Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőként is csalódás a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként is csalódás a Tinder?

Figyelt kérdés

Pár napja regisztráltam.

100+ matchem van. Abból sokkal kevesebb, mint a fele írt.

Aki írt, az is elég fura. Volt aki nem írt vissza..

Vannak itt még normális emberek, és csak én fogtam ki eddig ilyen érdekesebbeket, vagy töröljem is le magam?


2020. febr. 5. 11:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
A tinder még mindig inkább szexpartner kereső, mint társ. Mikor fogjátok már fel?!
2020. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Én férfiként nem tudok kapcsolatba lépni senkivel pedig komoly párkapcsolatot keresek vagy ha azt nem is de egy barátság kialakulhat a 2 fél közt. Biztos tele van hülyével. Én is csalódok hogy egy normális nőt/lányt nem lehet találni ezeken a helyeken.
2020. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenhol ez van. Az igazi kapcsolatok ismerettségből alakulnak ki.
2020. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Van nagyon szép ismerősöm aki Tinderezett egy darabig, azt mondta a végén, hogy elpazarolt idő volt. Csak idiótákkal jött össze randi akik messze nem az ő szintjén voltak és még ők verték magukat vagy épp a ronda, ostoba pasi beképzelten közölte, hogy csak szexet akar. Pár hónap után le is törölte magát mert csalódás volt az egész.
2020. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Hát én már a túl szép nőkre rá se írok, mivel ahogy mondod van legalább 100 matche. Ha nem írsz valami űberkirály machó szöveget ami lenyomja a többi 100at, akkor nem kapsz választ.

Nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de 90%-ban ez van.

Így az jön át, hogy felesleges írni.

Vagy próba szerencse alapon írsz valami átlagosat, amire 100% hogy nem kapsz választ.

2020. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisak, én egész jókat tudok beszélgetni ott. A leírások és képek sokat elárulnak az emberről, például ha azt látom "ha ismizni akarsz írj", "majd elmondom ha rám írsz" vagy csak 12 emoji van kirakva a leíráshoz akkor az instant kuka.
2020. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Pár napja regisztráltam."


Kitartás. Akadnak azért normális emberek ott is, de nagy türelem kell, míg összeakadtok.

2020. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

4 evig tindereztem hebe hóba. Volt hogy aktivabban, volt hogy hónapokig meg se nyitottam. Volt hogy konkretan deptesszióssa tett már, annyira lehúzott az egész. Frusztrált voltam attol h már ezerszer le irtam hogy hol lakom,milyen haziallatom vam, mi a munkám,mi a hobbim, mikor volt az utolso kapcsolatom stb.... aztán... egyszer csak matcheltem egy sraccal akivek már az elmult 4 evben vagy 3-4x matcheltunk, 3-4x beszelgettunk de sose alakult ki semmi. Hat a mostani match utan 1 hetre talalkoztunk es azota egyutt vagyunk. 32 eves vagyok, jo par kapcsolattal magam mogott, soha eletemben nem voltam ilyen boldog, azt hittem mar sose leszek szerelmes. Vele elso oar het uta ereztem hogy ez most mas..nagyon kulonos erzes, sosem erezte meg ilyet ugy tudnam megfogalmazni hogy "megérkeztem".

O is igy erez, rengeteget arasdozik, most tervezunk osszekoltozni mert igy is allandoan egyutt vagyunk. Szoval 4 ev tinderezes utan jott o ugy h mar tobbszor is matcheltunk es beszeltunk :)

Orulunk h nem jott korabban ossze a tali, egyikonk se allt meg keszen arra, amire most keszen allunk.

Utolag belegondilva minden el@szott beszelgetes megerte... persze akkor nagyin lehuzott...de most boldog vagyol nagyom :)

2020. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
4 éve masszívan tinderezek férfiként, fantasztikus élményeim vannak. A siker titka egyébként annyi hogy intelligensebbnek kell lenni a többinél, ami nem egy nehéz dolog na ...:D
2020. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Szegény te. Mint amikor a gazdag ember panaszkodik, hogy a BMW megbízhatatlan, a Jaguar belül elavult, a Mercedes meg túl kényes... Abba bele sem gondol, hogy aki csak használt Suzukit tud venni, annak mekkora csalódás.
2020. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!