Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít ismerkedésnél, hogy a férfi életképes, talpraesett legyen, aki meg tudja oldani a mindennapi (fizikai) problémákat? (Amolyan ezermester. )

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, csak nem értem, hogy egy lány rokonom miért jött össze a jelenlegi lúzer pasijával.


A srác pizzafutár (már ez is sokat elmond), nemrég munkából hazaértem, kiderült, hogy a srác ki akarta cserélni a fürdőszobánkban az égőt - kezdetnek beletört, aztán fogóval ki akarta szedni a csavaros részt, szikrázott, lecsapta a villanyórát, leégett a falban a vezeték... (Hajnali fél 1-re kicseréltem a vezetéket, bevakoltam a falat, kifestettem a fürdőszobát, és az előszobát.)


Ma reggel engem hívtak (vasárnap reggel az egyetlen időszak amikor végre kipihenhetem magam), hogy defektet kaptak, és nincs se kerekük, se emelőjük, se semmi, mert kilopták a szervizben... Ki voltam akadva, de persze, segítek, szereztem mindent, elviszem 30-km-re, végre hazaérek, hívnak megint, hogy nem tudja leszedni a kerékcsavarokat! (Ekkor már itthon volt egy kis veszekedés, hogy miért engem bas...nak, de mindegy, szüleim kedvéért visszamegyek.)

Odaérek, emelőm a sárba süllyedve (20 méterre van az aszfaltút), gyerek tekeri körbe a kereket csikorog a fék csavar nem enged...

Kezdtem ideges lenni, hogy ennyire!!! nem tud gondolkodni, és kíváncsiságból benéztem a csomagtartóba - persze hogy ott volt minden csak az idióta nem emelte fel a tálcát!

Na ekkor akadtam ki, és hazajöttem, most hívtak, hogy hívott szerelőt, aki konkrétan ordított vele, hogy vasárnap reggel ezért kihívta! 25 ezer!


Ti összejönnétek ilyen pasival? Számít, hogy mennyire életképtelen?

(Mindhárman huszonévesek vagyunk.)


2020. febr. 2. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít annyira ,kisebb dolgokhoz én is értek nagyon dolgokban pedig szerelő.

Nem szeretem a házi barkacs ganyolasokat.Persze a kerek csere még nem ide tartozik de villanyszerelest inkább ne ...apum folyton ilyeneket csinalt aztán volt h szariitottam volna a hajam és a konyhában épp elaludt a villany emiatt xd szóval ami olyan bízzuk mesteremberekre.

2020. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jah és nem feltétlenül kell lenézni az ilyen embereket,mert mindenki mában jó...van aki tényleg egy kereket nemtud kicserélni de pl számítógépes dolgokban Nemtudsz olyat kerdezni tőle amit ne tudna.

Nem vagyunk egyformák mi nők sem és a férfiak sem.

2020. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem foglalkoztam a gyerekkel, totál kiakasztott miután vasárnap reggel 120 km-t vezettem, mert nem volt annyi esze, hogy felemelje a csomagtartótálcát, és emelés előtt lazítsa ki a csavarokat! (Mellékesen a benzinpénzt elsőre sem kaptam meg...)


Azért szerintem fura, hogy ez sokakat nem zavar - ha én az utóbbi években minden semmiséghez szerelőt hívtam volna, kidobtunk volna vagy 8-10 milliót az ablakon!


konkrétan a fürdőszobás eset falvéséssel, vezeték áthúzással, bevakolással, festéssel, és előszobafestéssel, mert nem akartam leverni a csempét, így a másik oldalról kellett... lett volna vagy 150-200 ezer...

2020. febr. 2. 18:04
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez fontos. Nem várom el, hogy mindenhez is értsen, mint apukám, de ne legyen egy életképtelen műszaki analfabéta.

Ennyire bénának lenni nőként is szégyen.

2020. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nézd,ha minimum annyi dologhoz ért,amihez én is,akkor úgy oké.Ennél kevesebb vagy az abszolút nulla az nem oké. Semmi kedvem ahhoz,hogy amíg én vakolok,gipszelek,festek ,mázolok,polcot fúrok fel,csiszolok,szerelek (női feladatokat nem sorolom ide)addig ő a kanapén heréskedjen és a tökeit vakargassa. Egy dugással nem fog kárpótolni legyen bármekkora lepedőakrobata is. Bár én azt látom,tapasztaltam,hogy ezek még arra sem jók. 😁 Ez a tipikus 2 perc az előjátéktol az orgazmusig. Pff... semmirevalók
2020. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Basszus, én sem értek semmihez.


F

2020. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!