Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keveset kereső férfiak (kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset kereső férfiak (kb 300 netó alatt), ti milyen másodállást vállaltatok, hogy a nők fel tudjanak rátok nézni és magatoknak is bizonyíthassatok?

Figyelt kérdés
Én diplomás vagyok, de csak 230 at kapok 34 évesen. Tavaly dobott ki a barátnőm, az okokat nem mondta, de szinte biztos, hogy az az oka, hogy csak ennyit kerestem. Ő call centeres egy nagy multinál 380 nettóért, 1 évig tűrt nekem, mondta, hogy keressek más melót, pl multinál. Kb 92-93 helyre adtam be, és sehonnan sem jött visszajelzés. Ez szerintem őt is zavarta, hogy ennyin maradok és erre bizony nem lehet családot alapítani, ha az ő fizetése kiesik (29 volt és 2-3 év alatt gyereket akart). Azóta a családom is rág, hogy találj már valamit stb. Az a gond, hogy piacképtelen vagyok, egy nagyon nehéz szakot végeztem, aminek értelme semmi. Biológus vagyok, etológus. Sehol sem kaptam vele piacképes állást, így maradt az állatkert, vagyis ott maradtam. Gondolkoztam rajta, hogy 5 óra után elmegyek 6 órába valami gyárba, de akkor 15 év múlva lehet ,,kipurcanok" a sok melótól.
2020. jan. 6. 21:37
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Ertem. Ha a parodnak eleg ez...Nekem is eleg volt 31 evesen. De 32 nel mar nem
2020. jan. 7. 07:55
 32/43 anonim ***** válasza:
83%
Köszi, így már megkaptam a választ, hogy illek a világképedbe. Szimplán ignorálsz és keresed a kifogásokat. Mi lenne, ha olyan nőt választanál, akinek nem a pénz számít?
2020. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%

én is úgy tudom, hogy nem minden nő ilyen


bár olyan nőt könnyebb találni, aki ilyen D:

2020. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
63%
Engem nagyon vonzana egy biológus, etológus pasi és szerintem nagyon menő, hogy az állatkertben dolgozol. Többet is keresel nálam, aki pedagógus vagyok. Nekem nem lenne ezzel bajom, ha egy korban hozzám illő pasi (negyvenes) ilyen paraméterekkel rendelkezne. Viszont az itteni kommentjeid alapján te legalább olyan felszínes vagy, mint a barátnőd. Aki lehet, hogy nem a pénz miatt hagyott ott, hanem a negatívságod miatt. Amennyit itt mutattál meg magadból, az alapján nem kellenél, és ennek semmi köze a pénzedhez vagy a munkahelyedhez, mert az kifejezetten vonzó. Mondjuk én sem kellenék neked, mert nem vagyok egy felszínes ribi, gondolom neked ezek jönnek be.
2020. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 mikeXxX ***** válasza:
Ahogy látom te soha az élétben nem leszel boldog ember. 40f
2020. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, a medián fizetés 166 ezer az országban, azaz te jól keresőnek számítasz. Keress olyan nőt, aki nem egy call centerre érzi magát menőnek.

A csaj ingerszegény volt. Akit a pénz éltet és a minél több pénz a célja, az beteg. De nyugi 80% az embereknek ilyen és betegek.

Te is közöttük vagy, a pénzeddel azonosítod magad. Nekem akkor is volt barátnőm, amikor hónapról hónapra éltünk. Most jobb. 300 felett vagyok 1 év tapasztalattal. Most is van barátnőm. De tény, hogy a lányok többségét élből elutasítom, mert nem fogok részt venni a "mutassuk meg a szomszédnak, hogy nekünk több van" versenyben, meghagyom a h***éknek.

2020. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Utolso. 240 felett van az atlag fizu
2020. jan. 23. 07:54
 38/43 anonim ***** válasza:
A világ összes pénzével sem találnál senkit. Akkor miért érdekel, hogy mások mit csinálnak?
2020. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Medián az ez esetben az az érték, aminél pontosan ugyanannyi ember keres kevesebbet, mint többet.


Az átlag meg ugye az, ha összeadjuk mindenki fizetését, és elosztjuk az emberek számával.


A két érték közötti nagy különbség csak annyit jelent, hogy felfelé nagyon elszállhatnak a fizuk, létezik a milliós bér, ugyanakkor ritka is. Tehát a mediánt nem fogja meghatni, ha valaki 300 helyett már 400-at keres (mert ugyanúgy felül volt amúgy is, ez után is felül van), míg az átlagot ez meg fogja tolni. Ha viszont 160 helyett 200-at, akkor egy emberrel feljebb ugrik a medián, hiszen valaki lentről felülre került, elcsúszik a középérték.

2020. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a medián abszolúte nem releváns egy gazdaság értékelésére. Ha van 50% plusz egy közmunkás / minimálbéres / stb. és 50% minusz egy szakértő, orvos, vállalkozó, stb. az egy teljesen normális társadalom, a medián mégis a minimálbér.


Ha egy szalag mellett állnak 5-en, és van még egy igazgató, termelésvezető, sales, és logisztikai vezető, akkor a medián a szalagmunkások bére. Relevánsabb az átlag.

2020. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!