Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak miért nem így változnak meg az évek során, mint ez a két világsztár? Miért lesz a 70%-uk már 40 évesen ősz, elhízott, lepusztult arcú és ruházatú ember?

2020. febr. 1. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Várj kérdező, fotóval remélem kiteszed magad ide 40 éves korodban.

Gyanítom, nem úgy fogsz kinézni, mint egy Hollywood-i színésznő.

2020. febr. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A probléma létezik, de rossz példát hoztál, nem filmsztárokat kéne felhozni. Ott vannak például az olaszok, franciák és sorolhatnám. 40-es, 50-es férfiak és nők igényesen, stílusosan, fitten. Vonzóak, még a fiataloknak is. Ami kint trend, az itthon a kivétel. Láttam nemrég az utcán egy hatvan körüli palit iszonyú stílusosan, fiatalosan volt felöltözve, esküszöm bejött. Biztos külföldi volt.
2020. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen már őszültem, mit csináljak vele drágám? :D
2020. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa kérdés ez egy olyan országban, ahol pár hete a "fitneszguru" kijelentésén nők tízezrei háborodtak fel. Merthogy a magyar nők sem úgy néznek ki mint a nagy amerikai énekesnők, színésznők, celebek.
2020. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert nincs pénzük annyi HGH-t, szteroidokat és botoxot tolni magukba, valamint nem a bahamákon pihengetnek meg edzőterembe járnak, hanem dolgoznak. Ezért.
2020. ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!