Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok "cuki", szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "cuki", szexi hogyan lehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan megkapom hogy milyen aranyos vagyok. Külsőm: barna derékig érő haj,zöld szemszín,158cm és 47kg. Általában szoknya,feszes farmer,ingek van rajtam,szóval elegánsabban öltözködöm.Sminkelni tényleg csak nagyon természetesen szoktam,sajnos eléggé baba arcom van.

Személyiségileg visszafogott lány vagyok,bár perverz vagyok és néha szóvá teszem. Az ágyban szeretek irányítani,és bevállalós vagyok. Viszont állandóan kapok megjegyzést hogy "jaj de aranyos vagyok" vagy milyen aranyosan beszélek (nem magas a hangszínem).

Hogyan lehetnék szexis? A viselkedésemben min változtassak? Milyen legyen? Esetleg a külsőmhöz is fogadok tippeket:)

21L


2019. dec. 15. 22:04
1 2
 11/12 VincentLaw ***** válasza:
Hát nem tudom, én pont hogy ilyen lányokat keresnék, amilyen jellemzést adtál. De benne van a pakliban, hogy valaki csak trollkodik ezzel a kérdéssel :D
2019. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem erre a megfelelő pasi volt a megoldás. Egyszerűen belefutottam abba, aki láthatóan szexinek tartott, és nem cukinak. SOHA nem mondta rám, hogy cuki, pedig lett volna rá alkalma, 10 éve vagyunk együtt. És még mindig elég egyértelművé teszi, hogy szexinek tart, pedig már elmúltam 31, és két gyereket is összehoztunk :)
2019. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!