Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok jóból kimarad valaki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jóból kimarad valaki ha csak felnőtt korában talál párt?

Figyelt kérdés

Én már 23 vagyok, de nem volt barátnőm, ismerkedtem néhány lánnyal, de senkinél nem érzem azt hogy kölcsönös lenne az érdeklődés. Pár lánnyal voltam már együtt, de annyi, szerelmes sosem voltam. Pedig már nagyon örülnék neki, ha lenne már kit szeretnem ennyi idősen.

Sok jó dologból maradtam már ki ha ennyi idősen nem volt még barátnőm?

Van olyan aki hasonló helyzetben van/volt?


2020. jan. 5. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Nekem se volt annyira sok elmenyem 20 alatt de igen, sok mindenből kimarad az ember. Az a nyers szenvedely amit 16 evesen, suli utan delutan az első szerelmeddel még ruhában egymáson hemperegve élsz át, olyan szintű amit 20 felett mar soha nem fogsz átélni meg a legvadabb szex közben sem. Teljesen mas egy tini kapcsolat varazsa, mint amikor mar felnőttek vagytok
2020. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#8


És ha ő azt mondja, hogy molesztáltad, te pedig tagadod, szerinted kinek fognak hinni? :D Kis segítség: nem neked.

2020. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 Egyrészt ugyanúgy veszik, hogyha egy 17 éves jelent fel, mintha egy 20.

Másrészt nem olyan időket élünk már, hogy bemondásra elítéljenek valakit.

2020. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, sokmindenből kimarad. Ez vitathatatlan. Én is így voltam vele. És évekig gyászoltam még utána a fiatalkoromat, a kimaradt élményeket, a meg nem élt tizenéves erotikus és érzelmi tapasztalatokat.


De ezt el kell engedned. Nekem is sikerült (27 vagyok most) és azóta sokkal boldogabb vagyok. Fogd fel úgy, hogy ez is egy gyászolni való dolog. Gyászold meg és éld az életedet. A fiatalkori kimaradt élményeknél már csak az rosszabb, ha emiatt felnőttkorodban is halottként élsz.

Ha sokáig beleragadsz ebbe, akkor félő, hogy a későbbi éveid is tragédiába torkollnak. Nem akarsz majd a 40. születésnapodon úgy felkelni, hogy a fiatalkorod elvesztése miatti gyász okán nem alapítottál családot, egyedül maradtál és magányos vagy, ugye?!


Úgyhogy tényleg, sirasd meg a veszteségedet, gyászolj - aztán porold le magad, állj fel és lépj tovább. Hidd el még mindig jobb, ha felnőttként tudsz a múlt gyászától mentesen élni.


Ha érdekel, van egy blogom, amiben részletesen írtam erről, privátban írj és ellinkelem.

2020. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántam meg, hogy csak 22 évesen lett először kapcsolatom. Az legalább komoly volt és viszonylag hosszabb ideig tartott. A lány viszont hiába nem volt már tini, sajnos abszolút nem volt felnőtt gondolkodású. Legalábbis rengeteg dologban.

Azt mondom, hogy pár szexuális élményen kívül az ilyen tizen éves dologban történő "szerelmek" nem pótolnak semmit.

2020. jan. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!