Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mennyit számít a kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyit számít a kinézet a nőknek?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam az imént, hogy nem kell panaszkodnom, mert elég jó kinézettel áldott meg a sors, sok lány néz meg. De ennek ellenére soha nem tudtam falni csajokat, mert a fizimiskám nem volt olyan (sok barátnőm volt, de inkább hosszabb). Szóval én abszolút nem gondolom, hogy a kinézet számítana elsősorban a gyengébbik nem esetében.

2019. dec. 15. 09:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
47%

67% aham, azért átlagosoznak le itt gyönyörű színésznőket férfiak, meg a szomszédlány típus az általában arcmodellt takar...hagyjuk már ezt az álszent dumát, hogy a férfiaknak nem számít a kinézet.

Amikor a 140 kilós férfiismerősöm beszól nekem a 60 kilómra, hogy hát van még fogynom...

2019. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
44%

Csak a pénz és a külső számít

.

2019. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
21%
Elsőre a kinézetet nézik a nők, különösen a körmöket.
2019. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
62%

Kilences vagyok, tízesnek üzenem:


Nem értetted meg, amit írtam. :D Mondom, a stílus a fontos, hogy klappoljatok a lánnyal. Ha egy otthonülő, cinikus, megkeseredett ember vagy, akkor mégis mivel fognál meg egy szociálisabb, empatikusabb lányt? Persze, ha úgy nézel ki, mint egy görög isten, akkor ESETLEG tudsz kompenzálni a külsőddel, de nagy valószínűség szerint nem a külsőd miatt kosarazna ki a csaj, hanem mert egész egyszerűen nem illetek össze.

Olyan ember legyél, aki képes klappolni valakivel, persze, még így is lesznek, akik kikosaraznak majd, de azokért nem kár. Ha elégedett vagy saját magaddal, tudod, hogy amit nyújtani tudnál egy nőnek, az jó, összeilletek, és még így sem kellesz neki, akkor nem a te készülékedben van a probléma, egy ilyen nő egész egyszerűen nem értékel téged, nem is érdemelne meg.

2019. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
75%

#9: "67% aham, azért átlagosoznak le itt gyönyörű színésznőket férfiak, meg a szomszédlány típus az általában arcmodellt takar...hagyjuk már ezt az álszent dumát, hogy a férfiaknak nem számít a kinézet."

Mutasd már meg kérlek hol írtam olyat, hogy a férfiaknak nem számít a kinézet? Mindkét nemnek számít, csak a férfiak másképpen értékelnek. A közhiedelemmel ellentétben a nők azok, akik kritikusabbak ilyen téren. A "gyönyörű színésznők" közül pedig sokan tényleg nincsenek benne abban a bizonyos felső 20%-ban, tehát átlagosak. Ha képzeletben levakarod róluk a kiló sminket, már csupán átlagosak. Sőt, ha a képzeletedre nem akarsz hagyatkozni, a net tele van "sztárok smink nélkül" típusú képekkel. Sok híresség direkt teszi ezeket fel, hogy lássák, ők sem tökéletesek. Az arcmodelles dolog meg megint sántít, de ezért nem a férfiak a hibásak.


"mikor a 140 kilós férfiismerősöm beszól nekem a 60 kilómra, hogy hát van még fogynom..."

Ez legtöbb esetben egy teszt szokott lenni (igen, férfiak is csinálnak ilyeneket), a reakciód alapján pedig elbuktál rajta.


#14: Még a 40-es korosztálynál is a külső áll az első helyen, felette lehet hogy változik, azt nem tudom. A stílus utána jön, bár tény, hogy az is fontos. Egy férfi lehet bármilyen rendes, hűséges, igazi mintaférj/apa típus, ha külsőre nem jön be a nőknek akkor felejtős. Csak annak van esélye, aki legalább egy kicsit bejön nekik. A stílus már a második kör lesz.

2019. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem reális képeket sugároz a fejekbe a média addig nem fog változni semmi.

Mást sem mutat a tv csak kétajtós szekrényeket az éjjel nappal budapestből, meg a tucat hamupipőke jellegű filmek a csóró nő és királyfi kapcsolatokból. 7 milliárdan vagyunk a bolygón. A magyar nőket már el is felejtettem.

2019. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Nem én írtam, de rohadt kíváncsi lennék, hogy ez milyen teszt, hogy a 140 kilós dagadék leszólja a 60 kilós nőt, hogy fogyhatna még? :)
2019. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan teszt, amivel a nők reakcióját figyeljük. Ilyeneket a nők is csinálnak akkor is, ha nem tudnak róla. Javaslom nézz utána a s.h.i.t. teszteknek. Teljesen mindegy, hogy egy kidolgozott, görög félisten testű férfi teszi a megjegyzést vagy egy elhízott, esetleg egy csontsovány. A lényeg a nő reakciója, amiből sokkal pontosabban lehet következtetni a személyiségére és arra hogy mennyire fogadja el magát, mint az előre betanult, innen-onnan összeollózott és előre betanult PC válaszaiból.
2019. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Csak az az érdekes, hogy az adonisz kinézetű férfiak nem alkalmaznak ilyen teszteket a nőkön. A szarul kinéző, magukat is utálo, elégedetlen, tíz éve nem dgott férfiak szoktak.
2019. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Ugyanúgy csinálja ezt mindenki, csak női oldalon más a megítélése:

Ha egy szimpatikus férfi csinálja: csipkelődik, tehát tetszem neki.

Ha nem szimpatikus férfi csinálja: bunkó, mit képzel ez magáról, nézett már tükörbe?


És ezek függetlenek a férfi valódi kinézetétől.

2019. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!