Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerintem Palvin Barbi ronda, és nekem kifejezetten a külseje miatt nem kellene, akkor ez azt jelenti, hogy nekem túlzott elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

Mindenki, - főleg itt - azt állítja hogy az a lány szép. Sőt szépségmintának állítják be. Holott nekem eskü, hogy nem kéne. Szimplán azért mert csúnyácska. Nem szép az arca, nagyon blőd az egész feje, lefele lógnak a szájai, meg olyan mű az egész. Egyszerűen nem kellene mint nő, azért mert külsőleg csúnya, és nem jön be.

Akkor ezek szerint nekem vannak nagy elvárásaim egy nőtől külsőre, vagy szerintetek sem szép az a csaj?


2019. dec. 15. 23:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
30%

"Sarah Michelle Gellar pl. tényleg szép volt fiatalon"


Jesszus! Na ő tényleg ronda, érdektelen, átlagos a fotókon.

2019. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Csak neked más a szép. Vannak azok a nők - és maradjunk akkor a hírességeknél - akikről általában azt mondják, hogy nagyon szépek. Megan Fox, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Olivia Wilde, JLo, Monica Bellucci, stb. Biztos vagyok benne, hogy nincs olyan férfi - és nő sem - aki azt mondja, hogy mindegyik felsorolt nő 10/10-es. Pedig valakinek azok. Nekem például Megan Fox, Olivia Wilde és Monica Bellucci csodaszépek, a többiek meg nem annyira, DE értem azt, hogy mások miért tartják őket szépnek. De nekem nem tetszenek. Ez csak ennyi, ízlés dolga, hogy kinek mi a szép.
2019. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%

Nekem sem az esetem nekem is rém átlagos! Mind külsőleg mind belsőleg...

oke azert csunyanak nem csúnya de azert nem is világi szépség... 10 ből talán egy erős 6-os...

Barátnőm 10/10-es!!!! Nekem legalábbis 😬 lehet másoknak csak 7-os vagy 8-as de az biztos hogy a kis rizszabálóm szebb mint a palvin...!

2019. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
29%
Á, ezeknek (mint a kérdező) festett fekete vasalt hajú nő kell. Mint a Kim, csak vékonyabb. Ezeknek csak az a nő. Tetovált szemöldök alap! Nem tudnak mit kezdeni egy ettől kicsit is elütő arccal. Sznob banda.
2019. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak nem vagy milliomos, akkor igen, túlzott elvárásaid vannak. Mert a büdös életbe nem lenne esélyed még Palvin Barbinál se, nem hogy jobb csajoknál. :D
2019. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
26%
Hát azért a Palvin barbi ezerszer szebb, mint a Sarah Michelle Gellar .
2019. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Bár Kulcsár Edinánál szebb
2019. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem túlzottak az elvárásaid, csak más típus tetszik. Én nő vagyok, de ismerek nem egy olyan férfit, akinek szintén nem jön be, a különlegesebbekre buknak. Ami valószínűleg meg másnak nem tetszik.

Nőként nekem sem tetszik (és ezt nem azért mondom, mert magamat olyan szépnek tartanám). Sokkal szebb arcú nőket tudok akár az ismerőseim között, akár az ismert emberek között. De nekem férfiakban sem tetszik az, aki "állítólag" egy adonisz.

2019. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
69%

38 igen ez igy van! Vannak teljesen eltérő tipusú nők és férfiak

Akik szinten jól néznek ki de bizonyos vagy akár több rétegeknek nem tetszik! Nekem sem tetszik a palvin barbi pont az a tipusú (külsőleg) ami még csak be sem indít... elismerem hogy jol néz ki... de csak azért mert nem vagyok vak és tudom hogy sokaknak tetszik... de az biztos hogy engem semmi pénzért nem kapna meg 😅😂 (ha egyszer nincs kémia akkor nincs...!)

2019. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudjuk milyen elvarasaid vannak, es nem gaz ha rondanak tartod mert valaki biztos teged is annak tart.
2019. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!