Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keveset kereső férfiak (kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset kereső férfiak (kb 300 netó alatt), ti milyen másodállást vállaltatok, hogy a nők fel tudjanak rátok nézni és magatoknak is bizonyíthassatok?

Figyelt kérdés
Én diplomás vagyok, de csak 230 at kapok 34 évesen. Tavaly dobott ki a barátnőm, az okokat nem mondta, de szinte biztos, hogy az az oka, hogy csak ennyit kerestem. Ő call centeres egy nagy multinál 380 nettóért, 1 évig tűrt nekem, mondta, hogy keressek más melót, pl multinál. Kb 92-93 helyre adtam be, és sehonnan sem jött visszajelzés. Ez szerintem őt is zavarta, hogy ennyin maradok és erre bizony nem lehet családot alapítani, ha az ő fizetése kiesik (29 volt és 2-3 év alatt gyereket akart). Azóta a családom is rág, hogy találj már valamit stb. Az a gond, hogy piacképtelen vagyok, egy nagyon nehéz szakot végeztem, aminek értelme semmi. Biológus vagyok, etológus. Sehol sem kaptam vele piacképes állást, így maradt az állatkert, vagyis ott maradtam. Gondolkoztam rajta, hogy 5 óra után elmegyek 6 órába valami gyárba, de akkor 15 év múlva lehet ,,kipurcanok" a sok melótól.
2020. jan. 6. 21:37
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Szerintem is, egy átlagot bármely munkahelyen megkap egy kezdő, kb 250 nettót. Nekem 4 műszakra 2 éve ennyit ajánlottak egy pesti gyárban. Most diplomásként, állami alkalmazottként (aki az államnak dolgozik, mint én, szerintem a világ leghülyébb embere a földön, mert mindenhol többet adnak) 203 nettót kapok egyetemi papírral. Kerülnek is a nők nagyívben, ha ezt megtudják (ha mondom mi vagyok, tudnak asszociálni, hogy na nem akarok szerencsétlen mellett éhen halni).
2020. jan. 24. 20:59
 42/43 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy a medián nem használható a gazdaság értékelésére.

A társadaloméra viszont igen, és ez a kérdés társadalmi jellegű, tehát a medián lesz a mérvadó.

2020. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Társadalmi kérdés a problémád...a medián azt fejezi ki, hogy az emberek fele alatta keres és ebben sem a közmunkások, sem a kisvállalkozók nem szerepelnek, ahogy az átlagban sem, azok pedig még lejjebb húznák ezt.


Szóval küszködhetsz a 300 nettó alatti fizura, hogy az mennyire kevés, de a többségnek a nettó 200 ezer is jónak számít. Keress azok közül barátnőt, ennyi.

2020. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!