Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jófiú és Rosszfiú. Tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiú és Rosszfiú. Tulajdonképpen melyik mit jelent pontosan? Nők! Kérlek definiálnátok, hogy ti kiket értetek a jó- és rosszfiúk szó alatt?

Figyelt kérdés

Természetesen nincs jó vagy rossz válasz. Mindegyiket elfogadjuk. Ez szubjektív kérdés, mindenkinek a saját látásmódjára van bízva.


Te (mint nő) mit értesz az alatt, hogy Jófiú? És mit az alatt, hogy Rosszfiú? (kérlek írjátok le az életkorotokat is)


Melyik a vonzóbb? És miért?



2019. dec. 27. 23:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként én nem is teljesen értem, hogy az "unalmas" az miért nem jó? Hogy lehet egy másik ember élete unalmas a nők számára? Úgyértem minek mindig izgalom, miért nem elégszünk meg és becsüljük a megszokott jót? Miért nem lehet "megülni a s_ggünkön"? Én ha szerelmes voltam akkor epekedve hallgattam, hogy "épp vajaskenyeret kentem" és hasonlókat a nőtől, és x hónap sem után volt ez sem unalmas egyáltalán. Én azt mondom, aki izgalmas életet vár, költözzön valamilyen háborús övezetbe, ott tuti nem unalmas, és tuti izgalmas minden nap.
2020. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor van igazad, ha neked mindegy, csak legyen valakid.

Eleve nem tanácsos megváltoznod senki kedvéért, mert nem fog kifizetődni. Soha. Lehet, hogy könnyebben szereznél barátnőt, de az ilyenek nem tesznek boldoggá senkit.

#19 voltam

2020. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

#22


Akkor két lehetőség van:

- Megváltozom és találok könnyen barátnőt. De olyanokat, akik nem tesznek boldoggá.

- Nem változom meg de akkor nem tudok barátnőt találni. Azaz nem leszek boldog.

Az eredmény lényegében mindkettő esetben: Nem leszek boldog.

2020. jan. 3. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!