, amikor már tényleg egy párnak tűntek, a srác ruháját igazgatta, haját b...tatta, majd végül kiderült, hogy rokonok. És még poénkodtak is esetleg, hogy "Ha ott lesz az exem majd azt hazudjuk, hogy te vagy a pasim, veled még úgysem találkozott."

2020. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!