Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért engem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért engem kell kicsinálni, meg lejáratni, mert több mint 1 egész écig zaklatott egy srác, követett, megfigylet, meg befeketített mindenkinek és most sem áll le?

Figyelt kérdés
2018 júniusában beszéltem vele egy pár percet, miután még elmentek italért, kéretlenül leült velem szemben, feln~ztem és ott volt. Kedves volt, meg ugye falu volt, tudta ki vagyok... Nem volt semmi, meg eltakarodott. Másnao megláttam a barátnójével, meg utána elkezdett írogatni, nem hagyott békén, hogy le is tiltottam. Meg ilyeneket talált ki, hogy én másnak adtam ki magamat, ami nem igaz. Utána még márciusig el nem költöztek napi szinten különböző autókkal akár napi 20 alkalommal elautózott a házunk előtt, vagy beállt elé stb. Ugye mivel letiltottam, írni szerencsére nem tudott, de ezzel nem tudok mit... Követrtt, a kutyát sétáltattam, betolatott elém, elállta az utat, hogy "szia ráérsz". Mindig megjelent... Tavaly volt, higy még elmenetme futni, észrevett, már egyik autóval megláttam, hazament
2019. dec. 19. 13:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Neked mi bajod??? Nem esett még le, hogy ez itt egy anonim oldal, ahol ismeretlen emberektől vársz megoldást és úgy hisztizel, mintha két pohár sör mellett dumálnánk? Álljál már le! Én azt írtam, hogy rendőrség, mert ez az egy megoldás van csak! De hogy még ez is kioktatás neked, az már durva!
2019. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hülye lány nem mondta, hogy te jelentsd fel, gyökér... Igen, mivel anonim oldal, ki lehet írni ilyet is... Ja meg az apja együtt polgárőr a rendőrökkel, meg itt simán kiadják a névtelen bejelentő adatait a havernak, hogy utána bosszút álljon, sjanos volt benne részem...
2019. dec. 19. 20:32
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
Akkor húzz el a faluból, ha nem tudsz ott élni. Ide írogathatsz 30 évig is, ha még meg lesz az oldal akkor is, de a helyzeted a puszta segg meresztéstől nem fog megváltozni. Itt a gyakorin senki semmivel nem tudja helyetted megoldani a problémádat. Amíg csak rinyálsz és csak ide írogatsz, addig ez lesz. Eljutott már a buta fejedbe végre?? Vagy erre maszturbálsz és ezért írod ki folyton a sztorit? Vagy várod a csodát, hogy egy fsz majd egyszer csak belátja, hogy mekkora barom? Na arra várhatsz még 100 évig is. Inkább azon gondolkoznál el, hogy mitől is vagy ilyen sötét. Jobban járnál te is.
2019. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Te nagyon beteg vagy... Csak ennyit tudok mondani...
2019. dec. 19. 22:26
 25/28 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező szerintem te vagy a beteg... meg idiota is...
2019. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Biztos...
2019. dec. 20. 11:01
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy lehetőséged van... a feljelentés és több mint valószínű hogy minden gondod megoldódna.... de te erre sem vagy hajlandó... akkor mit akarsz?
2019. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#27


Mit akar? Jajjjjgatni a gyakorin. Jó ideje csinálja már.

2019. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!