Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért engem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért engem kell kicsinálni, meg lejáratni, mert több mint 1 egész écig zaklatott egy srác, követett, megfigylet, meg befeketített mindenkinek és most sem áll le?

Figyelt kérdés
2018 júniusában beszéltem vele egy pár percet, miután még elmentek italért, kéretlenül leült velem szemben, feln~ztem és ott volt. Kedves volt, meg ugye falu volt, tudta ki vagyok... Nem volt semmi, meg eltakarodott. Másnao megláttam a barátnójével, meg utána elkezdett írogatni, nem hagyott békén, hogy le is tiltottam. Meg ilyeneket talált ki, hogy én másnak adtam ki magamat, ami nem igaz. Utána még márciusig el nem költöztek napi szinten különböző autókkal akár napi 20 alkalommal elautózott a házunk előtt, vagy beállt elé stb. Ugye mivel letiltottam, írni szerencsére nem tudott, de ezzel nem tudok mit... Követrtt, a kutyát sétáltattam, betolatott elém, elállta az utat, hogy "szia ráérsz". Mindig megjelent... Tavaly volt, higy még elmenetme futni, észrevett, már egyik autóval megláttam, hazament
2019. dec. 19. 13:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Már régen is kiírtad írtam akkor hogy jelentsd fel.
2019. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Igen, azt kellett volna.


Egyébként én us kaptam tőle állópöxsös képet, csak ruhában volt. Tőlem is ilyeneket akart kizsarolni, mint más lányoktól, de tiltottam...


Egyébként ezt a Gréczy "nőjét" se értem, undorító a plai, az tény, de miért nem tiltotta le??? Nekem ez volt az első, hogy utána még hóbapokig is személyesen zaklatott... Süt az értelem a csajból...


Szerintem az én esetem súkyosabb, mert személyesen figyelgetett, zsarolt, rágalmazott, ő az első p..csös képe után tilthatta volna... És akkor még ti hibáztattok engem...

2019. dec. 19. 16:07
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, költözz el abból a nyomorult faluból. Az a baj hogy ezt nem veszik komolyan, ez zaklatas ami ki tudja meddig fajul. Es ha megtamadott volna? Siman lehet. Menekülj nehogy bántson. A szüleid meg ..no comment
2019. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ez már akkor szexuális zaklatás, zaklatás, becsületsértés, és megfélemlítés! ha nem akarod feljelenteni akkor ne tedd de akkor ne itt rinyálj hogy miért nem változik semmi mikor te magad nem csinálsz semmit hogy változzon...!
2019. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
egy részben nagyon szánalmas vagy...
2019. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Jó hibáztass csak engem miert is vagyik szánalmas... Ha bosszűt álnék, vagy megveretném stb., akkor lesüllyedbék a szintjére és később én sem tehetek semmit, így legalább, ha lefajul, ott a rendőrség.


A szüleim maguk is bnátalmaznak, fenyegetnek stb.,meg durvábbak, majd pont ebben állnak mellém, nem... Ismerem én őket, akkor is csak azért momdtam el, hogyha valakitől hall valamit, akkor tudja az igazat... Mert ott falun előszeretettel pletxkálnak, meg köpnek be anyádnak 18 felett is.

2019. dec. 19. 18:28
 17/28 anonim ***** válasza:
95%

És mit vársz a gyakoritól? A kérdés folyamatos kiírásával a helyzet nem fog változni. De adok egy választ, hátha fény gyűlik a sötétségben nálad végre.

Azért téged csinál ki, mert:

-ilyen szr jelleme van

-hagyod magad, nem csinálsz semmit, csak ülsz a seggeden. Ebből leszűrte, hogy megteheti veled.

-nem rúgtad még szét a löttyedt golyóit, így mivel tűröd, szabadnak hiszi a pályát.

-folyton vele foglalkozol, rá gondolsz. Vajon miért?

2019. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
Valami okuk csak van arra, hogy te vagy a szóbeszéd.. értem én, hogy szeretnek pletykálni, de valamiért mégis csak téged pletykálnak ki és nem a srácot... valami bajuk lehet veled, nem kedvelnek az tuti.
2019. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem kedvelnek?? Úristen, ti mekkora bármi ok vagytok. Azt vgájtáok, hogy előtte már 2 barátnőnmel,meg jó pár lánnyal megcsinláta ugyanezt?? Igen, mert nem fekszem le vele, meg nem is fogok soha, ez zavarta a legjobban....


Igen, amíg valaki egyszer fel nem jelenti, ezt fogja csinálni.... Eddig egyik lány sem tette meg, főleg, mert képei voltak, meg féltek, hogy kiderül, lefeküdtek...


Az anxja van benne ilyen helyi egyesületben, nem én. Ő beszél a 40 fős családjával, nem én... Felhívhatom egyenként mindet, ha erre célzol, de nem teszem, meg akkor is a hülyegyerek szava lenne a mérvadó.


A szüleim meg ettől függetlenül ilyenek, nem függ össze.


Sosem éltetek még faluban...


De most komolyan ebben a történetben, miért engem kell bnátani? Én mimdent megtettem, hogy leszálljon rólam, de a még autókat is szerzett.... Egyszer a társasházi szomszédja kenyeres autójácal is volt...


Ha ugyanaz lenne a történet, mint ez a Gréczys, akkor lehetne okolni a buta nőt, hogy miért nem tiltota ezt az undorítót.... Én minden platformon tiltottam, kerültem, megmondtam neki, hagyjon békén...

2019. dec. 19. 19:27
 20/28 anonim ***** válasza:
94%

bocs de mit tettél meg? semmit! nem téged akarlak csesztetni de ez az igazság! ülsz a seggeden!

menj el egy városi rendőrségre számolj be mutasd meg a képet amit küldött!!!

ez szexuális zaklatás, zaklatás, becsületsértés, rágalom, és fenyegetőzés!!! és mivel több lánnyal is megcsinálta lehet fél évet is kap kötelezően! vagy akár egy évet is! ha nem te jelented fel akkor senki sem fogja! itt gyakorin mit képzelsz hogy én fogom neked feljelenteni mikor nem tudom se a nevét se a címét és még akkor sem jelenthetem fel mert egy teljesen külsős személy vagyok!!!!!!!!!!!

értsd meg hülye lány!

2019. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!