Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerintem Palvin Barbi ronda, és nekem kifejezetten a külseje miatt nem kellene, akkor ez azt jelenti, hogy nekem túlzott elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Mindenki, - főleg itt - azt állítja hogy az a lány szép. Sőt szépségmintának állítják be. Holott nekem eskü, hogy nem kéne. Szimplán azért mert csúnyácska. Nem szép az arca, nagyon blőd az egész feje, lefele lógnak a szájai, meg olyan mű az egész. Egyszerűen nem kellene mint nő, azért mert külsőleg csúnya, és nem jön be.

Akkor ezek szerint nekem vannak nagy elvárásaim egy nőtől külsőre, vagy szerintetek sem szép az a csaj?


2019. dec. 15. 23:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Igen tanulhato. Mint a rajzolas es vezet is. Megis van akinek a vereben van, van aki meg 40 ev vezetes utan is bena. A modell szinten. Netas fotos vagy hogy vitatkozol velem? Gyere privibe es megbeszeljuk. De nem itt. Barbi profi model. Sok profi modellel volt dolgom es van modell es modell koz is kulonbseg. Hadd ne menjek bele. Eleg az autos pelda hogy belegondolj.
2019. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
76%
17: Na, szerintem ő is szép nő. :) Nincs neked rossz ízlésed, csak másra buksz, mint az átlag meg mint ami most felkapott.
2019. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Amugy a retus baromi sokat nyom a latba. Ha mar eteri szepsegrol beszelunk. ;) de ezt csak zarojelben.
2019. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
39%

szerintem is mű, és nem szimpatikus az arca. Nekem sosem jött be igazán.

Testre pedig szépen meghízott az elmúlt években.


Őszintén, egy átlag metró úton szebb lányokat látni.

2019. dec. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!


Eleve FOGALMAD SINCS arról, hogy mit jelent az a szó, hogy csúnya. Ha legalább valamennyire el tudnád képzelni ennek a szónak a jelentését akkor nem hasznád egy olyan nőre, aki a világ egyik legkeresettebb modelje.


Egy lúzer vagy, aki oda sem mer menni a szép nőkhöz, és úgy próbálsz önigazolást keresni, hogy bebeszéled magadnak, szerinted azok, akik tetszenek, valójában csúnyák. Nem azért nem fogsz végigmenni az utcán egy jó csajjal, mert nem vagy 190 cm magas, debella állat, hanem azért, mert agyilag nem vagy komplett.

2019. dec. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozza egyszerűen csak nem a te eseted...

nekem az esetem...

2019. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Más az ízlésed, ennyi. Bár csúnyának semmiképp nem nevezném a csajt.

Engem például Cameron Diaz feje irritált mindig is, nem tudom megmagyarázni miért. Pedig érte is odavan mindenki.

2019. dec. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=OuEs8NuaevI vannak sokkal szebbek és tehetségesebbek
2019. dec. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kifejtenéd, hogy konkrétan neked milyen elvárásaid vannak egy nō fele, akkor az alapján meglehet válaszolni.. ennyi alapján nem tudhatjuk, hogy neked milyen személyes okokból ellenszenves épp palvinbarbi.
2019. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk férfiaknak eléggé különbözik az ízlésünk egymásétól. Én se tartom szépnek Palvin Barbit a nyúlszája miatt, de közben szépnek tartok olyan nőket, akiket más legjobb esetben is csak átlagosnak.
2019. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!