Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szűz férfi azt kamuzza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szűz férfi azt kamuzza magáról a nőknek, hogy már volt együtt több nővel is, az hatásos lehet, vagy semmivel nem lesz előrébb ezzel?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, aki ezt megpróbálta, volt valamilyen eredménye?

2019. dec. 29. 14:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
8%
18-nak Még jó, hogy sokan a prostizást ajánlják a szűznek tapasztalt szerzésére, önbizalom növelésére. Oké, akkor ezt is ki lehet húzni a listáról.
2020. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

Kb a nők fele szakít ha bevallod nem volt még kapcsolatod. Vagy legalább valami felmutatható dolog hogy jóval 20 felett életképes férfi vagy.


Sajnos vagy nem, de ez már nem a tini kor. 16-18 évesen a kutyát se zavar ha szűz vagy, de ha 25 körül még egy értelmes kapcsolatod se volt, akkor nagy a gond. Emiatt nem adnak esélyt, a szűz jellem miatt. Nem azert mert nem dugtál még.

2020. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mi az a szűz jellem?
2020. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

18: Nem helyeslem a prostizást, de ő (a férfi) honnan tudhatja ennyi erővel, hogy Te mit szedhettél össze őelőtte?

22: Mesélj légyszi, milyen egy "szűz jellem"? Csak mert a baráti társaságomban nem egy 25 feletti szűz van, és mindannyian teljesen más jellemű emberek.

2020. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
59%

Akinek 25 évesen nem volt még rendes kapcsolata. Az se sokat számít ha 2 hétig fogta egy kislány kezét a gimiben.


Egy hosszab felnőtt kapcsolat.


Ennek a hiánya azért elég nyilvánvaló, és nagyon is komoly tüneteket okoz. Szorongás, súlyos félelem a nőktől, főleg kettesben egy lánnyal. Durva önbizalomhiány, nulla önértékelés. Ha össze is jön valami, vagy küldi a jeleket a lány akkor is elrontják, mert rettenetesen félnek a kudarctól, vagy hogy be kell vallani a szüzességet. Férfikép teljes összeomlása.


...

Na ez a szűz jellem... általában ez a taszító a tapasztaltabb lányoknak. Pl egy 25 éves érett nő, aki dolgozik, épp kilépett egy hosszú 4 éves kapcsolatból, akivel már a közös jövőt akár családot terveztek.


Megismerkedsz vele és érre jössz te 25 éves vénszűzként, és összepisiled magad a félelemtől, hogy hogyan csókold meg.


...

Csak segíteni próbálok, én pont ilyen voltam 23 évesen és így csesztem el az első nagy szerelmemet. Aztán mikor már nem voltam (kapcsolat)szűz akkor minden megváltozott. Na ezért kell igyekezni és levetkőzni ezt a sz.rságot. magától semmi se fog történni, csak a mama szoknyája alatt élés.

2020. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

...egyébként vannak olyanok akik nagy önbizalommal vállalják hogy még szüzek és kész. Na ez nem is gond, ilyenkor érzi benned a lány az önbizalmat és a határozottságot.

Főleg ha már az ágyban vagytok, és odáig eljutsz.


Csak lássuk be, hány ilyen van? 1% ...

99% azért vénszűz mert van valami oka ami miatt vénszűz és emiatt csak tovább és tovább szorong és sorra szúrja el a lehetőségeket.


Szerelem ide vagy oda, annak ki kell alakulnia.

És ha a nő azt látja hogy remegsz az első csóktól mint egy nyárfalevél, meg még otthon laksz, és totál életképtelen vagy... miközben ő már egy felnőtt ember.. na az elég illúzióromboló.

2020. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

Én olyan lánnyal vesztettem el, aki már nem volt szűz, de ő nem tudta, hogy én az voltam. Nem is kérdezte, de én sem mondtam. Így, sok év távlata után, szerintem, azt gondolta, hogy nem vagyok szűz, mert nem voltam határozatlan, már az ismerkedés során sem.


Azt nem tudom, hogy az ágyban bármi feltűnt volna neki. Nem sültem el hamar, tudtam, mit hová kell dugni, hogy kell a gumit felhúzni stb.

2020. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Rögtön látszik a legtöbb pasin ha szűz és kamuzik a nem létező exeiről.


Ha őszinte :


22 év alatt - összejönnék vele


23 feletti - elutasitanám mert biztos nem stimmel vele valami


Ha nem őszinte :


- azonnal kocc

- ha kiderül hogy átvert és magabiztos volt , és velem szexelt elsőre akkor is dobnám.

- ha nem szűz de csak pénzért prostinál vesztette el, az is takarodás... nem a saját erejével , külsejével, stílusával , férfiasságával szerzett tapasztalatot hanem egy szánalmas módon prostival kapott szűzoltast az számomra életképtelen!


26/N

2020. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28, Mondjuk téged se az eszedért szeretnek a férfiak, az biztos 😃
2020. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Ollókezű Edward ***** válasza:
48%
A szüzek egy idő után megvesznek a p!n@tól, és mindenkivel reszelni akarnak, ez a baj, semmi más. Szóval nyomás csajozni, és ha már elült egy kicsit a hév, akkor lehet komolyabban ismerkedni.
2020. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!