Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szűz férfi azt kamuzza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szűz férfi azt kamuzza magáról a nőknek, hogy már volt együtt több nővel is, az hatásos lehet, vagy semmivel nem lesz előrébb ezzel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, aki ezt megpróbálta, volt valamilyen eredménye?

2019. dec. 29. 14:29
1 2 3 4
 11/31 Derwer ***** válasza:
71%

Én szűz voltam, a csaj nem.

Én mindig csak annyit mondtam, hogy ez tényleg számít-e és ha igen volt a válasz, akkor azt mondtam, nagyon kevés a tapasztalatom. (azóta se szeretek hazudni semmibe se, bár nem feltétlen mondom a teljes igazságot)


Azóta a csaj a feleségem, és elismerte, hogy ha tudja, hogy szűz vagyok, kukázott volna.


Tehát én is megerősítem, hogy ez a nőknek problémát jelent, nem érdemes telibe mondani.

Mindamellett abban is van igazság, hogy akció közben ők se feltétlen tudják megmondani, mert sikerülhet jól az első is. (én pl orális szexben részesítettem mindenek előtt ami nagyon jól sikerült. A behatolásos rész, volt vagy 10sec, ahogy "illik" :D )

2019. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én sosem beszélgettem a szexuális tapasztalatról egyik pasimmal sem, nem tudom hogy gondoltad, hogy "eljössz velem egy kávéra, három nővel szexeltem tavaly?" :D
2019. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Nekem exem is ezt hazudta és a jelenlegi barátom is. Exemmel végül nem történt semmi, de a mostaninak én elismertem hogy nem voltam senkivel (kérdezte) mert gondoltam úgyis látszódna rajtam. Ő azt mondta volt már több nővel, bár minden alkalommal mást mondott. Elég kellemetlen volt, hogy amikor először voltunk együtt, akkor egyből azzal nyitott, hogy "már hónapok óta nem voltam nővel". Gondolom ezzel akartam bizonygatni hogy ő VOLT NŐVEL. Aztán x év után kiderült hogy mégsem. Én értékeltem volna ha elmondja az igazat, nem dobtam volna ki emiatt, de ha már én voltam olyan nyílt hogy őszintén elmondtam mi az én helyzetem, akkor benne is lehetett volna ennyi.
2019. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kamuzás taszítana, főleg ha egyértelműen kiderülne, hogy tapasztalatlan. Ha minden más rendben van vele, nálam nem ez lenne az, ami véget vet a kapcsolatnak.
2019. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Ollókezű Edward ***** válasza:
71%
Az én exem rendszeresen a húgycsövemmel akart nemi életet élni, szóval eléggé egyértelmű volt. XD
2019. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

#15, Persze mert te valami transszexuális lény vagy aki ide írogat "nőként".


Te meg a húgycsöved 😃

2019. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Ollókezű Edward ***** válasza:
16-os, nem, én egy robot vagyok, akinek ollók vannak a kezei helyén.
2019. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem teljesen hülye, az úgyis ràjön és hatalmas beégés lesz. 3 szűz pasim volt ( a 3. a férjem lett). Nekem ezzel nem volt problémàm, az őszinteség sokkal fontosabb. Mindegyiken egyértelműen érezni lehetett a viselkedéséből, bàr egyik se hazudott róla. Aki ilyesmit csinàl azt azonnal dobnàm. Ha kiderül hogy prostizott, plàne. Gyomorforgató. Ilyenhez hozzà se érnék. Ki tudja mit szedhetett össze. Mint tudjuk az óvszer nem 100%.
2020. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
Mivel a hazugsággal lebukni nagyon kellemetlen tud lenni, nem ajánlom. Még az ilyen kisebb csúsztatások, mint "rég voltam már nővel", "nagyon kevés a tapasztalatom", talán beleférnek, ha nagyon muszáj, de az első szex után akkor is minél előbb elmondanám a nőnek, hogy amúgy ő vette el a szüzességem. A legjobban akkor jársz, ha keresel egy olyan nőt, aki téged szeret, nem a farkadat, és mindegy neki, hogy szűz vagy-e. Mintha lenne bármi jelentősége. Egyszer lefekszetek, máris nem vagy szűz. Egy-két hétig minden nap gyakoroltok, máris nem vagy tapasztalatlan. Ahogy olvastam az előbb a kommenteket... Az eszem megáll, hogy van olyan szűz csaj, aki azért dob egy pasit, mert az is szűz. Inkább örülne mindkettő, hogy nem kell azon agyalni, hogy hányadik punci meg farok ez már a másiknak, mit fogok tőle elkapni, mennyire lehetek bénább az exeinél, helyette együtt élhetik át a testi örömök felfedezését. Amelyik nő ekkora jelentőségét tulajdonít egy férfi szüzességének, az egy ribi, és nem te kellesz neki, hanem a szex, úgyhogy nem ezeknek kéne meghatározniuk sem a véleményedet, sem a viselkedésedet.
2020. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
6%
14-es “Engem a kamuzás taszítana”. Bírom ezt a női logikát. Ha meg egyből elmondaná, hogy szűz rögtön kukáznátok, meg mindenféle lúzernek elmondanátok a férfit.
2020. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!