Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerintem Palvin Barbi ronda, és nekem kifejezetten a külseje miatt nem kellene, akkor ez azt jelenti, hogy nekem túlzott elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Mindenki, - főleg itt - azt állítja hogy az a lány szép. Sőt szépségmintának állítják be. Holott nekem eskü, hogy nem kéne. Szimplán azért mert csúnyácska. Nem szép az arca, nagyon blőd az egész feje, lefele lógnak a szájai, meg olyan mű az egész. Egyszerűen nem kellene mint nő, azért mert külsőleg csúnya, és nem jön be.

Akkor ezek szerint nekem vannak nagy elvárásaim egy nőtől külsőre, vagy szerintetek sem szép az a csaj?


2019. dec. 15. 23:56
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Ez a csaj - a belinkelt kép alapján is - alapjáraton úgy néz ki mint egy ruszki férfi O,o

Mi a fene szép van benne?

2019. dec. 16. 00:14
 12/40 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy vak vagyok, de a linkelt képen, mintha komplett borostája lenne szegény Barbinak. :D
2019. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

A híres modellek első sorban nem a hétköznapi értelemben vett szépség miatt keresettek, hanem bizonyos adottságaik miatt.

Hétköznapi értelemben az anorexiás, csontos test se szép, mégis ilyen modellekkel mutatják be a ruhákat.

Én látom azokat a vonásokat Barbi arcán, amiért felfigyelhettek rá, és híres lett. Többek között a szeme, a szája és az orra miatt. Na meg persze a feje formája is pont olyan, mint a reklámokban a legtöbb női modellnek. Tehát mint modell keresett, nem mint szépség királynő. Különbséget kell tenni.

2019. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
46%
Én nem azt mondom,hogy csúnya ,de azért nem olyan szép, mint beállítják. Kicsit túl van hypolva a csaj.
2019. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Kérdező! Linkelj olyat vagy mondj olyan hírességet, aki szerited szép. Az alapján könnyebb eldöntenünk
2019. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen atlagos a feje. A teste kifejezetten azlag alatti. Semmi dereka nincs,hajas a hasa meg a vegtagjai,semmi melle. Ogenytelen,latszik,h eleteben nem sportolt. Szanalmas. Szegeny nagyon butaacska es rettentoen bekepzelt. Attol lett hires,mert egy hiresseggel lefekudt.


Nala sokkal szebb es jobb alakubb lanyokat latni sokszor budapesten .

2019. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Sarah Michelle Gellar pl. tényleg szép volt fiatalon:

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 16. 00:46
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

"Attol lett hires,mert egy hiresseggel lefekudt."


Nem, attól lett híres, hogy fotogén, ami nem egyenlő a szépséggel. Jól fotózható. Plusz alázatos és alkalmazkodó, igazi jó kislány, a modellszakmában, ha megvannak bizonyos külső adottságok, ezen áll vagy bukik minden.

Pl. szerintem ezt a highlightert


[link]

[link]


remekül reklámozta.

2019. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak azok nem lettek modellek.

Rszemrol egyebkent a szepsegkiralyno valasztasokat hagyjuk. Kozonsegesek. A modellek nem azok. Barbinak sem kozonseges a feje. Ez mar nagyon sokat nyom a latba. Egyebkent meg baromi jol formaljato az arca es nem utolso sorban o elment modellnek.

Lehet azon rugozni hogy a szomszed Gizike sokkal szebb, csak o nem modell lett hanem viragarus. A modell szakma is egy szakma. Fingotok sincs mennyivel konnyebb profi modelel dolgozni mint amatorokkel csak mint fotos ha mar itt tartunk. Csak mint sminkes, vagy ruhatervezo. A modell tudja hogy mutassa be magan a cuccot. Tudja mi all neki jol. Az amator benazik. Lehet fikazni agyba fobe Barbit de nala sokkal csunyabb vagy erdekesebb arcu modellek is vannak. De a modellseg nem azzal egyenerteku hogy “olyan szep hogy mindenkinek tetszik”. Ki mondta hogy ezt kell jelentse? Vannak kifejezetten csunya szepsegu modellek is, (bar egy bizonyis szint utan nem rondazol le egy embert sem mert mindebkiben megtalalod a szepet kulsoleg - ehhez szeretettel kell altalaban az emberek fele fordilni) de vannak kifejezetten csunya es arányos karakteru modellek. Azokhoz mit szolnal ha mar a Barbitol ki rohansz a vilagbol? ;))

2019. dec. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
53%

#19, viszont a modellség, amitől őt könnyebb fotózni, stb., szóval, amit felsoroltál, az TANULHATÓ, nem?

Egyébként az eddig általam látott hivatásos (divat- és szépségápolási cikk reklámozó) modellekről készült portréfotók alapján nekem az a benyomásom, hogy a nemzetközi modellszakmában, legalábbis az arcot tekintve, mintha követelmény lenne, hogy az arcberendezésben legyen valami nem evilági, vagy éteri.

2019. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!