Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha 28 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 28 évesen is minden nőtől elutasítás a jussom?

Figyelt kérdés

Van munkám, jó keresettel, 55-60 millió félretett pénzem/vagyonom, saját (jó) autóm. Vannak komoly szakmai sikereim, de nem hivalkodom velük, igyekszem szerény és kedves lenni mindnekivel.

Anyukámmal élek, akit koránál fogva ápolnom kell, de külön emeleten lakom, kettőnkre főzök, mosok, takarítok. Ha beszélek erről nő ismerőseimnek, mindig nagy pozitív visszhangra talál, dicsérik az elköteleződést, áldozathozatalt stb. Amikor szóvá teszem, hogy hiányzik már egy társ, akkor megkapom, hogy biztos eljön az én időm, mert bárcsak minden pasi ilyen lenne. :)) De mikor? Átlag-jóképűnek mondott külsejű vagyok, tehát minden adott lenne elméletben ahhoz, hogy ne legyek 28 évesen is szűz. Akkor mi a gond? Nagy szókinccsel rendelkezem, választékosan kommunikálok, az ügyfeleim velem szeretnek a legjobban dolgozni. Mégis a finom barát zónába tolás a vége, ha a kellemes beszélgetésről próbálom tovább terelni a dolgot. Nálam sokkal hitványabb emberek találnak gyönyörű álom hercegnőket maguk mellé, én meg kezdem így értelmetlennek látni az életem...


2019. dec. 12. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet. Rossz helyen keresgélsz vagy látszik rajtad, hogy görcsösen ismerkedni akarsz, esetleg mégis csak gond van a külsőddel..

Amúgy szerintem főleg a görcsösen való ismerkedés (így látatlanban). Általában ez szokott gond lenni azoknál, akik régóta egyedül vannak. Képtelenek elviselni, hogy csak úgy barátkozzanak, mert rettegnek a "barátzónától" és szorítja őket az "idő". Én meg pl. nem tudok pár hét ismerkedés után összejönni valakivel. Eddig az összes kapcsolatom olyan volt, hogy előtte akár 2-3 évig is barátok voltunk, aztán ebből alakult tovább.

Abban én semmi kivetnivalót nem látok, hogy anyukáddal laksz együtt. Párom is együtt élt a szüleivel, amíg meg nem haltak. Mindketten betegek voltak már és idősek, szóval nem a mamahotel kategória volt.

2019. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindez amit leírtál fabatkát sem ér ha nem mész el ismerkedni és csajozni.
2019. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"szerintem mindenkit a szükség hajt, az, hogy jó társ legyen "csak" járulékos dolog"


Ez egyszerűen nem igaz. Te vagy nagyon el vagy tévedve, kérdező, vagy szándékosan maszatolsz. Csomó olyan ember van, akinél a kapcsolat nem hiányérzetet betöltő dolog, hanem a már teljesen jó élethez ad hozzá még több jót. Óriási minőségbeli különbség van e kettő között.

2019. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy jó terapeutát, az ő segítségével rájöhetnél, hogy mit csinálsz rosszul, illetve az önismeret fejlesztése egy igen hasznos és jó dolog.

Sok sikert:)


26/N

2019. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

Az írásod alapján kifejezetten művelt vagy, abból pedig, h ügyfelezel, gondolom, h a kapcsolatteremtés is könnyen megy.

Sztem 3 probléma lehet:

Az egyik, h az anyámmal lakom, akit gondozok nagyon szinpatikus vonás, csak hát elég libidóromboló. Egy nő A NŐ akar lenni, de azért a címért meg kellene küzdenie anyáddal.

A másik, h a külsőd nem olyan vonzó, amilyen csajoknál bepróbálkozol, azaz nem a saját ligádban akarsz játszani.

A harmadik, h nem látszik rajtad az az 55-60 guriga. Bár ezzel csak aranyásókat találnál, szóval ez nem biztos, h baj. (Szexpartnerhez viszont úgy könnyebb lenne jutni, a nők többségét ez vonza)

2019. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!