Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért engem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért engem kell kicsinálni, meg lejáratni, mert több mint 1 egész écig zaklatott egy srác, követett, megfigylet, meg befeketített mindenkinek és most sem áll le?

Figyelt kérdés
2018 júniusában beszéltem vele egy pár percet, miután még elmentek italért, kéretlenül leült velem szemben, feln~ztem és ott volt. Kedves volt, meg ugye falu volt, tudta ki vagyok... Nem volt semmi, meg eltakarodott. Másnao megláttam a barátnójével, meg utána elkezdett írogatni, nem hagyott békén, hogy le is tiltottam. Meg ilyeneket talált ki, hogy én másnak adtam ki magamat, ami nem igaz. Utána még márciusig el nem költöztek napi szinten különböző autókkal akár napi 20 alkalommal elautózott a házunk előtt, vagy beállt elé stb. Ugye mivel letiltottam, írni szerencsére nem tudott, de ezzel nem tudok mit... Követrtt, a kutyát sétáltattam, betolatott elém, elállta az utat, hogy "szia ráérsz". Mindig megjelent... Tavaly volt, higy még elmenetme futni, észrevett, már egyik autóval megláttam, hazament
2019. dec. 19. 13:53
1 2 3
 1/28 Neurotech válasza:
89%
De mivel próbál lejáratni? Azt azért írd le mert így nehéz tanácsot adni. Nagyon idegesítő lehet, vannak ilyen csapágyas emberek, bár általában veszélytelenek.
2019. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Bics elküldte:


hazament kocsit cserélni, egy furginnal jött utánam az erdőben. A fák k{zött menekültem haza, egy percen múlott, de már itt állt a házunk előt, fél óráig el sem ment, várta, hogy hazaérjek. Ez ment napi szinten, éjszaka is. Folyanatosan követett, ha meglátott a városban, ott is... Közben, ment a befeketítésem, lejáratásom, hogy lefeküdtem vele, az egyetemről hazugságok, rólam, meg én zaklatom őt, mikor menekültem előle, vicc... Az egész család. Mikor meghallottam, pluszban miket terjeszt rólam a családja, akiktől a kocsikat is szerezte, közöltem, hogyha nem lest vége, feljelentem... Kikérték maguknak, meg né találom ki és "hallottak rólam dolgokat, nem hiszik el". Kíváncsi lennék, kitől és nit hallottak, ja ettől a hülyétől... Közben felcsinált egy lányt, el akartká vetetni a gyereket, de nem lehett több abortusza, ezért én szét akarom verni őket, mert féltékeny vagyok, ezt az örömanya egyik reggel mondta nekem a buszmegállóban, ahol minden reggel ócsárolt....

Márciusban elköltöztek, szerencsémrw, meg megszületett a gyerek, ezért nem tud jönni, de előtte is megkaotam, hogy ez kitaláció, mert meg pisilni is együtt járnak... De azóta sem áll le, pletykálgat ugxanúgy, ha néha van szabadideje jön, múltkor a városban követett... De szerencsére a minden napis terror megszűnt, de a pletyka nem....


A vicc, hogy minden lánnyal ezt tette, két barátnőmmel is, de őket zsarolta valami képekkel, meg lefeküdtek vele, ezért nem tettek semmit... Mondjuk rólam is ezt terjesztette, de maximum álmában, mert egyszer beszéltem vele életemben... De a pletyka hazudozás megy... Ezt a lányt iseagybafőbe csalja, mint az előzőeket, meg mellette lányokat csesz át, ugye közösségi oldalon is le van minden tiltva, meg a közös képeiket, megjelöléseket is letiltja... De ez engem nem érdekel, meg is érdemli, de most közösen feketetítenek be... Pluszban a szomszédom kollégája, az mindta neki, hogy mikor vagyok itthon stb., azóta az is mindenkinek lejárat, meg egyzser anyámék beengedték, bement a szobámba... Azt kiabálta be nekem az ablakomon, hogy "az XX egy k.....rvaaa, k.....rva". Nem tudom, mitől elnnék az, de mindekinek ezt mondja, a haverja is... Az hímringyó, de én nem tudom mitől lennék ribi... 🤷🏼‍♀️


Hogy miért nem tettem feljelentést? Mert anyámék nem engedték, mert a dalu, nem tudod bizonyítani.. Meg nem lesz itt "szégyen" , meg csak az úton ment... Mef azt a barom szomszédot is beengedi azóta is a hzába, mert velük jópofizik, nem igaz... Hát ilyen szüleim vannak, mondjuk amúgyis terroritálnak, meg vernek jegyek miatt, úgyhogy, mit us vártam....


De nem tudom, ennek mikor lesz vége... Meg ezt miért kellett csendben elviselnem.

2019. dec. 19. 14:06
 3/28 A kérdező kommentje:
A hibákért elnézést. Nagyon nehéz írni ezen a telefonon.
2019. dec. 19. 14:11
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

Az rólad is elég sokat elmondhat, hogy az ismerettségi köröd elhiszi egy agybajosnak, amit rólad pletykál.


Nem tudom, ha ez kamu kérdés, de szerintem ez most nem arról szól, hogy egy agybajos tönkre akarja tenni az életed és lejáratni.. Neked sem lehet valami jó viszonyod a családoddal és a többi emberrel, ha ők inkább hisznek egy agybetegnek, mintsem neked.. Szerinted a faluban az emberek miért nincsenek a te pártodon?

2019. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Légyszíves tanulj meg összefüggő mondatokat írni!!!

Meg ott a rendőrség nem kell hülyének meg föld butának lenni!

Ez egyértelműen zaklatás és rágalom! Menj el a rendőrségre mond el hogy mióta tart miket csinált stb! Ha szerencséje lesz akkor kap kb 1-2 hónap letöltendő börtön, közmunkát + egy jó nagy pénzbírságot

2019. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Rosszabb esetben akár féléves börtönt is kap... 😏
2019. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A familíája hiszi el, meg vannak vagy 30-an,azok meg tovább mindenkinek, meg az anyja a barátainak... Engem nem kérdeznek meg, falun márcsak így van....


Ez titpikus áldozathibáztatás... Egy, falun cska a pletyka, amiért másokat feljelentenek máshol, itt teljesen rendben van. Hát igen, anyáméknak fontosabb, hogy mit mond a falu, meg én leszek a szóbeszéd... Arról né tehetek, hogy bántanak a szüleim, kisgyereknek kezelenek, nem hisznek nekem?? Ez csak a ráadás,hogy ilyen helyzetben sem engem sajnálnak, de jellenmző. Tipikus áldozathibáztatás, mikor nem tettem semmit. Tényleg semmit. Max. annyi, hogy megtetszettem neki, ki alart engem is pipálni, de erről én tehetek? A szüleim meg ebben nőttek fel, hogy fontosabb, mit mond a falu, meg a falu szájára kerülünk, mint az egyén, vagy a gyereke élete. Ezért megy ez a jegyekkel ish, ogy egyetemen már nem vagyok kitűnő, űristen mit mondunk ennek, mit mondunk annak... Nem hogy a felnőtt Majd maga eldönti. Apám még abban él, hogy a lányokat is az apjuk adja hozzá valakihez, meg a lány az apja, utánaa férje tulajdona, azaz "ura van neki". Az ilyenekkel, mit tudsz... Ezért nem is mondtam el nekik sokáig, mert tudtam, hogy ez lesz a reakció, azért tűrtem, meg csak a barátaimnak beszéltem róla.


1 év felfüggesztettet szojtak adni, de mivel nem egy és nem is kettő lánnyla tette ezt, pluszban a rágalmazás, megfélemlítés stb., nem hiszem, higy megúszta volna csak ezzel. Ezt el is mondtam nekik a futásos eset után, de nem hagyta abba.

2019. dec. 19. 14:38
 8/28 A kérdező kommentje:
Borzasztóan fáj a fejem egy betegség miatt, lázas vagyok. Plsuzban ezen a telefonon lehetetlen gépelni, ezek mind abból fakadnak... Bocs.
2019. dec. 19. 14:40
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
A megoldás: rendőrség. És mellé egy távolságtartási végzés.
2019. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Vót má egy párszor ez a kérdés.
2019. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!