Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni ha alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és az sokak szerint törpe férfiként.


Ez miatt elutasít az összes lány akihez oda megyek.


23/F


2020. jan. 19. 06:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez az oka. 190 cm vagyok de nem volt még barátnőm.

Sőt volt olyan hogy ismerkedtem egy lánnyal engem visszautasított, és összejött egy kb hasonló magasságú fiúval mint amilyen Te vagy. Szóval nem a magasság a lényeg minden lánynak.

Te amúgy átlag magas vagy, sok ilyen magasságú fiú van.

2020. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magasságoddal van a baj, hanem hogy azt hiszed, hogy a 175 cm alacsony...


Szinte 20 cm-vel vagy nálam magasabb. Ne kosárlabdázókkal akarj csajozni. 18L

2020. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Edz, öltözz jól és építs egzisztenciát és lehet egy átlagos nőd. Ezt nem rossz indulatból mondom, de tény hogy a magas pasik kellenek a nőknek. Hozd ki magadból a legjobbat! És ne arra koncentrálj hogy mid nincs, hanem mid van!! :)
2020. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!